Stanisław z Rolnik szuka żony z nową dziewczyną
AKPA Gałązka
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Stanisław zdradził, dlaczego w programie mieszkał w pałacu rodziców! 

Rolnik rozwiał wątpliwości w sprawie swojego mieszkania! Stanisław z "Rolnik szuka żony" zdradził również, dlaczego został pokazany jako "księciunio" ósmej edycji.

Stanisław z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories odpowiedział na pytania internautów i zdradził, dlaczego podczas nagrań programu nie pokazał swojego domu i mieszkał w pałacu swoich rodziców! Rolnik odpowiedział również na pytanie, dlaczego - jego zdaniem - został pokazany jako "księciunio" ostatniej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki. Sprawdźcie, co napisał Stanisław!

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

Stanisław z "Rolnik szuka żony" odpowiada internautom

Stanisław wziął udział w ostatniej, ósmej edycji "Rolnik szuka żony" i wzbudzał ogromne emocje wśród widzów. O serce rolnika walczyły trzy kandydatki: Teresa, Roksana i Aleksandra. Rolnik od samego początku nie miał faworytki, a internautom nie podobało się to, jak traktuje dziewczyny, które zaprosił do swojego domu. Fani programu zarzucali Stanisławowi, że jest "nudziarzem" i nie interesuje się swoimi kandydatkami. 

Jak już wiemy, ostatecznie Stanisław nie wybrał żadnej z kandydatek, a w wielkim finale okazało się, rolnik znalazł swoje szczęście poza programem

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Stanisław pokazał nową dziewczynę! Fani: "Była już przed programem?"

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 o nowej dziewczynie
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Teraz fani "Rolnik szuka żony" mogą śledzić dalsze losy Stanisława za pośrednictwem Instagrama, gdzie od jakiegoś czasu chętnie publikuje nowe zdjęcia i odpisuje na pytania i komentarze internautów. Ostatnio pochwalił się zdjęciem ze swoją partnerką, a teraz, podczas Q&A (pytania i odpowiedzi) zdradził, dlaczego mógł zostać pokazany w "Rolnik szuka żony" jako "księciunio" ósmej edycji.

Jak myślisz czemu padło w tej edycji na Ciebie z wizerunkiem księciunia?- pytali internauci.

- Pewnie dlatego, że nikogo nie wybrałem- odpowiedział rolnik.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Stanisław komentuje związek Teresy i Adama! Mają kontakt?

Stanisław z Rolnik szuka żony odpowiada na pytania internautów
Instagram @pytlarzsta

Ogromne emocje podczas emisji ósmej edycji "Rolnik szuka żony" wzbudzał również piękny pałac, w którym mieszkał Stanisław. Rolnik zaprosił swoje kandydatki do wielkiej, bardzo stylowej posiadłości, a po jakimś czasie okazało się,  że tak naprawdę pałac należy do jego rodziców. Stanisław zdradził wówczas, że przeprowadził się do innego budynku, który sam remontuje. 

Teraz Stanisław zdradził, dlaczego w programie "Rolnik szuka żony" nie pokazał swojego domu, tylko pałac rodziców.

Czemu w programie "mieszkałeś" w domu rodziców, a nie u siebie?- pytali fani.

- Bo u mnie akurat trwał już remont :) Tak by mówili, że Stanisław to burdelarz, a nie książę. I tak źle i tak niedobrze- odpisał rolnik.

Kibicowaliście Stanisławowi w "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Jak dobrze znasz uczestników? Trudny QUIZ dla prawdziwych fanów 8. edycji

Rolnik szuka żony: Stanisław odpowiada na pytania internautów
Instagram @pytlarzsta

Produkcja Rolnik szuka żony o nieprzystępności Stanisława
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Stanisław znika z sieci po finale show! Miał konflikt z produkcją?
Stanisław zdradził również, czy żałuje udziału w "Rolnik szuka żony". Rolnik zapowiedział, że wkrótce zakończy swoją aktywność w internecie!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" postanowił odpowiedzieć na pytania dotyczące jego udziału w programie. Rolnik zdradził czy żałuje, że zgłosił się do wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki i dlaczego, jego zdaniem, został pokazany tak negatywnie. Stanisław podczas Q&A odpowiedział również na zarzut, że wziął udział w "Rolnik szuka żony" dla sławy. Sprawdźcie, co napisał! Stanisław żałuje udziału w "Rolnik szuka żony"? Stanisław z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród internautów. Początkowo głośno zrobiło się o pięknym zamku, w którym mieszkał w czasie nagrywania programu. Szybko okazało się, że wielka posiadłość należy do rodziców Stanisława, a on sam przeprowadził się do innego budynku, który wciąż remontuje. O serce rolnika walczyły trzy kandydatki: Teresa, Aleksandra i Roksana. Niestety, dziś wiemy już, że rolnik nie wybrał żadnej z dziewczyn, a swoją wielką miłość spotkał dopiero po programie.   Fani "Rolnik szuka żony" bardzo krytycznie oceniali Stanisława i twierdzili, że zachowuje się bardzo chłodno wobec swoich kandydatek w programie. Teraz rolnik postanowił odpowiedzieć na pytania internautów i zdradził, dlaczego został tak pokazany w hicie TVP i czy w ogóle żałuje, że się do niego zgłosił. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Aleksandra komentuje nowy związek Stanisława i zdradza imię partnerki rolnika Stanisław podczas relacji na InstaStories chętnie odpowiadał na pytania internautów o jego udział w programie. Rolnik zapewnił, że nie żałuje udziału w "Rolnik szuka żony" i zdradził, że nie miał żadnego konfliktu z producentami. Dlaczego w programie przedstawiono Cię w taki sposób, czy...

Stanisłąw z Rolnik szuka żony na gospodarstwie
Mat. promocyjne
TV-Show
"Rolnik szuka żony". Stanisław ostro do hejterów: "Jeśli komuś się wydaje, że dobrze mnie poznał..."
Rolnik zdradził, czy przejmuje się hejtem i zdradza, co myśli osobach, które go krytykują. Sprawdźcie, co napisał Stanisław z "Rolnik szuka żony"!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories odpowiedział na pytania internautów. Uczestnik ostatniej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki odniósł się do hejtu, jaki wylał się na niego w sieci. Czy przejmuje się krytycznymi uwagami, które pojawiały się po emisji programu? Sprawdźcie, co napisał Stanisław z "Rolnik szuka żony"! Stanisław z "Rolnik szuka żony" szczerze o hejcie  Stanisław z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" był uczestnikiem, który wzbudzał chyba największe emocje wśród internautów. Początkowo fani programu mocno mu kibicowali, jednak po jakimś czasie w sieci zaczęły pojawiać się ostre komentarze. Internauci krytykowali zachowanie Stanisława wobec kandydatek i pisali, że ich randki wyglądają jak rozmowy o pracę.  O serce Stanisława walczyły: Teresa, Roksana i Aleksandra, ale jak już wiemy,  rolnik nie wybrał żadnej z kandydatek. W finałowym odcinku okazało się, że Stanisław znalazł miłość poza programem i dziś tworzy szczęśliwy związek z partnerką, którą poznał dzięki znajomym. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Stanisław pokazał nową dziewczynę! Fani: "Była już przed programem?" Po zakończeniu programu Stanisław coraz chętniej odpowiada na pytania internautów na Instagramie, gdzie prowadzi własne konto. Ostatnio zdradził m.in. dlaczego w programie nie mieszkał w swoim domu, tylko w pałacu rodziców i skomentował związek Adama i jego byłej kandydatki, Teresy. Teraz z kolei Stanisław zdradził, jak reaguje na krytyczne komentarze po programie. Przejmuje się Pan tym, co ludzie piszą o Panu w internecie?- zapytał jeden z internautów. - Totalnie nie. To hejter powinien się nim przejmować, bo za każdym takim wpisem kryją się czyjaś zawiść,...

Stanisław z Olą w Rolnik szuka żony 8
Mat. promocyjne
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Aleksandra znalazła miłość! Nowy partner jest przystojniejszy od Stanisława?
Aleksandra z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciem partnera i zdradziła, jak znalazła miłość!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" zaprosił do swojego gospodarstwa trzy wyjątkowe dziewczyny i choć nie wybrał żadnej, dwie z nich już pochwaliły się w sieci zdjęciami z nowymi partnerami. Niedawno Roksana pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, a teraz Aleksandra opublikowała fotografię partnera. Wysoki, szczupły mężczyzna jest przystojniejszy od Stanisława? Aleksandra z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość po programie! Stanisław z "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka wzbudzał mnóstwo emocji. Początkowo na widzach wrażenie zrobił piękny pałac, w którym rolnik mieszkał. Jeszcze w trakcie emisji programu okazało się, że to dom jego rodziców, a Stanisław mieszka w sąsiedztwie i aktualnie remontuje swoje mieszkanie . W programie Stanisław został pokazany jako niezdecydowany i zdystansowany wobec swoich kandydatek, co wywołało w sieci falę krytyki, a o randkach rolnika powstały nawet memy. Po zakończeniu przygody z programem zarówno Stanisław, jak i jego kandydatki układają sobie życie i wygląda na to, że niektórzy już znaleźli miłość. Najpierw Roksana pokazała chłopaka, a w sieci zawrzało, że to jeden z kandydatów Kamili , a teraz wyjątkowym zdjęciem partnera pochwaliła się Aleksandra. Znaleźliśmy się nawzajem - pisze wprost Aleksandra. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony: Roksana i Stanisław dalej mają ze sobą kontakt?  Kandydatki Stanisława niedawno zdradziły, że podczas pobytu u rolnika wcale nie było tak nudno i nie żałują udziału w programie, bo poznały wyjątkowych ludzi i nadal utrzymują kontakt. - Nie!!! Na pewno gdyby był takim nudnym gościem to wyjechałabym wcześniej, dziewczyny na pewno też nie zostałyby do końca - wyznała Teresa jakiś czas temu w relacji na Instastory. Już 5 grudnia...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik