Roksana z "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcie na Instagramie i pokazała, jak wygląda praca zdalna w jej wydaniu. Uwagę internautek wzbudziła jednak fryzura kandydatki Stanisława. Roksana zdecydowała się zmienić kolor włosów? Nowy look wyjątkowo spodobał się jej obserwatorkom. O co chodzi?

Reklama

Roksana z "Rolnik szuka żony" opublikowała zaskakujące zdjęcie w nowej fryzurze

Roksana z "Rolnik szuka żony" w programie nie znalazła miłości i była poruszona decyzją Stanisława, który nie wybrał żadnej z zaproszonych do gospodarstwa kobiet. Po zakończeniu emisji hitu TVP nie ukrywała, że nadal ma kontakt z Teresą i Aleksandrą, a kiedy pokazała zdjęcia z tajemniczym mężczyzną internauci sugerowali, że spotyka się z Tomaszem, kandydatem Kamili.

Obecnie Roksana jest nadal aktywna w mediach społecznosciowych, gdzie informuje swoich obserwatorów o tym, co dzieje się w jej życiu. Właśnie pokazała, jak w jej wydaniu wygląda praca zdalna i zaskoczyła zdjęciem. Internautki piszą wprost, że jej nie poznały!

Swoją prace wykonuje naprzemiennie - raz w domu raz w biurze. W obu przypadkach staram się nie podjadać i wybierać pełnowartościowe rozwiązania. - napisała Roksana, która nie ukrywa, że dba o swoją figurę.

Tymczasem internautki zwróciły uwagę na fryzurę kandydatki Stanisława, a dokładniej - na jej kolor włosów. Na nowym zdjęciu Roksana wygląda jakby miała różowe włosy, co spodobało się jej obserwatorkom.

- Nie poznałam Cię ????????
- Ślicznie i te włoski..
- Co to za różowe włosy ????

Wygląda na to, że za przemianę odpowiedzialny jest filtr, ale mimo to trzeba przyznać, że taki odcień Roksanie wyjątkowo pasuje!

Zobacz także
Instagram / schminkenbysarna

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Roksana komentuje wpis Tomasza! "Dam znać jak wrażenia"

Roksana w gospodarstwie Stanisława walczyła o jego serce, a po wspólnej randce widziała szansę na relację z rolnikiem. Ostatecznie Stanisław nie wybrał żadnej z kandydatek, ale już jest szczęśliwie zakochany i swoją partnerkę poznał przez znajomych. Z kolei Roksana jakiś czas temu publikowała zdjęcia z tajemniczym mężczyzną, ale ostatecznie nie potwierdziła czy jest zakochana.

Facebook
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama