"Rolnik szuka żony": tragedia w rodzinie uczestnika. Produkcja informuje o śmierci
INSTAGRAM / ROLNIKSZUKAZONYTVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Jak dobrze znasz uczestników? Trudny QUIZ dla prawdziwych fanów 8. edycji

To już prawie tydzień od finałowego odcinka, a emocje ciągle gorące! Wszystkim widzom "Rolnik szuka żony" proponujemy test wiedzy!

Przez ostatnie tygodnie wszyscy dobrze poznaliśmy Elżbietę, Kamilę, Krzysztofa, Stanisława, Kamila i ich kandydatów. Ale czy naprawdę dobrze? Wszystkim widzom "Rolnik szuka żony" proponujemy zabawę - QUIZ wiedzy z 8. edycji show TVP. Jak dobrze sobie poradzicie? Uwaga, niektóre pytania wcale nie są takie oczywiste. Koniecznie pochwalcie się wynikiem.

Ile wiesz o Rolnik szuka żony 8 rozwiąż QUIZ
Mat. prasowe
TV-Show
QUIZ z 8. edycji "Rolnik szuka żony". Zwracasz uwagę na szczegóły? Sprawdź się!

Powoli zbliżamy się już do wielkiego finału 8. edycji "Rolnik szuka żony". Tym razem to Kamila, Kamil, Elżbieta, Stanisław i Krzysztof szukają miłości, a na ich gospodarstwach nie brakuje emocji. Kilka uczestniczek już zdążyło zrezygnować z udziału w programie i walki o serce rolników. Pamiętacie w czyich gospodarstwach to miało miejsce? 

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjecia z finału "Rolnik szuka żony", jednak wciąż nie wiadomo, czyje serca zabiły mocnej jeszcze w programie. Jeżeli bacznie śledzicie nową edycję z pewnością rozwiążecie nasz quiz. Powodzenia i dobrej zabawy! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Zbyszek Klawikowski już po ślubie. Jest zdjęcie z uroczystości 

Powoli zbliżamy się już do wielkiego finału 8. edycji " Rolnik szuka żony ". Tym razem to Kamila, Kamil, Elżbieta, Stanisław i Krzysztof szukają miłości, a na ich gospodarstwach nie brakuje emocji. Kilka uczestniczek już zdążyło zrezygnować z udziału w programie i walki o serce rolników. Pamiętacie w czyich gospodarstwach to miało miejsce?  W sieci pojawiły się już pierwsze zdjecia z finału "Rolnik szuka żony" , jednak wciąż nie wiadomo, czyje serca zabiły mocnej jeszcze w programie. Jeżeli bacznie śledzicie nową edycję z pewnością rozwiążecie nasz quiz. Powodzenia i dobrej zabawy!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Zbyszek Klawikowski już po ślubie. Jest zdjęcie z uroczystości  

Uczestnicy z "Rolnik szuka żony 8"
Facebook/rolnikszukazony/
TV-Show
QUIZ z "Rolnik szuka żony": Ile lat mają uczestnicy? Możecie się naprawdę zdziwić!

Kolejni uczestnicy hitowego show TVP stają się dobrymi znajomymi Polaków. Znów co niedzielę możemy śledzić miłosne perypetie sympatycznych rolników i ich kandydatów. Macie już swoich faworytów? Na pewno. A jak dobrze ich poznaliście? Mamy z pozoru bardzo proste pytanie, ile lat mają wybrani uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony". Z pozoru, bo czasem naprawdę nie jest to oczywiste! Spróbujcie sił w naszym quizie i nie zapomnijcie pochwalić się wynikiem.

Kolejni uczestnicy hitowego show TVP stają się dobrymi znajomymi Polaków. Znów co niedzielę możemy śledzić miłosne perypetie sympatycznych rolników i ich kandydatów. Macie już swoich faworytów? Na pewno. A jak dobrze ich poznaliście? Mamy z pozoru bardzo proste pytanie, ile lat mają wybrani uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" . Z pozoru, bo czasem naprawdę nie jest to oczywiste! Spróbujcie sił w naszym quizie i nie zapomnijcie pochwalić się wynikiem.

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
QUIZ: Jak dobrze pamiętasz 7. edycję "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się zanim ruszy kolejny sezon hitu TVP!

Pamiętasz wszystko z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"? Jeżeli tak, to sprawdź się w naszym quizie! Już w niedzielę Wielkanocną, o godzinie 17:30,  Telewizyjna Jedynka wyemituje zerowy odcinek ósmego sezonu programu, zanim jednak poznamy nowych rolników, przypomnijmy sobie, co działo się w siódmej edycji hitu! Pamiętacie, czym zajmowali się rolnicy i kogo zaprosili do swoich domów? Która para na randkę wybrała się na ściankę wspinaczkową? Spróbuj odpowiedzieć na nasze pytania!

Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o 7. edycji "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Nowa godzina emisji pilotażowego odcinka! Widzowie: "To będzie najlepsza edycja"!

Pamiętasz wszystko z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"? Jeżeli tak, to sprawdź się w naszym quizie! Już w niedzielę Wielkanocną, o godzinie 17:30,  Telewizyjna Jedynka wyemituje zerowy odcinek ósmego sezonu programu, zanim jednak poznamy nowych rolników, przypomnijmy sobie, co działo się w siódmej edycji hitu! Pamiętacie, czym zajmowali się rolnicy i kogo zaprosili do swoich domów? Która para na randkę wybrała się na ściankę wspinaczkową? Spróbuj odpowiedzieć na nasze pytania! Rozpoczynamy nasz QUIZ z wiedzy o 7. edycji "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 8": Nowa godzina emisji pilotażowego odcinka! Widzowie: "To będzie najlepsza edycja"!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner