Sara i Karol na planie 4. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Sara z "Rolnik szuka żony" na seksownych zdjęciach z wakacji! Karol będzie żałować?

Sara i Karol na planie 4. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Sara Szewczyk, była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", odpoczywa teraz na Sycylii. Kandydatka na żonę rolnika pochwaliła się w sieci seksownymi zdjęciami z urlopu. Widać, że jest szczęśliwa i zrelaksowana, ale czy to oznacza, że zapomniała już o Karolu? 

Przypomnijmy, uczestniczka do randkowego show zgłosiła się dla Karola. Między parą coś zaiskrzyło, jednak ostatecznie rolnik nie tylko nie wybrał Sary, ale i nie zdecydował się kontynuować znajomości z żadną z uczestniczek. Do żadnej z nich nic nie poczuł... Ale czy po tych zdjęciach Karolowi nie będzie choć trochę żal, że nie wybrał Sary?

Sara z Rolnika pokazała odważne zdjęcia 

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 4" działo się bardzo dużo. Dzień przed wyborem "tej jedynej", Sara Szewczyk niefortunnie upadła i musiała jechać do szpitala! Karol nie tylko nie towarzyszył swojej kandydatce, ale nawet nie przejął się sytuacją. Rolnik poszedł smacznie spać, a następnego dnia wyznał, że nie czuje nic do Justyny i Ani,  nie chce też wiązać przyszłości z Sarą. 

Te wspaniałe momenty były, ale coś mi umknęło, czegoś mi zabrakło. Jesteś strasznie silną osobą - powiedział Karol i pożegnał Sarę.

29-latka była zaskoczona decyzją, ale ostatecznie stwierdziła, że dobrze wyszło, bo była zawiedziona zachowaniem rolnika, kiedy wylądowała w szpitalu. Dziś Sara nie rozpamiętuje smutnych chwil i cieszy się życiem z dala od Karola. Jej Instagram pełen jest kolorowych i radosnych zdjęć! Ostatnio, Sara wyjechała na wakacje. Zdjęcia z urlopu robią u niej furorę na Instagramie. 

Perełka, nabrałam mocy 🤭💎#polishgirl #instagirl #blonde - czytamy na Instagramie Sary.

Uczestniczka zapozowała do fotografii w różowym kostiumie kąpielowym. Sara może pochwalić się pięknym ciałem! Czy Karol żałuje teraz, że nie wybrał 29-latki i odesłał ją do domu z kwitkiem? 

Najlepiej jest tam, gdzie jesteś z dala od fałszywych ludzi 👌 - podpisała jedno z wakacyjnych zdjęć Sara. 

Tylko spójrzcie, kogo rolnik odrzucił!

Sara na wakacjach.

Czy Sara spotyka się z kimś? 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08