Wygląda na to, że Maciek z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazł po udziale w programie prawdziwą miłość! Jego najnowszy post na Instagramie wywołał niemałe zamieszanie wśród fanów, ponieważ chłopak pochwalił się zdjęciem z romantycznej randki. Gratulacji i słów zachwytu nie ma końca i wszyscy cieszą się, że Maciek znów jest szczęśliwy. Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Iga ma nowego partnera i weźmie drugi ślub?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciek znalazł miłość!

Maciej Książek to jeden z najbardziej lubianych uczestników minionej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Skromny, życzliwy, spokojny - Maciek to chłopak o złotym sercu. Niestety, pomimo wielu starań ze strony chłopaka, jego związek z Laurą zakończył się rozwodem. Maciek i Laura rozstali się po zaledwie dwóch tygodniach od ogłoszenia swojej decyzji ekspertom. Rozwodu zażądała Laura, która stwierdziła, że niestety nie będzie w stanie poczuć do Maćka czegoś więcej.

W finałowym odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Maciek wyglądał na wyraźnie przygnębionego całą sytuacją. Nie komentował również swojego udziału w eksperymencie w mediach społecznościowych, dlatego wielu fanów zastanawiało się, co u niego słychać. Od udziału w programie niedługo minie rok, więc jego życie mogło się diametralnie zmienić.

I właśnie w miniony weekend, Maciek zdecydował się opublikować post, z którego dowiadujemy się, że jest zakochany! Chłopak pochwalił się zdjęciem z romantycznej randki, które opatrzył podpisem:

Zobacz także

Lubię być z Nią...❤ #romantic #happy #goodvibes #gentleman #lady #love

Na fotografii niestety nie widzimy jednak jego partnerki, ale jeden z uczestników poprzedniej edycji zamieścił komentarz, z którego można wywnioskować, że ukochana Maćka to fantastyczna kobieta!

- I za to szanuję...dużo szczęścia życzę, a jest tego warta. Pozdrawiam - napisał Marcin Wichrowski, który również brał udział w eksperymencie przed kilkoma laty.

Oczywiście pojawiło się również mnóstwo ciepłych słów od fanów. Wszyscy cieszą się, że Maciek znalazł miłość po programie.

- Bardzo cieszy taki obrót spraw:) wszystkiego dobrego, dużo dużo bardzo dużo miłości ❤️

- Super. Dużo dużo szczęścia ci życzę????.

- Super... Gratuluję i życzę Ci dużo miłości ❤️

- Z całego serca gratuluję! Zasłużyłeś na kogoś Najwspanialszego❤️

- Ooo! Dużo szczęścia :) - piszą fani.

My również dołączamy się do gratulacji i cieszymy się, że Maciek ma przy sobie kogoś bliskiego! Myślicie, że za jakiś czas uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecyduje się pokazać swoją ukochaną? Trzymamy mocno kciuki za ich szczęście!

Widać, że nowa miłość dodała skrzydeł Maćkowi! Kilka dni temu na jego instagramowym profilu pojawiła się fotografia, na której chłopak tryska energią i szczęściem. Takiego Maćka chcemy widzieć już zawsze i mamy nadzieję, że spełnią się już wszystkie jego plany i marzenia.

Reklama

W finałowym odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, że Laura po dwóch tygodniach od ostatniego spotkania z ekspertami, zażądała od Maćka rozwodu. Widać było, że chłopak bardzo przeżył tą sytuację, jednak pomimo rozstania, chciał dalej utrzymywać kontakt z Laurą. Niestety, ich relacja nie przetrwała również na stopie przyjacielskiej, o czym poinformował Maciek w jednym z wywiadów.

- Z Laurą niestety nie mamy kontaktu od dnia, w którym zdecydowaliśmy o rozwodzie. Może poza jednym telefonem od Laury, w którym prosiła o dokumenty potrzebne do załatwienia formalności - powiedział Maciek w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Screen/Player.pl TVN
Reklama
Reklama
Reklama