Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia ma nową dziewczynę?
Mat. prasoweMat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł znalazł miłość po rozstaniu z Kasią?! Pisze o "nowym początku"

Czyżby udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" jednak zakończył się dla Pawła szczęśliwie? Były mąż Kasi nieśmiało wspomina o czymś nowym!

Paweł i Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili się rozwieść. Tuż po finale uczestnik przyznał, że w teorii wciąż jednak są małżeństwem, ponieważ Kasia nie odbierała pozwów rozwodowych, które do niej wysyłał. Jak potoczyły się jego losy po rozstaniu z programową żoną? Paweł opublikował w sieci wymowny wpis, w którym wyznał... 

Jak to mówią koniec jednego może być początkiem czegoś nowego 😀

Co miał na myśli? Czyżby jego serce było już zajęte? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł znalazł nową miłość? 

Związek Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość. W finałowym odcinku 6. edycji dowiedzieliśmy się, że uczestnicy zdecydowali się na rozwód. Kasia stwierdziła, że nie jest jeszcze gotowa na związek, a "mężczyźni ją denerwują". Paweł przyznał, że tuż po finałowym spotkaniu z ekspertami, gdy zdecydowali, że jeszcze dają sobie szansę, Kasia postanowiła, że będą mieszkać osobno, a ze swoim mężem woli randkować. Ostatecznie taki układ nie miał racji bytu, a ich relacja nie miała szczęśliwego zakończenia. 

Po emisji finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Paweł opublikował obszerny wpis, w którym opisał swoje emocje związane z udziałem w programie oraz z relacjami z Kasią. Przyznał, że wciąż nie mają jeszcze rozwodu, ponieważ Kasia nie odbierała pierwszych pozwów rozwodowych, które do niej wysyłał. Jednocześnie zdementował plotki na temat alimentów, których miała wymagać od niego programowa żona. Stanął również w obronie jej mamy, która po jednym z odcinków, również została oschle oceniona przez widzów programu. 

Kasia i Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia płacze
screen/Player.pl

W komentarzach zwracacie bardzo często uwagę, że byłem ślepy nie dostrzegając, że Kasia mnie odsuwa od siebie. Sytuacja o tyle była dla mnie nieoczywista🤔, że dostawałem wiele sprzecznych informacji od otwartości w czasie ślubu, po zmianę na wyjeździe i znowu otwarcie się na relację, a potem znowu zamknięcie się i tak w kółko 🙉 Sprawę jeszcze bardziej skomplikowała choroba Kasi, która do dziś nie wiem, czy była wymówką, czy znacząco wpłynęła na jej zachowanie 😕do tego obecność kamer i mętlik w głowie gotowy 🙃 - pisał Paweł na Instagramie 

Swój wpis zakończył jednak optymistyczną wzmianką na temat zmian, które zaszły w jego życiu po programie. Na razie Paweł jednak postanowił pozostać tajemniczy: 

Jak to mówią koniec jednego może być początkiem czegoś nowego 😀 O tym nowym napiszę w osobnych postach 😉

Cały wpis Pawła znajdziecie w poście poniżej: 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie są wściekli na Kasie po finale: "Zabrała komuś miejsce"

Czy Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazł prawdziwą miłość po programie? Julii z tej samej edycji się to udało! Nowego partnera poznała dzięki portalom społecznościowym, a swoim szczęściem pochwaliła się tuż po finale show. 

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia znalazła nową miłość
Instagram @golebiowska.julka

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o rozwodzie z Kasią
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł o kulisach rozstania: "Kasia dopiero trzeci pozew rozwodowy odebrała"
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział o kulisach rozwodu z Kasią. Zabrał również głos w sprawie alimentów. Będzie wojna?

Paweł i Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas finałowej decyzji zadeklarowali, że są pozostać w małżeństwie. Jednak kolejne tygodnie zweryfikowały ich relacje. Kasia zdecydowała, że nie jest gotowa na związek i przerwała małżeństwo z programowym mężem. Tuż po emisji finału show w telewizji, Paweł postanowił zabrać głos. Wypowiedział się na temat zachowania swojej żony i zdradził czy są już formalnie po rozwodzie:   Kasia dopiero trzeci pozew rozwodowy odebrała 😋 Chyba ciężko ją w domu zastać.  Wypowiedział się także na temat szokujących doniesień na temat tego, że Kasia żąda od niego alimentów. Co napisał?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zdradza szczegóły relacji z Kasią po programie  Kasia i Paweł początkowo byli najlepiej dobraną parą w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po weselu pełnym czułości i dość udanej podróży poślubnej zaczynało być tylko gorzej. Kasia przyznała Pawłowi wprost, że nie pociąga jej fizycznie , a jej zachowanie wobec męża zaczęło również drażnić internautów, którzy nie szczędzili jej przykrych słów. W finale programu zarówno Kasia jak i Paweł postanowili dać sobie szansę za rozwój relacji, jednak uczestniczka nie chciała mieszkać z mężem, a jedynie z nim randkować. Ostatecznie Kasia przyznała, że nie jest gotowa na związek i zdecydowała o rozwodzie.  Na pewno bym się inaczej zachowywał, jakbym wiedział, że jej zachowanie jest spowodowane jej nastawieniem a nie przez chorobę. Jakby się czuła źle to bym wyszedł na natrętnego, nieczułego, że ona się źle czuje a ja coś od niej wymagam. Z drugiej strony wyszedłem na mięczaka - mówił w finale.  Po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", po...

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał twarz Klaudii
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak wygląda nowa dziewczyna Pawła, kuzynka Kasi
Kuzynka Kasi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mówiła o Pawle już podczas ich wesela! Produkcja pokazała fragment rozmowy.

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" eksperci dopasowali do siebie Kasię i Pawła, którzy początkowo wydawali się idealnie dobraną parą. Z każdym kolejnym dniem małżonkowie oddalali się od siebie, aby ostatecznie podjąć decyzję o rozwodzie. Po tym, gdy ich drogi rozeszły się na dobre, Paweł znalazł miłość swojego życia. Okazało się, że jest nią...kuzynka Kasi. W odcinku specjalnym "Ślubu od pierwszego wejrzenia" produkcja po raz pierwszy pokazała, jak wygląda nowa dziewczyna Pawła. Po raz pierwszy spotkali się na programowym weselu Kasi i Pawła.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak wygląda kuzynka Kasi, która związała się Pawłem Kasia i Paweł na początku wydawali się idealną parą, jednak już w czasie podróży poślubnej między małżonkami przestało się układać. Choć w finale podjęli decyzję o kontynuowaniu relacji, to po miesiącu zdecydowali się na rozwód. Niedługo później okazało się, że Paweł znalazł miłość i związał się z kuzynką swojej programowej małżonki. Para pierwszą wspólną rozmowę odbyła już w czasie wesela. Gdy Pawłowi i Kasi nie wyszło w małżeństwie, Klaudia wyraźnie zainteresowała się mężem kuzynki, choć początkowo twierdziła, że dzieląca ich różnica wieku może być przeszkodą w zbudowaniu relacji. Dziś są szczęśliwi i zakochani, a  Paweł, nie żałuje udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia".  Po raz pierwszy, jak wygląda nowa ukochana Pawła mogliśmy zobaczyć w odcinku specjalnym "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol odpowiada na zaczepki Jacka: "Bzdurne domysły" Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli bardzo zainteresowani dalszymi losami uczestników, dlatego produkcja zdecydowała...

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia i kuzynka Kasi już się nie ukrywają
Instagram @_pawel_olejnik
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł już nie ukrywa ukochanej. Pokazał jak o nią dba 
Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" związał z kuzynką Kasi. Już nie chce jej ukrywać. Tak dba o Klaudię każdego dnia.

Paweł w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" był związany z Kasią. Jego małżeństwo nie przetrwało jednak eksperymentalnego miesiąca. Wówczas jeszcze nie wiedział, że już podczas ślubu z programową żoną poznał swoją aktualną ukochaną. Paweł po rozstaniu z Kasią związał się z jej kuzynką. Do czasu emisji odcinków specjalnych "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie było wiadomo jak wygląda tajemnicza Klaudia. To właśnie TVN jako pierwszy pokazał, jak wyglądała pierwsza rozmowa Pawła z aktualną partnerką. Teraz i Paweł nie ukrywa już swojej miłości, a na Instagramie opublikował urocze nagranie.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł już nie ukrywa nowej ukochanej  Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest zakochany w kuzynce Kasi, swojej programowej żony. Chociaż w finałowym odcinku uczestnicy zadeklarowali, że chcą pozostać w małżeństwie, kolejne tygodnie zweryfikowały ich relacje. Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się i czekają na rozwód, jednak okazuje się Paweł już jest w nowym związku i wcale nie musiał daleko szukać. Jego wybranką jest Klaudia. TVN w odcinkach specjalnych "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jako pierwszy pokazał , jak wygląda nowa dziewczyna Pawła, kuzynka Kasi.  Sam Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia, również nie zamierza już dłużej ukrywać swojej ukochanej. Właśnie pokazał pierwszą romantyczną relację z Klaudią. Zakochani wybrali się razem na spacer, a Paweł dbał, by jego ukochana nie zmarzła i wyglądała doskonale:  Pilnuję, żeby miała dobrą stylówkę na mieście - napisał żartobliwie.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wielkie zmiany w programie! "Powraca w odświeżonej formule" Udział w programie skończył...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik