Kasia z "Rolnik szuka żony" Kasia z "Rolnik szuka żony" Kasia z "Rolnik szuka żony" Kasia z "Rolnik szuka żony" Kasia z "Rolnik szuka żony"
Kasia z "Rolnik szuka żony"
AKPA/screen TVP
Sami zobaczcie
1/5
Kasia z "Rolnik szuka żony"
AKPA/screen TVP

 

Od dłuższego czasu nie cichną plotki, jakoby Kasia, jedna z wybranek Piotra z "Rolnik szuka żony", była w ciąży! O tym, że mogła być mówiły komentarze fanów show, również na oficjalnym fanpage'u Rolnika. Jak jednak pisaliśmy, Kasia - wbrew medialnym doniesieniom - nie była w ciąży w czasie trwania programu (przeczytajcie: Rolnik szuka żony 4: Internauci podejrzewają, że Kasia jeszcze przed programem zaszła w ciążę! Mamy dowód, że tak nie było!).

Jednak jej najnowsze zdjęcia mogą budzić pewne wątpliwości... Zobaczcie na kolejnych stronach galerii najnowsze fotki Kasi.

 

Zobacz: Decyzja zapadła! Czy Piotr wybrał Kasię? Zdradził, co wydarzyło się poza kamerami w "Rolnik szuka żony"

2/5
Kasia z "Rolnik szuka żony"
screen TVP

 

W programie Kasia i Piotr pili szampana, co było dowodem na to, że w czasie nagrywania kolejnych odcinków "Rolnik szuka żony"  Kasia w ciąży nie była. Mamy jednak zdjęcie Kasi z finału programu. Czy kandydatka Piotra zaprezentowała ciążowe krągłości? Zobaczcie na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Kobiety odrzucały Piotra z „Rolnik szuka żony” z jednego powodu… To dlatego zgłosił się do programu?

3/5
Kasia z "Rolnik szuka żony"
AKPA

 

Kasia pojawiła się w czarnej, luźnej sukience z delikantym paskiem w talii. Luźna sukienka nie pozwala nam stwierdzić, czy kryje się pod nią ciążowy brzuszek (czyżby celowo?), ale pewne podejrzenia może budzić mowa ciała Kasi...

 

Zobacz: Wybory miss, udział w pikantnym show - poznaj tajemnice najbardziej kontrowersyjnej uczestniczki "Rolnik szuka żony"!

4/5
Kasia z "Rolnik szuka żony"
screen TVP

 

Panie w ciąży często układają swoje dłonie pod brzuchem, tak jak Kasia na fotografii. Czyżby w ten sposób chciała zasugerować, że jednak spodziewa się dziecka? A może to tylko przypadek...

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": To najbardziej dramatyczna edycja programu! Kto jeszcze został w domach Małgosi, Zbyszka, Piotra i Mikołaja?

5/5
Kasia z "Rolnik szuka żony"
screen TVP
Więcej na temat Rolnik szuka żony