Rolnik szuka żony zakochani Agnieszka i Robert
Facebook

Rolnik znalazł żonę! Robert i Agnieszka poznali się w show, a dziś powiedzieli sobie "TAK"!

Rolnik szuka żony zakochani Agnieszka i Robert
Facebook

Stało się, rolnik znalazł żonę! Agnieszka i Robert z popularnego show Rolnik szuka żony 2 kwietnia wzięli ślub. Para poznała się w programie i jest pierwszą z Rolnik szuka żony, która stanęła na ślubnym kobiercu.

Trzeba przyznać, że Agnieszka i Robert bardzo szybko zdecydowali się na ten poważny krok, ponieważ poznali się zaledwie w ostatnie wakacje, podczas kręcenia drugiej edycji programu. Do tego Agnieszka nie była wcale typowana na tę, którą ostatecznie wybierze Robert. A jednak!

Robert oświadczył się Agnieszce pod koniec listopada, a w grudniu narzeczeni mieli już wszystko gotowe na ślub. Agnieszka i Robert opowiedzieli o przygotowaniach do niego w Pytaniu na śniadanie. Spekulowano czy powodem szybkiego ślubu nie jest może ciąża Agnieszki? Jednak rolnik stanowczo zaprzeczył tym plotkom.

Na uroczystość zaproszonych zostało 350 gości w tym oczywiście pozostali uczestnicy programu. Kto pochwalił się, że jest na ślubie? Pierwsza była Marta Manowska, gospodyni programu, która wrzuciła zdjęcie, podczas drogi na pierwszy rolniczy ślub.

 

Rolnik szuka żony, pierwszy ślub
Facebook

 

Marta powiedziała Party.pl, że szykuje na prezent ślubny Agnieszce i Robertowi coś specjalnego. Zasugerowała sklejenie fragmentów z ich pierwszych spotkań w programie, których nie oglądali.

Zdjęcie prezentu dla pary młodej wrzucił też Rafał z Rolnik szuka żony. On ostatecznie rozstał się z Justyną, ale mówi, że nie jest samotny...

Rolnik szuka żony, pierwszy ślub
Facebook

 

A Krystyna, która była pretendentką do serca pana młodego ostatnio zasugerowała, że od mężczyzn woli kobiety... Krystyna wrzuciła zdjęcie jak bawi się na weselu Agnieszki i Roberta. Na zdjęciu jest z... koleżanką i fani pytają czy to jej... ukochana?

Rolnik szuka żony, pierwszy ślub
Facebook

 

A my z niecierpliwością czekamy na pierwsze zdjęcia pary młodej - Agnieszki i Roberta, teraz już państwa Filochowiczów z Rolnik szuka żony! I życzymy im wszystkiego dobrego na rolniczej drodze życia!

 

Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!

 

A pierwsze zdjęcie Agnieszki i Roberta z programu Rolnik szuka żony wygląda tak. Przypuszczalibyście wtedy, że ta para weźmie ślub jako pierwsza?

Rolnik szuka żony Agnieszka i Robert
Facebook

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05