Marta i Maciej z 8. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia
screen Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta wbija szpilę Maciejowi? Opublikowała wymowny post w sieci

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos po finale programu, a internauci ruszyli ze wsparciem. "Szacun za spokój" piszą fani.

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie z wpisem, w którym bardzo wymownie odniosła się do wydarzeń z finałowego odcinka programu. Kilka dni temu do sieci trafił premierowy, ostatni odcinek kontrowersyjnego formatu TVN dzięki czemu wiemy, już jak potoczyły się losy Marty i Macieja, którzy nie szczędzili sobie gorzkich słów. 

Artykuł zawiera spoilery.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta odpowiada Maciejowi

Maciej i Marta są uczestnikami ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę jednak między uczestnikami programu od samego początku nie układało się najlepiej. Marta i Maciej nie potrafili ze sobą rozmawiać i nie narodziło się między nimi uczucie. Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była rozczarowana zachowaniem Macieja, który w jednym z odcinków nazwał ją "mortadelką". Para w jednym z odcinków ustaliła, że nie będą kontynuować swojego związku dlatego chyba nikt nie spodziewał się tak ostrej awantury Marty i Macieja w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

W ostatnim odcinku programu Maciej zarzucił Marcie, że nie dba o siebie i i nie dba o czystość wokół siebie. 

Jesteśmy razem w tej podróży, można sobie na coś tam pozwolić, ale papier toaletowy, który w dziwnych strukturach kuleczek, wałków, cały czas wychodził z łazienki do pokoju... Nie wiem, co Marta z nim robiła, ja przez tydzień nie skorzystałem z toalety ani razu - mówił Maciej.

Teraz na słowa programowego męża Marta zareagowała wymownym postem na Instagramie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Co dalej ze związkiem Marty i Patryka? "Sama nie wiem, co mam powiedzieć"

 

Jak widać Marta pokazała kadr z produkcji "Chłopaki nie płaczą", w którym filmowy gangster Grucha mówi o swoim swetrze: "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał". Pod postem Marty pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci gorzko oceniają Macieja. 

- Szacun za spokój. Ja bym tam go zwyzywała.
- Hej Marta. Współczuję Ci tej rozmowy, bo to musiało być upokarzające, ale nie martw się, większość osób rozumie, jakie to było fiasko. ❤️
- Miałam ciary żenady, jak tego słuchałam i współczułam Ci, że musisz tam siedzieć 😬- piszą internauci.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej zmiażdżył żonę w finale. Zmienił zdanie? "Będę bronił Marty"

Ślub od pierwszego wejrzenia: Marta i Maciej w samochodzie
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Widzieliście już finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Player.pl? Byliście zaskoczeni zachowaniem Macieja wobec Marty?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna o awanturze Maćka i Marty. Zwróciła się do uczestniczki 

Ślub od pierwszego wejrzenia 8: Marta
Screen z programu Ślub od pierwszego wejrzenia 8/Player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia: Marta zabiera głos po finale
Instagram @martapodbiol1
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta przerywa milczenie po finale! "Bardzo mi przykro" - pisze inna uczestniczka show
Między Martą a Maciejem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszło do ostrej wymiany zdań, która w sieci wywołała prawdziwą burzę. Uczestniczka show zdecydowała się zabrać głos!

Na wielki finał ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie czekali od kilku tygodni. 22 listopada na platformie Player.pl pojawił się odcinek, w którym pary podjęły decyzje dotyczące przyszłości swoich małżeństw. Między Martą a Maciejem doszło do ostrej wymiany zdań, a programowy mąż bardzo zranił uczestniczkę. W mediach społecznościowych pojawił się komentarz, pod którym internauci wsparli Martę, zarzucając Maciejowi brak kultury oraz wrogie nastawienie!  "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta przerwała milczenie po finale  Związek Marty i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to istny rollercoaster emocji. Widzowie od początku przeczuwali, że tej parze nie uda się stworzyć trwałej relacji, jednak kilka zachowań, które zdarzyły się po drodze, tylko utwierdziły ich w przekonaniu, że eksperci nie wykonali najlepszej pracy. Małżonkowie od początku trzymali ogromny dystans, jednak gdy  Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nazwał Martę "mortadelką" , ta nie wytrzymała i zdecydowała się odsunąć od męża jeszcze bardziej, a przy okazji zaczęła wbijać mu drobne szpileczki.  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Marta i Maciej to jedyna para, która zdecydowała się na rozwód , a między programowymi małżonkami doszło do przykrej wymiany zdań, która doprowadziła uczestniczkę do łez. Teraz Marta zdecydowała się zabrać głos w swoich mediach społecznościowych.  Dziękuję za wszystkie wiadomości od was. Dzięki wam jakoś daje radę. Napisze sprostowanie za tydzień!!! I wyjaśnię pewne przemyślenia na temat tego co faktycznie miało miejsce a co jest tworem wyobraźni. Podzielę się również spostrzeżeniami na temat TVN i przebiegu eksperymentu! Niestety póki co muszę milczeć... - napisała.   ...

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia broni Macieja
Instagram @erdol_trucker_disco/@martapodbiol1
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta staje w obronie Macieja! "Nie ma we mnie zgody na hejt"
Po nazwaniu żony "mortadelką", na Macieja spadła fala krytyki. Teraz głos w sprawie zabrała Marta, która... broni męża! Wybaczyła mu przykre komentarze dotyczące jej wyglądu?

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywają, że ich zdaniem Marta i Maciej kompletnie do siebie nie pasują. Uczestniczka show jest spokojna, opanowana i próbuje poznać programowego męża, a Maciej z kolei znajomość zaczął od uwag na temat wyglądu i ubioru programowej żony. Jednak, gdy Maciej nazwał Martę "mortadelką" widzowie już nie wytrzymali i ostro skrytykowali bohatera eksperymentu. Teraz Marta zabrała głos w tej sprawie i stanęła w obronie programowego męża!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta broni Macieja! Marta i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która wzbudza w widzach najwięcej kontrowersji. Już podczas ślubu uczestnik show podpadł swoim zachowaniem - fani nie potrafili zrozumieć jego wybuchów śmiechu podczas składania przysięgi małżeńskiej. Później niestety było jeszcze gorzej... W czasie podróży poślubnej,  Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nazwał żonę "mortadelką" , czym wywołał naprawdę spore poruszenie.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Między Justyną a Przemkiem doszło do pierwszego konfliktu Teraz Marta w swoich mediach społecznościowych zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań od fanów. Jedno z nich dotyczyło Macieja i jego zachowania w stosunku do niej, które według internautów było bardzo nie na miejscu. Co ciekawe, uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanęła w obronie programowego męża! Marta przyznała wprost, że choć nazwanie jej "mortadelką" nie spodobało się jej, to jednak nie ma w niej zgody na hejt, jaki spotkał Macieja. - Jak oceniasz Maćka?  - Nie podoba mi się nazywanie kobiet mortadelą, ale nie ma we mnie zgody na hejt, jaki go dotknął. Ludzie piszą obrzydliwe rzeczy o nim i to mi się nie...

Ślub od pierwszego wejrzenia 8: Zadowolona Marta i Patryk
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta i Patryk pozostali w małżeństwie? Fani nie mają wątpliwości! 
Czujne oko fanów dostrzeże nawet najdrobniejszy szczegół, który może wskazywać, że ich ulubieńcy pozostali w małżeństwie po programie. Po tym nagraniu widzowie nie mają już wątpliwości, że Marta i Patryk nadal są razem!

Marta i Patryk to bez wątpienia ulubiona para widzów 8. odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani z ogromnym zaangażowaniem śledzą ich media społecznościowe w poszukiwaniu choćby najdrobniejszych szczegółów, które mogą wskazywać, że para nadal jest razem. Teraz uczestniczka eksperymentu TVN opublikowała na swoim Instagramie nagrania, które dla obserwatorów to dowód, że małżeństwo Marty i Patryka przetrwało!  "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta i Patryk nadal są małżeństwem?!  Ósma edycja  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  powoli nabiera tempa, a widzowie mają już swoich ulubieńców. Marta i Patryk to para, która zyskała największą sympatię, a w komentarzach pojawia się mnóstwo ciepłych słów od fanów, którzy są przekonani, że eksperci wykonali świetną pracę. Internauci nie dają większych szans pozostałym małżeństwom -  między Justyną a Przemkiem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszło do pierwszych konfliktów , a eksperci są zaniepokojeni ich zachowaniem.  Marta i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie umieją się porozumieć , a widzowie od początku nie zostawiają na nich suchej nitki w komentarzach.  Teraz w mediach społecznościowych Marty pojawiło się nagranie, na którym fani dostrzegli obrączkę... a także siłownię, która wygląda niemal identycznie, jak ta, na której ćwiczy Patryk.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta robi na złość Maciejowi? Pokazała wymowne zdjęcie!  W komentarzach zawrzało, a fani nie mają wątpliwości, że Marta i Patryk nadal są razem!  - OO! Znowu obrączka! To już jest jakiś znak!  - Marta i Patryk na pewno są razem... Przecież ćwiczą na tej samej siłowni  - To małżeństwo przetrwało! Czuję to. Eksperci - dobra...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik