Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" wywołał ogromne emocje wśród internautów. Fani programu za pośrednictwem Facebooka krytycznie ocenili m.in. zachowanie Elżbiety oraz kandydatek Krzysztofa - Swiety i Kasi. Dostało się również Stanisławowi, który zdaniem internautów, nie wykazuje żadnego zainteresowania swoimi kandydatkami. Fani "Rolnik szuka żony" nie ukrywają, że są rozczarowani zachowaniem Stanisława.

Reklama

Internauci krytykują Stanisława z "Rolnik szuka żony"

Stanisław jest jednym z uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony". 26-letni rolnik otrzymał aż 160 listów od zainteresowanych nim kobiet, ale od samego początku nie ukrywał, że nie znalazł wśród nich swojej faworytki. Stanisław zaprosił do swojego domu trzy kandydatki: Teresę, Roksanę i Aleksandrę. W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" widzowie mogli zobaczyć, jak panie pomagają Stanisławowi w obowiązkach w gospodarstwie i ich dość chłodne rozmowy z rolnikiem.

Stanisław w ostatniej odsłonie randkowego hitu TVP głośno przyznał, że oczekuje od swoich kandydatek, że to one będą wysyłać mu sygnały, że są nim zainteresowane.

Drugi dzień, coraz więcej wniosków, ale numer jeden? No nie wiem... Będę chciał dać sobie czas do samego końca, żeby pewne sygnały do mnie dotarły. Ja myślę, że w niewerbalny sposób pokazuję dziewczynom, że ja tych sygnałów oczekuję. I one to chyba widzą. Przynajmniej takie mam wrażenie... Mogę się mylić - powiedział rolnik.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Dom Stanisława to prawdziwy pałac! Kuchnia w stylu prowansalskim i ogromny ogród to dopiero początek

Mat. prasowe

Słowa i zachowanie Stanisława oburzyły internautów. Fani programu "Rolnik szuka żony" w swoich wpisach publikowanych na Facebooku nie ukrywają, że są rozczarowani młodym rolnikiem.

Zobacz także

- Piotruś Pan zostanie sam.
- Młody chłopak, przyjechały trzy fajne dziewczyny, a zero życia w nim...
- Stanisław, młody człowiek, a zero radości, tego czegoś..... ???? Dziwny on jest. Ja w wieku 54 lat mam wiecej powera niż on. ????
- Na miejscu dziewczyn spakowałbym się i darował sobie takiego gościa. Widać że będzie szukać jeszcze długo czekając na sygnał - komentują internauci.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław zyskał zaskakujący przydomek! Nie uwierzycie, jak nazwali go fani!

SCREEN/TVP ROLNIK SZUKA ŻONY

Myślicie, że Stanisław zdecyduje się na związek z jedną ze swoim kandydatek? Która z dziewczyn najbardziej pasuje do rolnika?

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Bogusia i Krzysztof są parą? Internauci nie mają wątpliwości i piszą: "Wybrał ją"

mat. prasowe TVP
Reklama
Reklama
Reklama