Widzowie zapamiętali Konrada z 9. edycji "Rolnik szuka żony" nie tylko jako jednego z kandydatów Klaudii, ale też z powodu zaskakującego zwrotu akcji - między Konradem a kandydatką jednego z rolników Zuzanną, zrodziło się uczucie. Niestety, jakiś czas temu okazało się, że ta relacja to już przeszłość. Wygląda jednak na to, że Konrad nie musiał długo czekać na kolejną miłość! Zobaczcie jego romantyczne kadry z nową partnerką.

Reklama

Konrad z "Rolnik szuka żony" na wakacjach z nową partnerką

Ostatnia edycja "Rolnik szuka żony" obfitowała w niespodzianki - jedną z nich był fakt, że Konrad - jeden z kandydatów Klaudii, która ostatecznie wybrała Valentyna, i Zuzanna - kandydatka walcząca o względy Mateusza - stworzyli parę. Niestety, na początku maja Konrad z "Rolnik szuka żony" potwierdził rozstanie z Zuzanną i wyraźnie napisał, że jest singlem. Taki stan nie potrwał jednak długo!

W połowie wakacji Konrad z "Rolnik szuka żony" postanowił otworzyć się przed swoimi fanami i opublikował na Instagramie ujęcie, na którym całuje się z prawdziwą pięknością! Uczestnik show TVP oznaczył we wpisie także profil ukochanej.

- Miłość - pisze Konrad z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska nie ukrywa oburzenia. "Jestem tak zdenerwowana"

Wygląda na to, że Konrad z "Rolnik szuka żony" razem z partnerką wybrali się na romantyczny wyjazd na Półwysep Helski. Fani licznie zareagowali na nowy wpis uczestnika show TVP i gratulowali mu rozpoczęcia nowego etapu w życiu.

Zobacz także

- Gratuluję i szczęścia dla was kochani ????????
- Brawo, szczęścia i miłości życzę!
- No wreszcie, Konrad!
- Pięknie ????

Jak się okazuje, nową wybranką Konrada z "Rolnik szuka żony" jest Paulina - blondynka również prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie podobnie jak jej partner, pochwaliła się wakacyjnym i pełnym miłości kadrem.

Jesteście ciekawi dalszego rozwoju związku Konrada z "Rolnik szuka żony"? Gratulujemy!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Adrianna szczerze o swojej sukni ślubnej. Tego się nie spodziewacie

Instagram @krzywicki.konrad
screen Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama