Fani programu "Rolnik szuka żony" są rozczarowani kandydatkami Kamila? W minioną niedzielę widzowie zobaczyli najnowszy odcinek hitu TVP, w którym kandydaci i kandydatki pojawili się w domach rolniczek i rolników. Pierwsze wizyty w gospodarstwach wywołało wielkie emocje nie tylko wśród uczestników "Rolnik szuka żony", ale również wśród internautów.

Reklama

Fani krytykują kandydatki Kamila z "Rolnik szuka żony"

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" rozkręciła się na dobre. Kilka tygodni temu rolnicy i rolniczki czytali listy od zainteresowanych nimi kobiet i mężczyzn, a już wczoraj do ich domów przyjechali wybrani kandydaci i kandydatki. Kamil do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kobiety: Justynę, Izę i Joannę. Kandydatki były wyraźnie przejęte pierwszym spotkaniem z Kamilem i jego bliskimi. Co ciekawe, Joanna tuż przed wizytą u rolnika wyznała przed kamerami, że jest już gotowa na poważny związek i ma już wybraną suknię ślubną! Kamil był oczarowany swoimi kandydatkami, jednak internauci mają zupełnie inne zdanie na ich temat.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Kandydaci poznali rodziców pięknej Kamili! Do kogo jest podobna?

Mat. promocyjne/TVP

Fani programu "Rolnik szuka żony" byli zszokowani zachowaniem kandydatek Kamila, które po przyjeździe do jego domu m.in. grały sobie w łapki. Iza i Joanna zostały mocno skrytykowane przez internautów.

- U Kamila wydaje mi się, że widziałam dwie uciekinierki z przedszkola. W łapki sobie grały w oczekiwaniu na ostatnią z dziewczyn ????
- Tą pierwszą proponuję cofnąć do przedszkola....???? słuchac się tego piszczenia nie da????
- dzieci u wujka na wsi ????????????????????porażka, dziecinada- komentują internauci.

Zobacz także: Jessica była jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd "Rolnik szuka żony". Co dziś robi?

Zobacz także
Mat. prasowe

Niestety, również trzecia kandydatka Kamila rozczarowała fanów "Rolnik szuka żony", chociaż jej "wjazd" na gospodarstwo Kamila zrobił niemałe wrażenie. Justyna, faworytka rolnika głośno przyznała, że nie lubi królików, które hoduje Kamil, a później zdradziła, że może chce założyć rodzinę i mieć dzieci, ale dopiero za kilka, kilkanaście lat.

- Nie wiem co Justyna tam robi bo raczej nie szuka męża.
- zniechęca go jak tylko może, ciekawe czy to w końcu zauważy
- Faworytka chce dzieci za kilka, kilkanaście lat. Grunt to się dogadać. Będzie rozczarowanie- czytamy na Facebooku.

Widzieliście ostatni odcinek "Rolnik szuka żony"? Internauci zbyt ostro ocenili kandydatki Kamila?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Magda pokazała sypialnię i pokój syna! Te wnętrza robią wrażenie

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama