ONS.pl

Polskie "Sanatorium miłości" hitem w Cannes! Powstaną edycje amerykańska, brytyjska i... turecka?

ONS.pl

Program "Sanatorium miłości" podbił serca Polaków. Pierwsza edycja show z udziałem osób, które skończyły 60 lat, w ekspresowym tempie stała się prawdziwym hitem wiosennej ramówki Telewizyjnej Jedynki. Jak już wiemy, premierową odsłonę nowego programu prowadzonego przez Martę Manowską oglądało średnio... 3,50 mln widzów! Teraz okazuje się, że "Sanatorium miłości" zostało docenione nie tylko w Polsce! 

"Sanatorium miłości" hitem na targach w Cannes

Zaledwie kilka dni temu w Cannes rozpoczeły się targi MIPTV, w których udział bierze również Telewizja Polska. Podczas imprezy zaprezentowano pięć najlepszych premier telewizyjnych w 2019 roku na świecie. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, wśród wybranych programów nie zabrakło "Sanatorium miłości"! Co więcej, według doniesień portalu, kilkanaście krajów jest zainteresowanych zakupem praw licencyjnych do programu. 

(...) zakupem praw licencyjnych do tego projektu zainteresowane są m.in. takie kraje jak: Turcja, USA, Kanada, Ukraina, Wielka Brytania, Hiszpania i Gruzja - informuje portal wirtualnemedia.pl.

Myślicie, że "Sanatorium miłości" będzie hitem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie? Tego jesteśmy pewni! Fanom programu przypominamy, że show prowadzone przez Martę Manowską wróci na antenę TVP już za rok. Będziecie oglądać drugą edycję "Sanatorium miłości"?

"Sanatorium miłości" docenione na targach w Cannes.

Marta Manowska w Sanatorium Miłości
Facebook

Zagraniczni nadawcy są zainteresowani zakupem praw licencyjnych do programu.

Marta Manowska, Sanatorium Miłości, finał
Instagram

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51