Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" w swoim domu
mat. prasowe TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Kandydatka Stanisława oskarża go o rasizm! "Przeszkadzał mój kolor skóry"

Jedna z kandydatek Stanisława z "Rolnik szuka żony" twierdzi, iż rolnik odrzucił ją przez jej kolor skóry. Dziewczyna zdecydowała się na mocny komentarz!

Stanisław w pierwszym odcinku "Rolnik szuka żony" dość krytycznie oceniał swoje kandydatki i niektóre z nich odrzucał nawet nie czytając listu, a swoją decyzję najczęśniej uzasadniał krótkim: "Nie mój typ urody". To zachowanie wzbudziło ogromne emocje i widzowie dość mocno krytykowali rolnika pisząc:

- Oj strasznie wybredny, z takim podejściem to długo będzie szukał.

- takie ładne dziewczyny napisały, ewidentnie za wysokie ego

Teraz okazuje się, że jedna z kobiet, które napisały list do Stanisława, poczuła się dotknięta zachowaniem rolnika i uważa, że już na starcie odrzucił ją... przez kolor skóry. Sprawdźcie szczegóły!

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" oskarża Stanisława o rasizm

Pierwszy odcinek 8. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudził sporo emocji, a największe kontrowersje wywołał Stanisław, który był bardzo wybredny w wyborze kandydatek. Rolnik nie ukrywał zadowolenia, kiedy prowadząca Marta Manowska poinformowała go, że otrzymał ponad 160 listów, ale szybko okazało się, że niewiele kandydatek spełnia jego oczekiwania, a większość z kobiet po prostu nie jest w typie mężczyzny.

Wśród kandydatek pojawiła się również Nathalie, Polka o afrykańskich korzeniach. 19-latka po maturze zdecydowała się związać się ze sportem, który jest jej pasją i postanowiła zostać trenerem personalnym. Rolnik po przeczytaniu kilku zdań listu i obejrzeniu zdjęć stanowczo powiedział: Damy na nie.

Kobieta w rozmowie z serwisem Pomponik.pl zdecydowała się odnieść do reakcji Stanisława na jej list i powiedziała wprost, że jej zdaniem rolnikowi przeszkadzał kolor skóry. 

- Ewidentnie podczas odcinka było widać, że Stanisławowi przeszkadzał mój kolor skóry, bo, niestety, na wsi mogłoby to być "problemem". Nawet nie przeczytał mojego listu, tylko spoglądając na zdjęcie, od razu je odrzucił, w dodatku z krzywą miną. I tak właśnie zachowują się rasiści - powiedziała wprost Nathalie. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila zaprosiła do programu samych przystojniaków! Zobaczcie zdjęcia

Nathalie dodaje, że Stanisław spodobał jej się po obejrzeniu zerowego odcinka, dlatego zgłosiła się do programu. Jak informuje pomponik.pl po doświadczeniach z rolnikiem więcej nie zdecydowałaby się na taki krok!

- Do programu zgłosiłam się, bo chciałam poznać miłość życia. Po obejrzeniu odcinka zerowego spodobał mi się Stanisław i pomyślałam, że to może być to, więc napisałam list - dodaje kobieta. 

Rolnik szuka żony: Stanisław
Mat. prasowe

Okazuje się, że kobieta wielokrotnie spotykała się z oceną jej osoby na podstawie wyglądu i była narażona na negatywne zachowania:

- Są to zaczepki ze strony mężczyzn na tle seksualnym, wiadomości czy komentarze na ulicy. Jest tego mnóstwo. Próby zrobienia mi krzywdy na tle seksualnym też były.

Nathalie Rolnik szuka żony
fot. screen "Rolnik szuka żony"

Być może Stanisław w kolejnym odcinku podczas randek z kandydatkami da się poznać widzom z innej strony. W sieci pojawiają się też spekulacje na temat tego, że rolnik już kogoś poznał, dlatego po kolei odrzuca kandydatki.  A wy, co myślicie o całej sprawie?

Stanisław z
mat. prasowe TVP

 

Rolnik szuka żony: Stanisław
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Internauci porównują Stanisława do Macieja z 7. edycji. Rolnik już znalazł partnerkę?
Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 jest wybredny, a może doskonale wie, kogo szuka? Internauci sugerują, że powtórzy przypadek Macieja z 7. edycji.

Stanisław już w pierwszym odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony" wywołał niemałe kontrowersje swoją postawą. Po tym jak Marta Manowska poinformowała go, że otrzymał niemal 200 listów, rolnik wyraźnie się ucieszył. Szybko okazało się jednak, że nie miał problemu z odrzucaniem kolejnych kandydatek i sam przyznał, że jest "trochę wybredny". Stanisław w "Rolnik szuka żony" faktycznie chce znaleźć drugą połówkę? Internauci mają wątpliwości! Stanisław z 8. edycji "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka wzbudza kontrowersje Pierwszy odcinek  8. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudził mnóstwo emocji. Wśród kandydatów Elżbiety znalazł się Andrzej z "Sanatorium miłości" , a Kamila została nową rekordzistką jeśli chodzi o liczbę listów, jaką otrzymała. Sporo kontrowersji wywołał również Stanisław, do którego napisało mnóstwo ciekawych i pięknych kandydatek, a rolnik jeden po drugim odrzucał ich listy. W komentarzach pojawiły się zaskakujące komentarze od widzów "Rolnik szuka żony", którzy piszą wprost, że Stanisław albo powtórzy los Macieja i nie będzie z żadną z kandydatek, albo już kogoś poznał i dlatego odrzuca kobiety.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Andrzej z "Sanatorium miłości" walczy o serce Elżbiety! Zaskakujący list Internauci sugerują, że podejście Stanisława bedzie miało tylko jeden efekt! Rolnik nie wybierze żadnej z kandydatek podobnie, jak Maciej z 7. edycji: Stasio to żadnej nie wybierze bo księżniczki szuka jak z poprzedniej edycji Maciej.  Oj strasznie wybredny, z takim podejściem to długo będzie szukał. takie ładne dziewczyny napisały, ewidentnie za wysokie ego Coś czuję, że ten...

Stanisłąw z Rolnik szuka żony na gospodarstwie
Mat. promocyjne
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Stanisław zdradził, jak poznał swoją partnerkę. Spotkali się już po programie?
Rolnik odpowiedział na pytania internautów. Stanisław z "Rolnik szuka żony" wyznał, gdzie zabrał swoją partnerkę na pierwszą randkę!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories zdradził, kiedy i jak poznał swoją partnerkę. Rolnik, który wzbudził ogromne emocje w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" odpowiedział na pytania internautów! Czy nowa partnerka Stanisława jest jedną z kobiet, które napisały do niego list po emisji zerowego odcinka "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz rolnika! Stanisław z "Rolnik szuka żony" o swoim związku Ósma edycja "Rolnik szuka żony" już za nami. W ostatniej odsłonie wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki wziął udział m.in. Stanisław. Młody rolnik poszukiwał prawdziwej miłości, a do swojego domu zaprosił trzy kandydatki: Teresę, Roksanę i Aleksandrę. Stanisław przez cały program nie mówił, która z dziewczyn jest jego faworytką, a fani "Rolnik szuka żony" byli rozczarowani jego zachowaniem. W dniu wyborów Stanisław zaskoczył wszystkich i ogłosił, że nie chce stworzyć związku z żadną z kandydatek.  W finałowym odcinku, który został wyemitowany w niedzielę, 5 grudnia, Stanisław ogłosił, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Stanisław ma nową dziewczynę! Potwierdził to w finale Tuż po wielkim "Rolnik szuka żony" Stanisław opublikował w sieci zdjęcie z nową partnerką. Pewnego dnia spotyka się osobę, dzięki której rozumiemy dlaczego nie wychodziło nam wcześniej. Niby słyszałem to wcześniej, ale zrozumiałem niedawno 😊 #love❤️- napisał wówczas rolnik. Teraz Stanisław postanowił odpowiedzieć na pytania internautów i zdradził, kiedy poznał swoją partnerkę! Po jakim czasie od kręcenia programu poznałeś swoją partnerkę? - Niecałe 2msc- odpisał Stanisław.  Zobacz...

Kandydatka Stanisława w Rolnik szuka żony 8
mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Internauci porównują jedną z kandydatek Stanisława do Anny Bardowskiej! Podobne?
Stanisław i Teresa z "Rolnik szuka żony 8" zdaniem internautów tworzyliby świetną parę. Kandydatka rolnika jest porównywana do Anny Bardowskiej z 2. edycji hitu TVP!

Rolnicy w 8. edycji "Rolnik szuka żony" wybrali już kandydatki, które zaproszą do swoich gospodarstw i okazało się, że ich wybory były dość oczywiste dla fanów. Stanisław zdecydował się zaprosić Teresę, Roksanę i Aleksandrę. Jedna z kandydatek rolnika zwróciła uwagę internautów i pojawiły się zaskakujące porównania do Anny Bardowskiej z 2. edycji "Rolnik szuka żony". Czy Teresa i Stanisław powtórzą historię Anny i Grzegorza Bardowskich? Kandydatka Stanisława z "Rolnik szuka żony" porównywana do Anny Bardowskiej. O co chodzi? Stanisław z " Rolnik szuka żony " jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 8. edycji. Mężczyzna, który początkowo deklarował, że chce znaleźć miłość w hicie Telewizji Polskiej nie wykazuje zbyt dużego zainteresowania swoimi kandydatkami. W sieci pojawiają się s pekulacje, że Stanisław już kogoś poznał i dlatego nie chce się angażować, a tymczasem serca widzów zdobyła jedna z kobiet, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Chodzi oczywiście o Teresę! Młoda dziewczyna o delikatnej urodzie od razu wzbudziła zainteresowanie internautów i pojawiły się zaskakujące porównania.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Uczestnik jednym zdaniem zaimponował Kamili! Jest faworytem!  Internauci są zachwyceni jedną z kandydatek Stanisława i piszą wprost, że piękna brunetka z uroczym uśmiechem przypomina Annę Bardowską z 2. edycji , która znalazła miłość w programie i dziś jest szczęśliwą żoną Grzegorza Bardowskiego i mamą dwójki dzieci: Liwii i Janka.  Tereska miła i ciepła jak Ania Bard owska. Tereska przypomina mi Anię Bardowska Stanisław z 8. edycji "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka wzbudza...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik