Internauci podejrzewają, że Kasia spodziewa się dziecka Piotrka? Internauci podejrzewają, że Kasia spodziewa się dziecka Piotrka? Internauci podejrzewają, że Kasia spodziewa się dziecka Piotrka? Rolnik szuka żony 4: Piotr na randce z Kasią Kasia z "Rolnik szuka żony 4"
Internauci podejrzewają, że Kasia spodziewa się dziecka Piotrka?
mat. prasowe
1/5
Internauci podejrzewają, że Kasia spodziewa się dziecka Piotrka?
mat. prasowe

Mamy dowód na to, że Kasia wcale nie była w ciąży w programie "Rolnik szuka żony"! Czwarta edycja programu "Rolnik szuka żony" jest pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Z show TVP pożegnało się już całkiem sporo uczestniczek - w tym aż trzy kandydatki Piotra! Najpierw rolnik odesłał do domu Emilię, później z udziału w programie zrezygnowała Katarzyna. W ostatnim odcinku "Rolnika" decyzję o odejściu podjęła również Monika. W domu Piotra została teraz Kasia - dziewczyna, która pojawiła się w programie zaraz po odejściu Emilki i Katarzyny. Nowa uczestniczka show wywołała wśród widzów i internautów ogromne emocje. Niektórzy fani pisali nawet, że Kasia wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony", ponieważ była w ciąży z Piotrem! 

 

Zobaczcie, co pisali internauci! W naszej galerii znajdziecie dowód na to, że Kasia z pewnością nie była w ciąży będąc w programie! 

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": To najbardziej dramatyczna edycja programu! Kto jeszcze został w domach Małgosi, Zbyszka, Piotra i Mikołaja?

2/5
Internauci podejrzewają, że Kasia spodziewa się dziecka Piotrka?
Facebook

Internauci już po pierwszym odcinku programu z udziałem Kasi sugerowali, że Piotr znał ją wcześniej. Co więcej, niektórzy fani podejrzewali nawet, że kandydatka rolnika była z nim w ciąży jeszcze zanim pojawiła się w show!

Ktoś skasował komentarz, że nowa kandydatka Piotra jest z nim w ciąży :D czemu? Była w ciąży jak weszła do programu? :D

 

Ponoć tak i jak się to okazało to trzeba było z tego jakoś wybrnąć tak ludzie pisali- pisali internauci.

W ostatnim odcinku programu wydarzyło się jednak coś, co całkowicie obala teorie internautów... Sprawdźcie na następnej stronie! 

Zobacz także: Kobiety odrzucały Piotra z „Rolnik szuka żony” z jednego powodu… To dlatego zgłosił się do programu?

3/5
Internauci podejrzewają, że Kasia spodziewa się dziecka Piotrka?
screen TVP

Widzicie TO zdjęcie?! W ostatnim odcinku programu Piotr zabrał Kasię na romantyczną randkę do Muzeum Romantyzmu. My zwróciliśmy wówczas uwagę na coś, co zdecydowanie obala teorię niektórych internautów o rzekomej ciąży Kasi. Rolnik i jego kandydatka uczcili spotkanie pijąc szampana (co z oczywistych przyczyn w czasie ciąży jest zakazane). Wydaje się więc, że to ostateczny dowód na to, że Kasia wcale nie była w ciąży z Piotrem. 

Wy również zwróciliście uwagę na ten moment w programie? 

4/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr na randce z Kasią
Instagram

Myślicie, że to zdjęcie z programu ostatecznie utnie plotki o rzekomej ciąży Kasi? 

5/5
Kasia z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe
Więcej na temat Rolnik szuka żony