Roksana z "Rolnik szuka żony" ma już dość plotek na swój temat! Była kandydatka Stanisława otrzymała kolejną wiadomość z pytaniem, czy po programie spotyka się z Tomaszem i teraz stanowczo na nią odpowiedziała. Roksana rozwiała wątpliwości fanów programu "Rolnik szuka żony" i zdradziła, czy jest obecnie w związku. Sprawdźcie, co napisała w sieci!

Reklama

Roksana z "Rolnik szuka żony" nie spotyka się z Tomaszem?

Roksana wzięła udział w ostatniej, ósmej edycji "Rolnik szuka żony" i była jedną z kandydatek Stanisława. Piękna blondynka walczyła o serce przystojnego rolnika, jednak dziś wiemy już, że Stanisław nie zdecydował się na związek z żadną z uczestniczek, które zaprosił do programu. Po emisji finałowego odcinka wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki okazało się, że Roksana znalazła swoje szczęście już po nagraniach. Była kandydatka Stanisława publikowała wówczas romantyczne zdjęcia, na których było widać jej ukochanego. Roksana nigdy nie zdradziła, kim jest tajemniczy mężczyzna, ale fani "Rolnik szuka żony" zaczęli podejrzewać, że może to być Tomasz.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Stanisław szczerze o relacji Roksany i Tomasza! Ma kontakt z byłą kandydatką?

Instagram/@schminkenbysarna

Początkowo Roksana i Tomasz nie reagowali na wszystkie plotki, ale tuż przed świętami Bożego Narodzenia była kandydatka wyznała, że nie spotyka się z Tomaszem. Teraz była kandydatka Stanisława znów otrzymała pytanie o jej relacje z Tomaszem. Jak zareagowała?

Jesteś z Tomaszem?- pytali fani.

Powtarzam: NIE- odpowiedziała krótko Roksana.

Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" dodała, że w obecnej chwili jest singielką.

Zobacz także

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Fanki nie rozpoznały Roksany na nowym zdjęciu. "Co to za włosy"

Instagram @schminkenbysarna

Roksana w kolejnych wpisach przyznała, że zakończyła swój ostatni związek w grudniu i od tamtej chwili jest sama.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Aleksandra znalazła miłość! Nowy partner jest przystojniejszy od Stanisława?

Instagram / schminkenbysarna
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama