Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?
TV-Show

To koniec "Rozmów w toku" Drzyzgi w TVN! Program spada z anteny po... 16 latach!

Co dalej z Ewą?

Program "Rozmowy w toku" spada z anteny TVN po 16 latach emisji! Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że to koniec popularnego programu. Jak zapewnia, czas na nowe wyzwania!

 

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

To koniec "Rozmów w toku" - dlaczego?

Ewa Drzyzga przyznała, że nadszedł czas na zmiany, ponieważ TVN stawia na innowacyjne programy.

Nadszedł czas zmian. Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - powiedziała Ewa Drzyzga.

Ostatni odcinek "Rozmów w toku" zostanie wyemitowany 31 października. Do tej pory powstało ponad 2600 odcinków. Ewa Drzyzga przez 16 lat pracy na planie rozmawiała na różne tematy z tysiącami gości.

 

"Rozmowy w toku" nierzadko wzbudzały spore kontrowersje. W programie Ewa Drzyzga poruszała z gośćmi bardzo kontrowersyjne tematy. Niedawno talk show został ostro skrytykowany przez KRRiT, która ukarała redakcję za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży. TVN musiał zapłacić aż 250 tys. złotych kary.

Nie da się jednak ukryć, że program przynosił stacji TVN rekordowe dochody. W 2013 roku Ewa Drzyzga została okrzyknięta najbardziej dochodową gwiazdą w Polsce. „Rozmowy w toku” zarobiły wówczas aż 134 mln złotych.

 

Zobacz także: Ewa Drzyzga zarobiła krocie na reklamie! To jedna z najwyższych gaż - Socha i Mucha mają konkurencję!

 

To koniec "Rozmów w toku"!

Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?

 

Program Ewy Drzyzgi po 16 latach spada z anteny.

Ewa Drzyzga zapowiada koniec Rozmów w toku

 

Żałujecie?

Ewa Drzyzga w długich włosach

 

Ewa Drzyzga w programie Rozmowy w toku
Eastnews
Newsy
Co dalej z karierą Ewy Drzyzgi? "Rozmowy w toku" spadają z anteny, ale ona ma już nowy plan. Jaki?
Co dalej z karierą Ewy Drzyzgi? "Rozmowy w toku" spadają z anteny, ale ona ma już nowy plan. Jaki?

To już koniec "Rozmów w toku". Wczoraj okazało się, że po 16 latach emisji program schodzi z anteny TVN. Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że przyszedł czas na zmiany i nowe programy w ramówce TVN. Co dalej z jej karierą?   Ewa Drzyzga dostanie nowy program w TVN   Prezenterka była dziś gościem TVN i zdradziła, jak długo będą emitowane jeszcze "Rozmowy w toku". Jeszcze cały październik i może pierwszy tydzień listopada będą emitowane odcinki, powiedziała Ewa Drzyzga. Co będzie robić po zakończeniu nagrań do programu? Okazuje się, że Ewa dostała nowy program. Co to będzie? Nie chciała wiele zdradzić, ale za to powiedziała, kiedy wystartuje jej nowe show! To będzie coś innego, jestem zobowiązania tajemnicą zawodową. Widzowie muszą mieć coś nowego, co dostaną na wiosnę. Premiera w marcu. Cieszycie się, że Ewa Drzyzga nie znika z telewizji? Będziecie oglądać jej nowy program?   ZOBACZ:  "Rozmowy w toku" znikają z anteny! A jak przez wszystkie te lata zmieniała się Ewa Drzyzga?   Rozmowy w toku po 16 latach emisji spadają z anteny Ewa Drzyzga dostała nowy program w TVN Nowy program prezenterki trafi na antenę już wiosną

Ewa Drzyzga na jesiennej ramówce TVN
ONS
TV-Show
TVN ukarany za program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku". Ile muszą zapłacić?
TVN ukarany za program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku". Ile muszą zapłacić?

TVN i Ewa Drzyzga przegrali w sądzie. Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił odwołanie telewizji TVN od decyzji przewodniczącego KRRiT nakładającej na TVN karę w wysokości 250 tys. zł . Za co stacja ma zapłacić tyle pieniędzy? Za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży w programie Ewy Drzyzgi " Rozmowy w toku ". Jakie odcinki Rozmów w toku skrytykowała KRRiT? Chodzi konkretnie o odcinki „Rozmów w toku” z 2012 roku: „Po co talent, po co szkoła - ja pozować będę goła!” (emisja 30 marca 2012 roku), „Jak imprezuje ćpunka z gimnazjum?” (6 kwietnia), „Na randkach spotykam samych zboczeńców!” (16 maja) oraz „Popatrz na mnie! Widzisz przed sobą pustaka?” (17 lipca). KRRiT stwierdziła, że w porze chronionej wyemitowane zostały przekazy mogące mieć negatywny wpływ na prawidłowy fizyczny, psychiczny lub moralny rozwój małoletnich z uwagi na sposób prezentacji omawianych problemów, a także dobór tematyki, dotyczącej głównie sfery obyczajowej - czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl. Rozmowy w toku są nadawane o godzinie 15:00 od poniedziałku do piątku, a dopuszczalny wiek dzieci, które mogą oglądać program to 12 lat. To nie pierwszy raz, kiedy TVN zapłaci karę za program Ewy Drzyzgi . W 2010 roku KRRiT pod tym samym zarzutem co i teraz nakazała zapłacić telewizji TVN 300 tys. zł kary za odcinek „Najlepsza na świecie jest miłość w klozecie” .   Wygląda na to, że program "Rozmowy w toku" to już recydywista :). Skoro Ewa Drzyzga chce poruszać w programie tematy nieodpowiednie dla małoletnich widzów, to może powinno zmienić się godziny nadawania "Rozmów w toku"?   Zobacz:  Rodzice Dody wygrali proces z Agnieszką Szulim! Dziennikarka musi ich przeprosić i zapłacić! Ile?   W listopadzie program "Rozmowy w Toku" obchodził 15 lat istnienia. Gospodyni talk-show Ewa Drzyzga kroiła...

Stacja TVN odwołała emisję nowego programu Ewy Drzyzgi
ONS/East News
TV-Show
Nowy program Ewy Drzyzgi to hit czy klapa? Znamy wyniki oglądalności talk-show "36,6"!
Nowy program Ewy Drzyzgi to hit czy klapa? Znamy wyniki oglądalności talk-show "36,6"!

Program "36,6" ogląda średnio 877 tysięcy widzów . Za nami pierwsze trzy odcinki nowego talk-show z udziałem Ewy Drzyzgi. Przypominamy, że medyczny program miał mieć swoją premierę 18 marca jednak kilka dni wcześniej stacja TVN zdecydowała przesunąć emisję pierwszego odcinka. Pierwszą odsłonę medycznego talk-show widzowie mogli zobaczyć 1 kwietnia.  Oglądalność nowego programu Ewy Drzyzgi Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl największą widownię zgromadził drugi odcinek programu "36,6".  8 kwietnia medyczne talk-show obejrzało 964 585 osób. Program przyciąga średnio 877 tysięcy widzów, dzięki czemu stacja TVN w czasie jego nadawania znajduje się na trzecim miejscu w rynku telewizyjnym. TVN przegrywa wówczas z Polsatem, który pokazuje program "Chłopaki do wzięcia" oraz "Wydarzenia". Na drugim miejscu znajduje się TVP 2, która trwania programu Ewy Drzyzgi nadaje "Panoramę", wiadomości sportowe oraz prognozę pogody.   Warto przypomnieć, że ostatni sezon programu "Rozmowy w toku", który wcześniej prowadziła Ewa Drzyzga, od września do listopada 2016 roku, przyciągał średnio 591 tysięcy widzów.    Oglądacie nowe talk-show z udziałem Ewy Drzyzgi?   Zobacz także:  Prezydent z wiewiórką na głowie i Wojewódzki w charakterze trupa, czyli jak było na prezentacji wiosennej ramówki TVN   Program "36,6" ogląda średnio 877 tysięcy widzów.   Oglądacie medyczne talk-show prowadzone przez Ewę Drzyzgę?

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner