Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

Finał "Rolnik szuka żony 7" poleją się łzy? Które pary przetrwają? Jest nowy zwiastun

Co się wydarzy w wielkim finale programu "Rolnik szuka żony"? Czy Marta i Paweł ogłoszą, że są razem?

Co się wydarzy w wielkim finale programu "Rolnik szuka żony"? Czy Marta i Paweł ogłoszą, że są razem? Jak potoczyły się losy Macieja i Ilony oraz czy Magdalena wciąż jest szczęśliwa u boku Jakuba? Już w najbliższą niedzielę poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania! Teraz spójrzcie na gorący zwiastun ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony"! 

"Hotel Paradise": Wiktoria oskarżyła show o załamanie nerwowe. Uczestnicy innych programów też przeszli przez piekło

Finał "Rolnik szuka żony 7"

Finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni zakończy się najnowsza odsłona uwielbianego przez widzów programu. W siódmej edycji swojego szczęścia szukali: Magdalena, Maciej, Dawid, Paweł oraz Józef.

Jak już wiemy, Paweł wybrał Martę, Maciej Ilonę, a pozostali uczestnicy nie związali się z nikim ze swoich kandydatów - Magdalena odezwała się do Jakuba, który wysłał do niej list, ale nie mógł pojawić się na wcześniejszych nagraniach programu. W przedostatnim odcinku Magdalena i jej nowy partner nie szczędzili sobie czułości, a rolniczka przyznała, że to może być ten jedyny. Teraz, w niedzielę 13 grudnia, widzowie dowiedzą się, które związki przetrwały próbę czasu. 

Uwaga! Wielki Finał już w niedzielę WYJĄTKOWO o 20:15
Nie przegapcie! I powiedzicie znajomym :)- czytamy w zapowiedzi na Instagramie.

W wielkim finale pojawili się wszyscy kandydaci Magdaleny, kandydatki Pawła,  Apolonia- kandydatka Józefa oraz Magda i Agnieszka- kandydatki Dawida! Czy w programie zobaczymy również Martynę?

Zobaczcie gorący zwiastun wielkiego finału "Rolnik szuka żony"! Będziecie oglądać? My z pewnością!

Zobacz także: Rolnik szuka żony 7: Marta pokazała nowe zdjęcie z randki z Pawłem? Zdradza go jeden szczegół

Zwiastun finału "Rolnik szuka żony".

Ostatnia odsłona 7. edycji zostanie wyemitowana w niedzielę 13 grudnia.

 

A pamiętacie, że finał już w niedzielę?

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Wtorek, 8 grudnia 2020

 

Zobacz także
Rolnik szuka żony 7: Kogo do domu zaprosił Paweł

Rolnik szuka żony. Tuż przed finałem Marta opublikowała zdjęcie z Pawłem! Co napisała o relacji z rolnikiem? 

Jakub z Rolnik Szuka Żony

Rolnik szuka żony. Jakub z 6. edycji opublikował serię niepokojących wpisów. Jego związek przechodzi kryzys?  

 

Rolnik szuka żony quiz.
Instagram/ Facebook
TV-Show
QUIZ Jak dobrze poznałeś bohaterów „Rolnik szuka żony 7”? Wiesz, co dzieje się u nich po zakończeniu programu?

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się aż siedmiu edycji i już można wysyłać zgłoszenia do kolejnej! W tym sezonie "Rolnika" nie brakowało zaskakujących momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, w końcu aż trzy osoby odesłały wszystkich kandydatów. Prawie wszyscy uczestnicy programu po zakończeniu nagrań stali się bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Sprawdź, czy dokładnie oglądasz siódmą edycję "Rolnik szuka żony"! Wiecie, co dzieje się u rolników z siódmej edycji programu i ich kandydatów? 

Wynikiem koniecznie pochwalcie się w komentarzu! Pytania nie są łatwe!

Zobacz także: Wielki zjazd uczestników "Rolnik szuka żony"! Jak dziś wyglądają uczestnicy poprzednich edycji, kogo zabrakło?

Program " Rolnik szuka żony " doczekał się aż siedmiu edycji i już można wysyłać zgłoszenia do kolejnej! W tym sezonie "Rolnika" nie brakowało zaskakujących momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, w końcu aż trzy osoby odesłały wszystkich kandydatów. Prawie wszyscy uczestnicy programu po zakończeniu nagrań stali się bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Sprawdź, czy dokładnie oglądasz siódmą edycję "Rolnik szuka żony"! Wiecie, co dzieje się u rolników z siódmej edycji programu i ich kandydatów?  Wynikiem koniecznie pochwalcie się w komentarzu! Pytania nie są łatwe! Zobacz także:  Wielki zjazd uczestników "Rolnik szuka żony"! Jak dziś wyglądają uczestnicy poprzednich edycji, kogo zabrakło?

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?
Mat. prasowe
Newsy
Wesele w "Rolnik szuka żony"? Nie tylko Paweł znalazł miłość w programie! Jego brat też?
Wesele w "Rolnik szuka żony"? Nie tylko Paweł znalazł miłość w programie! Jego brat też?

Wygląda na to, że udział w " Rolnik szuka żony 7 " okaże się szczęśliwy nie tylko dla Pawła, który spotkał w nim Martę, ale rówież dla jego brata! Gdy Marta Manowska odwiedziła uczestników, by poznać ich decyzje usłyszała od Marty, że "tutaj się może wesele będzie kroiło" ! I wcale nie chodziło o  ich wesele...  Jak się okazało, chodzi o brata Pawła - Roberta, który dzięki udziałowi rolnika w programie również znalazł miłość! To Natalia, kandydatka której nie wybrał Paweł. Co z tym weselem? - Aż tak daleko bym nie wybiegał ale coś tam było między nimi - mówił Paweł. - A ty nie masz z tym problemu? - dopytywała Marta Manowska. - No w życiu, ja tutaj mam Martę i nic innego mnie nie interesuje.  Myślicie, że coś z tego naprawdę będzie? Zobaczcie nasze wideo! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Natalia przeszła przemianę! Czy to zasługa flirtów z... bratem Pawła?!

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Finał "Rolnik szuka żony" 7: nowa godzina emisji! Ostatni odcinek sezonu będzie wcześniej!
Finał "Rolnik szuka żony" 7: nowa godzina emisji! Ostatni odcinek sezonu będzie wcześniej!

Finałowy odcinek siódmej edycji " Rolnik szuka żony " już w niedzielę 13 grudnia. Tymczasem okazuje się, że godzina emisji ostatniego odcinka programu została zmieniona! "Rolnik szuka żony" nie rozpocznie się o 21.15 tak jak dotychczas, ale godzinę wcześniej! Wielki finał siódmego sezonu "Rolnik szuka żony" zobaczymy o 20.15! Nowa godzina emisji finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" 7! Program "Rolnik szuka żony" doczekał się siedmiu sezonów i już wiadomo, że powstanie kolejny. Dzięki udziałowi w programie spore grono uczestników znalazło miłość i założyło rodziny. O niektórych nadal jest głośno za sprawą dużej aktywności w mediach społecznościowych. A już za kilka dni finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" ! W końcu  widzowie dowiedzą się ostatecznie czy Marta i Paweł są razem , co tak naprawdę łączy Magdalenę i Jakuba, a Maciej rozwieje wątpliwości i odpowie na pytanie: czy znalazł czas na spotkania z Iloną czy zerwał kontakt ze swoją kandydatką.  W oczekiwaniu na wielki finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" okazuje się, że godzina emisji ostatniego odcinka została zmieniona! Finał sezonu zamiast o 21.15 zobaczymy w TVP1 o 20.15! Pamiętajcie koniecznie, aby nie przegapić, a jeśli tak się stanie ostatni odcinek będzie można obejrzeć na platformie TVP VOD, gdzie dostępny jest cały siódmy sezon "Rolnik szuka żony". Podoba Wam się zmiana godziny finału "Rolnik szuka żony"?  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 7": Internauci ostro krytykują Macieja! "Ciężki charakter ma ten pan"   A pamiętacie, że finał już w niedzielę? Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP   Wtorek, 8 grudnia 2020    ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner