Tego spodziewali się chyba wszyscy fani "Rolnik szuka żony 8"! Justyna, kandydatka Kamila, zrezygnowała z udziału w show! Już na początku była widać, że na gospodarstwie nie czuje się dobrze, i w przeciwieństwie od Asi i Izy, nie wykazuje większego zainteresowania życiem na wsi. Teraz postanowiła poinformować Kamila o swoich odczuciach!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Internauci ostro o faworytce Kamila! "To jakaś pomyłka"

Justyna, faworytka Kamila, rezygnuje z "Rolnik szuka żony 8"

Justyna była od samego początku faworytką Kamila. Podczas pierwszych randek w "Rolnik szuka żony 8" byli sobą wyraźnie zainteresowani. Jednak kiedy rolnik zaprosił dziewczynę na swoje gospodarstwo, wiele się zmieniło. Justyna nie była entuzjastycznie nastawiona do życia na wsi, sporo rzeczy ją przerosło. Kiedy Asia i Iza angażowały się we wszelkie prace, ta wolała obserwować je z boku. Tak było też w niedzielnym odcinku, kiedy panie wspólnie przygotowywały obiad dla chłopaka:

Nie byłam zadowolona z tego, że będziemy robić obiad, bo nie potrafię gotować [...] Drugi dzień pokazał mi, że muszę się trochę zastanowić, czy chciałabym się tu przeprowadzić. Na ten moment nie czuję się tu zbyt swobodnie. [...] Może życie na wsi mnie jednak rozczarowało, bo jednak pamiętałam jako dziecko, że nie robiłam za wiele, a tutaj wiadomo, że w końcu musiałabym się zabrać do roboty. Dotarło to do mnie, że chyba nie ma sensu zajmować mu czasu i miejsca, a dziewczyny mają więcej z nim wspólnego.

Mat. prasowe

Uczestniczka zrozumiała, że nie może marnować czasu Kamila i postanowiła mu powiedzieć cała prawdę:

Chciałabym Ci powiedzieć, że nie chciałabym Ci czasu więcej marnować. Ja się nie otworzę tak od razu, a wiem, że Tobie zależy na czasie. Wiadomo, jak z tą rodziną u mnie jest. Raczej dzieci czy w ogóle będę mieć. Myślałam, że podołam, ale raczej teraz już tak mniej entuzjastycznie podchodzą. No i wiadomo, Ty jesteś bardzo fajnym chłopakiem, więc zasługujesz na kogoś lepszego. Kogoś, kto ma takie same priorytety jak Ty.

Zobacz także
Mat. prasowe

Kamil był nieco rozżalony decyzją Justyny:

Kamil: Myślałem, że będzie relacja fajna między nami, ale jak tak wyszło...

Justyna: Wiadomo, podobasz mi się, ale nie chcę Tobie marnować czasu

Kamil: Mogłem się bardziej starać...

Justyna: To w ogóle nie jest Twoja wina.

Kamil: To kwestia jak Ty to widzisz, jak Ty to czujesz.

Jest mi trochę żal, myślałem, że fajna relacja z tego wyniknie, była to faworytka, no ale wiadomo, nic na siłę. Mówi się trudno - podsumował potem.

Mat. prasowe

Pozostałe kandydatki były zaskoczone decyzją Justyny, z którą bardzo się polubiły:

Dziewczyny, ja wyjeżdżam. Bo ja mam inne priorytety niż Kamil, niepotrzebnie będę zajmować miejsce - powiedziała Justyna.

Co o nich sądzi?

Dziewczyny są świetne, każda będzie dobrą partnerką dla Kamila.

Mat. prasowe

Kto po odpadnięciu Justyny został faworytką Kamila? Na pierwsze miejsce wysunęła się Asia!

Generalnie chciałbym więcej czasu poświęcić Asi, jest to ciekawa dziewczyna, dogadujemy się, widzę, że jej też wpadłem w oko.

Zaskoczeni?

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Justyna wróci do domu w kolejnym odcinku? Zaskakujące sceny w zwiastunie!

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama