Krzysztof, Elżbieta, Stanisław Pytlarz, Kamila Boś i Kami z Rolnik szuka żony 8 finał edycji
Akpa/ Gałązka
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Tak wygląda finał 8. edycji! Mina Kamili wiele zdradza...

Uczestnicy podczas finału 8. edycji! Kamila i Elżbieta to prawdziwe gwiazdy, a jak wypadli pozostali rolnicy? Zobaczcie koniecznie!

8. edycja "Rolnik szuka żony" nadal trwa i budzi coraz więcej emocji za sprawą niektórych uczestników i ich kandydatek oraz kandydatów. Kontrowersje wzbudza m.in. charyzmatyczna Elżbieta czy Justyna, która nie do końca odnajduje się na gospodarstwie Kamila. W sieci już pojawiły się doniesienia dotyczące wyborów roklników, a na uwagę zasługują zdjęcia z finału 8. edycji "Rolnik szuka żony". Tak, już można je zobaczyć...

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Tak wyglądał finał 8. edycji "Rolnik szuka żony"!

Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony", od czasu pobytu w ich gospodarstwach kandydatek i kandydatów, budzili spore kontrowersje. Stanisław wydawał się niedostępny i zdystansowany wobec swoich kandydatek, Elżbieta zaskoczyła widzów mocnym charakterem, a Kamila szokowała zdjęciami z imprezy, na której pojawiła się jeszcze podczas emisji. Też nie możecie doczekać się podsumowania sezonu? Zobaczymy go tradycyjnie w grudniu i wtedy poznamy losy uczestników. A tymczasem pojawiły się zdjęcia z finału 8. edycji! Rolniczki i rolnicy prezentują się bardzo elegancko, a jakie wiadomości przekażą? Zobaczcie zdjęcia z pobytu uczestników w Kazimierzu Dolnym! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Kamil jest z jedną z kandydatek!? Internauci nie mają wątpliwości, o kim mowa

W sieci co jakiś czas pojawiają się sugestie i wyciekają nowe informacje na temat losów bohaterów 8. edycji "Rolnik szuka żony". Niedawno były uczestnik z 2. edycji zdradził, że Kamila nie wybierze żadnego z kandydatów, a w programie powstanie tylko jedna para. Z kolei ostatnio jedna z fanek "Rolnika" zasugerowała, że również Kamil stworzy związek z jedną z kobiet, które zaprosił do gospodarstwa. Też chcielibyście już dowiedzieć się, czy te sugestie się sprawdzą?

Krzysztof, Elżbieta, Stanisław Pytlarz, Kamila Boś i Kami z Rolnik szuka żony 8
Akpa/ Gałązka

Podczas finałowego odcinka 8. edycji "Rolnik szuka żony" rolnicy spotkali się z Martą Manowską  i wyraźnie byli w świetnych nastrojach. Kamila i Elżbieta wyglądały jak prawdziwe gwiazdy!

Finał 8. edycji Rolnik szuka żony
Akpa/ Gałązka

Podczas rozmów w cztery oczy z prowadzącą Martą Manowską Kamila nie miała radosnej miny. Czyżby musiała potwierdzić sugestie, które już od jakiegoś czasu pojawiają się w sieci i poinformowała, że nie wybrała żadnego z kandydatów? Jak sądzicie?

Wyglądaj i czuj się jak prawdziwa gwiazda. Teraz, nie musisz płacić za to milionów. Wystarczy w koszyku wkleić kod rabatowy Quiosque i cieszyć się obniżonymi cenami!

Kamila Boś i Marka Manowska na finale
Akpa/ Gałązka

Rolnik szuka żony 8 uczestnicy
Instagram / rolnikszukazonytvp
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Oto czas decyzji! Kamil całuje Joannę a Krzysztof... Nowy zwiastun
"Narzeczeństwo? Już nie ma czasu na narzeczeństwo" wyznał Krzysztof. Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku "Rolnik szuka żony"!

W sieci pojawił się gorący zwiastun "Rolnik szuka żony"! Już w najbliższą niedzielę widzowie będą mogli zobaczyć najnowszy odcinek programu, w którym miłości poszukują: Kamila, Elżbieta, Stanisław, Krzysztof i Kamil. Po kilku dniach pobytu kandydatów i kandydatek na wsi, rolniczki i rolnicy będą musieli podjąć ostateczną decyzję, z kim chcą spróbować stworzyć związek. Przed nami naprawdę wielkie emocje! Zobaczcie zwiastun programu "Rolnik szuka żony". Krzysztof z "Rolnik szuka żony" już planuje ślub z Bogusią? W ósmej edycji " Rolnik szuka żony" nadszedł czas decyzji. Do tej pory uczestnicy programu mieli czas, żeby poznać swoich kandydatów, a kandydaci mogli zobaczyć, jak wygląda życie na wsi. Teraz rolnicy i rolniczki zdecydują z kim chcą nawiązać bliższą relację, a pozostałych kandydatów odeślą do domów. Jak już wiemy, taką decyzję już dawno podjęli Kamil, u którego została już tylko Joanna, oraz Krzysztof, którego serce zabiło do Bogusi.  W najnowszym odcinku "Rolnik szuka żony" Marta Manowska odwiedzi rolników i dowie się, co u nich słuchać. Niektórymi wyznanami będzie wyraźnie zaskoczona! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony" 8: Bogusia pokazała pierścionek... zaręczynowy? Fani: "Tempo jak na maratonie" W nowym odcinku "Rolnik szuka żony" Marta Manowska pojawi się w domu Kamila, który wyraźnie jest szczęśliwy u boku Joanny.  Patrząc na Asię, tak jakbym widział samego siebie- wyznał szczęśliwy rolnik.  Wygląda również na to, że sporo wydarzy się u Krzysztofa i Bogusi! W zwiastunie nowego odcinka możemy uslysząć, co rolnik powiedział o narzeczeństwie... Narzeczeństwo? Już nie ma czasu na narzeczeństwo - Krzysztof...

Rolnik szuka żony: Kamila
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Kto pojedzie do domów rolników i rolniczek? Jest zwiastun programu! 
W nowym odcinku "Rolnik szuka żony" rolnicy i rolniczki zabiorą swoich kandydatów na kolejne randki po których zdecydują, kogo zaproszą do swoich domów. Poleją się łzy!

Przed nami kolejna odsłona "Rolnik szuka żony"! Już w najbliższą niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemituje trzeci odcinek ósmej edycji hitu o poszukujących miłości rolnikach. Widzowie będą świadkami kolejnych randek Kamili, Elżbiety, Kamila, Krzysztofa i Stanisława. Po tych spotkaniach rolniczki i rolnicy będą musieli zdecydować, kogo zaproszą do swoich domów.  Wielkie emocje w trzecim odcinku "Rolnik szuka żony" Ósma edycja "Rolnik szuka żony" powoli się rozkręca. W poprzednich odcinkach fani programu zobaczyli, jak rolniczki i rolnicy czytają listy od zainteresowanych nimi osób i pierwsze spotkania z wybranymi kandydatami. Teraz uczestnicy najnowszej edycji hitu TVP będą musieli odesłać część kandydatów do domu, a dla pozostałych przygotować różne gry i konkurencje. Po tym zadaniu Kamila, Elżbieta, Kamil, Krzysztof i Stanisław będą musieli wybrać trzy osoby, które przejdą do kolejnego etapu i przyjadą do ich domów.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": Internauci porównują jedną z kandydatek Kamila do Viki Gabor!  Trzeci odcinek "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę, 3 października. Teraz z kolei w sieci pojawił się zwiastun najnowszej odsłony programu. Widać na nim jak kandydaci walczą o względy rolników i rolniczek. Jedna z kandydatek Kamila nie potrafiła ukryć emocji i łez...  I się zaczęło, lawina- Kamil wyzna w rozmowie z Martą Manowską. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": O Kamilę biją się prawdziwi przystojniacy! Który ma największe szanse? Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"!  Któremu rolnikowi lub rolniczce kibicujecie najbardziej? Zobacz także:...

Kamila z Rolnik szuka żony zdradziła, jak nazywa Stanisława
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Czułości u Elżbiety i Marka oraz dzień decyzji u Stanisława! Zwiastun programu
Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony"! Joanna zakochała się w Kamilu? Romantyczne wyznanie kandydatki rolnika. A co u Stanisława? Jest gorący zwiastun!

Już w najbliższą niedzielę widzowie Telewizyjnej Jedynki zobaczą najnowszy odcinek "Rolnik szuka żony". Co tym razem wydarzy się w programie? Przed nami naprawdę wielkie emocje! W kolejnej odsłonie hitu prowadzonego przez Martę Manowską Stanisław zdecyduje, z którą kandydatką chce spróbować stworzyć szczęśliwy związek, a pozostali rolnicy i rolniczki pojadą do domów swoich wybranków. Tylko spójrzcie na zwiastun "Rolnik szuka żony"! Zwiastu nowego odcinka "Rolnik szuka żony"  Koniec ósmego sezonu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce dowiemy się czy Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil znaleźli w programie swoje drugie połówki i czy ich związki przetrwały próbę czasu. W ostatnim odcinku hitu TVP większość uczestników podjęła dezyzję, z którymi kandydatami i kandydatkami chcą stworzyć związek. Kamila wybrała Adama, Kamil wybrał Joannę, Krzysztof wybrał i oświadczył się Bogusi, a Elżbieta zdecydowała się na związek z Markiem.  W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" rolnicy rolniczki wybiorą się do swoim kandydatów i kandydatek!  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Teresa i Aleksandra żartują z pobytu u Stanisława! "Tym razem stypa bez..." W kolejnej odsłonie "Rolnik szuka żony" u Elżbiety i Marka zrobi się romantycznie! Para pojedzie razem nad morze.  Przewróciłaś mi życie do góry nogami- Marek zwrócił się do Elżbiety. Wielkie szczęście panuje również u Kamila i Joanny. Myślę, że mam wszystkie objawy choroby zwanej miłością- wyznała przed kamerami partnerka Kamila. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Stanisław uderza w produkcję show?!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik