Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony" zadbali o każdy szczegół na swoim ślubie. Zakochani w miniony weekend powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Świeżo upieczona żona rolnika chętnie pokazywała, jak wyglądała uroczystość i wesele. Teraz z kolei możemy zobaczyć, jakim pojazdem na swój ślub przyjechali Adrianna i Michał. Prezentowali się niczym książęca para!

Reklama

Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony" do ślubu przyjechali karocą

W minioną niedzielę, 16 lipca, kolejna para z telewizyjnego hitu powiedziała sobie "tak". Zaledwie kilka tygodni temu Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub kościelny i wyprawili wielkie wesele, a teraz miłość i wierność ślubowali sobie uczestnicy dziewiątej edycji programu prowadzonego przez Martę Manowską. Film ślubny Adrianny i Michała z "Rolnik szuka żony" podbija sieć, a teraz - kilka dni po uroczystości- możemy zobaczyć wyjątkowe zdjęcia pary. Okazuje się, że zakochani podjechali pod kościół piękną karocą!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Małgorzata Borysewicz o trzecim dziecku. Poruszające wyznanie

Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Jak widać, Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony" w tym wyjątkowym dla nich dniu zrezygnowali z eleganckiej limuzyny czy sportowego auta i zdecydowali się na pojazd w prawdziwie królewskim stylu. Zakochani zadali szyku niczym księżna Kate i książę William! Tylko spójrzcie na więcej zdjęć z uroczystości.

Zobacz także: „Rolnik szuka żony”: Adrianna pokazała tort weselny. Wszyscy patrzą tylko na ten jeden szczegół

Zobacz także
Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Na profilu Adrianny na Instagramie pojawił się również nowy film z przygotowań do ślubu. Żona rolnika nie ukrywa, że nagranie jest dla niej bardzo wzruszające.

Wyje jak bóbr..????❤️- napisała w komentarzu.

Młodej parze jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pochwaliła się imponującym placem zabaw i przekazała nowinę!

Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News
Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama