Klaudia i Valentyn zostali parą po tym, jak wzięli udział w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć TVP rusza już z kolejną odsłoną hitowego show, widzowie nie zapomnieli o swoich ulubieńcach z poprzednich edycji i bacznie obserwują ich losy. Teraz nie kryją entuzjazmu po tym, jak partner charyzmatycznej rolniczki Klaudii - Valentyn - opublikował optymistyczny wpis i zapowiedział zmiany. Odniósł się też do swojej ukochanej! O jakie nowości chodzi?

Reklama

Valentyn z "Rolnik szuka żony" zapowiada zmiany. Fani zachwyceni

Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" są parą, która niezmiennie budzi pozytywne emocje i sympatię wśród fanów programu emitowanego przez TVP. Zakochani są aktywni w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się kadrami ze wspólnej codzienności - niedawno Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" świętowali pierwszą wspólną Wielkanoc. Teraz partner Klaudii podzielił się kolejną świetną wiadomością i ... zapowiedział zmiany oraz nowe doświadczenia. Fani nie kryli zachwytu.

We wpisie opublikowanym na Instagramie Valentyn opowiedział o rozpoczęciu nowej działalności zawodowej. Co więcej, podkreślił, że odnalazł się na Podlasiu i u boku ukochanej, a teraz planuje realizować się także w zawodzie, jako inżynier budownictwa. Uczestnik "Rolnik szuka żony" zachęcił do umawiania się na konsultacje w kwestiach budowlanych dotyczących gospodarstw rolnych.

- „Łysy bajerant” jednak odnalazł się na Podlasiu i to w swoim zawodzie (inżynier budownictwa) jak i na roli w gospodarstwie???? A co najważniejsze odnalazł szczęście u boku ukochanej.❤️ Nowe doświadczenia i ciekawe projekty. Nigdy wcześniej nie byłem na tych wschodnich częściach Polski, ale jeżdżąc po okolicy jestem pełny podziwu jak w modernizacje gospodarstw rolnych inwestuje ten region. Dla chętnych osób planujących rozwój/rozbudowę swojego gospodarstwa o nowe obory, wiaty na sprzęt, spotkam się, doradzę, a następnie zrealizuję. - napisał Valentyn z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Małgorzata Borysewicz w odważnej sukience na chrzcie. "Piękna, taka sylwestrowa"

Fani byli pod wrażeniem tego, jak Valentynowi udało się połączyć rozwój zawodowy z pozostaniem u boku ukochanej Klaudii. Gratulowali uczestnikowi "Rolnik szuka żony" i byli ciekawi szczegółów nowego projektu. Niektórzy już teraz wyrazili zainteresowanie współpracą.

Zobacz także

- Czekam na więcej ????????????????
- Powodzenia ????
- Pięknie że sięgasz po swoje marzenia i dla miłości potrafisz również odnajdywać się zawodowo. Ja nie jestem z Podlasia, ale trzymam kciuki!
- Super❤️ mocno Wam kibicuję ????

Instagram @krukhinets

Po tym, jak Klaudia i Valentyn zostali parą w programie "Rolnik szuka żony", ukochany rolniczki przeprowadził się do jej gospodarstwa na Podlasiu. Co ciekawe, w sieci od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje na temat tego, że Valentyn... ma dzieci. Ostatnio jednak Klaudia z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła przewrotnym wyznaniem i powiedziała, że "dzieci Valentyna są słodziakami". Wyraźnie dała jednak do zrozumienia fanom, że Valentyn jest ojcem chrzestnym trzech pociech. Rolniczka rozwiała tym samym wątpliwości na temat rodzinnych zobowiązań partnera.

Mieszko Piętka/AKPA

Wygląda na to, że związek Klaudii i Valentyna to relacja, z którą partnerzy wiążą swoją przyszłość. Nowe działania zawodowe Valentyna na Podlasiu zdecydowanie to potwierdzają. Trzymamy kciuki za rozwój zawodowy Valentyna, a także za jego relację z Klaudią, która ostatnio wyznała, że będzie kibicować uczestnikom nowej, 10. edycji "Rolnik szuka żony".

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 10": Fanka zaniepokojona wyglądem nowej rolniczki. Zwróciła uwagę na ważny szczegół

Instagram @krukhinets
Reklama
Reklama
Reklama