Sandra Mosakowska - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

Sandra z "Hotelu Paradise" miała wypadek samochodowy! Przerażające zdjęcia z wypadku. "Doświadczyłam śmierci klinicznej"

Sandra z "Hotelu Paradise" miała wypadek samochodowy! Przerażające zdjęcia z wypadku. "Doświadczyłam śmierci klinicznej"

Sandra Mosakowska z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" miała wypadek samochodowy. Mrożącymi krew w żyłach zdjęciami podzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Samochód, którym poruszała się uczestniczka hitowego programu TVN7 wypadł z jezdni i dachował. Uczestniczka przyznała, że doświadczyła śmierci klinicznej. Jak się dzisiaj czuje Sandra? Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kiedy Bartek pokaże swoją 8 lat starszą ukochaną?! Wiemy!

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Bibi i Simona! "Bardzo szkoda, ale Bibi..."

Sandra z "Hotelu Paradise" miała wypadek samochodowy. Zdjęcia 

Sandra Mosakowska to jednak z najbarwniejszych uczestniczek pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Jej relacja z Maćkiem była bardzo wybuchowa, a widzowie śledzili kolejne odcinki z wypiekami na twarzy. Ostatecznie Sandrze nie udało się odnaleźć miłości na rajskiej wyspie ale zyskała całą rzeszę fanów, którzy do dzisiaj chętnie śledzą jej losy po programie. 

Sandra Mosakowska z łatwością odcinała kupony od popularności. Dostała między innymi propozycję zagrania w głośnym filmie Patryka Vegi pt. "Bad Boy", z której ostatecznie skorzystała. Ostatnie wyznanie Sandry zaszokowało jednak jej fanów. Uczestniczka "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcia z przerażającego wypadku. Okazało się, że auto, którym jechała wypadło z trasy i dachowało. Sandra nie sprecyzowała jednak, kiedy dokładnie miał miejsce wypadek, z którego zdjęcia pokazała w sieci. Na jednym z nich widać moment, w którym ratownicy udzielają jej pomocy po wyciągnięciu z auta, natomiast na drugim widać w jakim stanie było auto po dramatycznym wypadku. 

Wypadek miałam tuż przed Nowym Rokiem 2018. W Sylwestra byłam w szpitalu. Na chwilę opuściłam ten świat. Doświadczyłam śmierci klinicznej. Nie miałam żadnego złamania ani nic poważnego, tylko nie mogłam się poruszać przez trzy tygodnie. Lekarze mówili, że cud - napisała na Instagramie. 

Uważajcie na siebie na jezdni! 

Zobacz także: Ata z "Hotelu Paradise 2" pokazała chłopaka! Przystojny brunet podbił serca internautek: "Nierealnie piękny"

Sandra Mosakowska pokazała zdjęcia z wypadku samochodowego. 

Sandra Mosakowska z
Instagram

Nie wiadomo jednak, kiedy konkretnie miał miejsce wypadek. 

Sandra Mosakowska z
Instagram

Przerażające zdjęcia ze zdarzenia Sandra z "Hotelu Paradise" pokazała na swoim Instagramie. 

Sandra z
Instagram

 

Kamil i Ivan ponownie w "Hotelu Paradise 2"
Instagram
TV-Show
Hotel Paradise 2: Pamiętacie ostatnią "puszkę Pandory" i podbite oczy Kamila i Ivana? Wiemy, co się tam naprawdę zdarzyło!
Hotel Paradise 2: Pamiętacie ostatnią "puszkę Pandory" i podbite oczy Kamila i Ivana? Wiemy, co się tam naprawdę zdarzyło!

Pamiętacie ostatnią "puszkę Pandory" drugiej edycji " Hotelu Paradise "? Gościli na niej również wyeliminowani wcześniej uczestnicy. A wśród nich jedna z najbarwniejszych postaci - Kamil. Uważni widzowie szybko zauważyli zamaskowanego nieco makijażem siniaka pod okiem uczestnika. Zresztą sińca miał też Ivan! Jak to się stało? Dlaczego Kamil na ostatniej "pandorze" nie odezwał się ani słowem? Czyżby to bójka?  Postanowiliśmy zapytać o to samego Ivana. Jak się okazuje, doszło do niecodziennej sytuacji… To sytuacja, która zdarza się raz na 10 tysięc…” - mówi. Rzeczywiście, to niespotykana historia. Zobaczcie co powiedzieli nam Ivan i Ania.  Ania i Ivan opowiedzieli nam o ostatniej "puszce Pandory". Co się tam wydarzyło?

Hotel Paradise
Instagram/mat.pras
TV-Show
Marietta z "Hotelu Paradise" zabrała głos w sprawie domniemanego związku z Dominikiem z "Love Island"! Czy naprawdę coś ich łączy?
Marietta z "Hotelu Paradise" zabrała głos w sprawie domniemanego związku z Dominikiem z "Love Island"! Czy naprawdę coś ich łączy?

W czwartek 7. stycznia dowiedzieliśmy się o rozstaniu Julii i Dominika, zwycięzców drugiej edycji programu "Love Island" . Ta informacja mocno zszokowała fanów, którzy natychmiast zaczęli doszukiwać się powodów rozpadu związku tej dwójki. Pojawiły się nawet komentarze sugerujące, że do rozstania Julii i Dominika przyczynił się ktoś trzeci. Internauci wskazali na... Mariettę z "Hotelu Paradise"! Zobacz także:  Mariettę z "Hotelu Paradise" i Dominika z "Love Island" coś łączy?! Szokujące ustalenia fanów!  Według niektórych fanów, Mariettę Witkowską i Dominika Grota łączy coś więcej! - No to Marietta się cieszy, ma go tylko dla siebie... - Dominik już ma pocieszenie hehe i leci do Egiptu z nową laską - piszą internauci.  Na odpowiedź Marietty nie trzeba było długo czekać. Okazało się, że dziewczyna naprawdę zna się z Dominikiem! Ja znam Dominika od kilku miesięcy i tego nigdy w życiu nie ukrywałam, ponieważ bardzo często zamieszczałam relację jak oglądam "Love Island", jak jemu kibicuje i mówiłam, że się znamy. Nigdy to nie było jakąś wielką tajemnicą - powiedziała uczestniczka "Hotelu Paradise" na swoim InstaStory.  Skąd zatem się znają i co tak naprawdę ich łączy? Marietta tym nagraniem rozwiała wszelkie wątpliwości! Wszystkiego dowiecie się z wideo, które możecie obejrzeć powyżej.   

Sandra z programu "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
 Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 
 Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 

Udział Sandry w " Hotelu Paradise " był bardzo emocjonalny. Zdradziła, że nie chciała w programie pokazać swojej prawdziwej wrażliwej strony i wykreowała postać, która pomogła jej przetrwać. Niestety znajomości, które zostały zawarte przez Sandrę podczas pobytu na rajskiej wyspie nie przetrwały. Uczestniczka poinformowała fanów, że nie chce być już łączona z pozostałymi członkami ekipy z pierwszego sezonu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Sandra w programie nie była sobą? "To była postać, która pomagała mi przetrwać" Sandra z "Hotelu Paradise" o pozostałych uczestnikach programu Uczestnicy "Hotelu Paradise" już na Bali nie ukrywali tego, że nie pałają sympatią do Sandry. Maciej, który na początku był jej partnerem, zdecydował się nawet wypowiedzieć parę ostrych słów przed kamerami, za co ostatecznie przeprosił Sandrę. Uczestniczka przyznała, że nie chciała mu wybaczyć tak od razu. Okazuje się jednak, że Sandra nie chce kontynuować znajomości z żadnym uczestnikiem, którego poznała w "Hotelu Paradise". Na swoim Instagramie opublikowała stanowczy wpis:  Deklaruje, że nie będę odpowiadać na pytania dotyczące HP. Dziś w relacji zrobię ostatnie Q&A w tym temacie. @sandra.hotelparadise Jednocześnie proszę łączyć mnie z „programem telewizyjnym” jakim jest @hotelparadise.tvn7 a nie z jego uczestnikami. Dziękuję 💖🤏🏼😁 Sandra już wcześniej przyznała, że ma kontakt z uczestnikami tylko podczas nagrywek do "Hotelu Paradise - powrót z raju", gdzie każdy z nich, z powodu koronawirusa, łączy się ze swojego domu przez kamerki internetowe. Myślicie, że to definitywny koniec znajomości Sandry z resztą ekipy?  Zobacz także: ...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner