Adrianna i Michał z Rolnik szuka żony o relacji z rodzicami rolnika
AKPA / Niemiec
TV-Show

"Rolnik szuka żony 9": Adrianna zdradziła, jaki ma kontakt z rodzicami Michała. Mieli inną faworytkę!

Adrianna "Rolnik szuka żony 9" szczerze o przyszłych teściach, którzy woleli inną kandydatkę Michała: "Nie chce rozpamiętywać przeszłości"!

Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony 9" mieszkają razem i planują wspólne życie, ale w programie było widać, że to nie ta kandydatka jest faworytką rodziców rolnika. Michał zdecydował jednak sercem, a jak dziś wyglądają relację Ady z rodzicami rolnika. Adrianna ma żal o zaskakujące porównanie do chleba i bułek?

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Adrianna z "Rolnik szuka żony 9" o relacji z rodzicami Michała! 

Adrianna po udziale w "Rolnik szuka żony 9" zdecydowała się całkowicie zmienić swoje życie. Po zaręczynach Michała, które odbyły się dzień przed wielkim finałem "Rolnika" para  nie tylko planuje wspólna przyszłość, ale zamieszkali już razem. Adrianna przeprowadziła się z Łodzi na Podlasie, a Michał nie ukrywa, że jest w szoku jak dobrze jego narzeczona odnajduje się w nowym miejscu. Tymczasem fani zastanawiają się, jak wyglądają relację Adrianny z rodzicami Michała z "Rolnik szuka żony". Jak wiadomo ich faworytką była Marta...

Jestem im przede wszystkim bardzo wdzięczna, że tak miło przyjęli mnie pod swój dach. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. Nasze relacje są bardzo dobre.

Adrianna  Rolnik szuka żony o rodzicach Michała
Instagram / xxadrienne

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Piąta para ujawniła się po finale. Konrad znalazł miłość w show

Narzeczona Michała z 9. edycji nie zamierza patrzeć w przeszłość, ale w przyszłość i dodaje, że obawiała się decyzji rolnika. Jak wiadomo, Marta doskonale odnalazła się w gospodarstwie i miała po swojej stronie spore grono bliskich Michała. 

Nie chce rozpamiętywać przeszłości, najważniejsze jest to co jest teraz. Bardziej obawiałam się, że to Michał będzie kierował się mocno opinią innych, to był czas kiedy mocno się wycofałam i byłam pewna, że wrócę wtedy do domu. Z góry zaczęłam godzić się z tą decyzją. Ale jak się okazało, Michał pokazał, że sam decyduje za siebie. 

Adrianna z "Rolnik szuka żony" ma duży dystans do całej sytuacji i pisze wprost, że nikt nie był faworyzowany, a Marta prywatnie jest świetną kobietą i nic dziwnego, że rodzice chcieliby mieć taką synową:

Najważniejsze, że żadna z nas nie czuła się faworyzowana i byłyśmy przez Micha tak samo traktowane. Co do Marty to Super Kobitka i nie dziwię się, że byli za nią.

Adrianna  Rolnik szuka żony o rodzicach Michała
Instagram / xxadrienne

Internauci zapytali też o słynny już tekst o chlebie i bułkach, który podczas rodzinnego grilla wypowiedział tata Michała. Adrianna z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że nie ma do nikogo żalu i docenia szczerość przyszłego teścia:

Nie, cieszyła się, że jest z nami szczery. Nie każdego na to stać, żeby wyrazić swoją opinię przy wszystkich. Nie mam nic nikomu za złe:)

Adrianna  Rolnik szuka żony o rodzicach Michała
Instagram / xxadrienne

Narzeczona Michała zdradziła też, jak jej rodzice przyjęli do wiadomości informację o przeprowadzce Adrianny:

Moi rodzice bardzo przeżyli moją przeprowadzkę. Mimo wszystko, mam w nich ogromne wsparcie i są szczęśliwi, że ja jestem szczęśliwa. Poznali Micha i wiedzą, że jestem w dobrych rękach.

Kibicujecie tej parze?

Adrianna  Rolnik szuka żony o rodzicach Michała
Instagram / xxadrienne

 

 

 

Michał z Rolnik szuka żony
Screen Rolnik szuka żony 9
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 9: Michał dokonał wyboru! "Jestem szczęśliwy i to bardzo"
Michał z "Rolnik szuka żony" 9 wybrał Adriannę, choć jego rodzice nie ukrywali, że to Marta przypadła im do gustu. Jak kandydatki zareagowały na decyzję rolnika?

Michał z "Rolnik szuka żony" 9 wielokrotnie podkreślał, że przed nim trudna decyzja. Rolnik miał poważny dylemat i nie ukrywał, że zaprosił do swojego gospodarstwa fantastyczne dziewczyny. Ostatecznie Michał zdecydował się posłuchać swojego serca i przyznał, że tylko względem jednej z kandydatek pojawiły się uczucia... Miałem rozterki i to duże, ale doszły uczucia - powiedział wprost Michał z "Rolnik szuka żony". Michał z "Rolnik szuka żony" 9 wybrał Adriannę! Michał z "Rolnik szuka żony" 9 po tym, jak podziękował Sylwii  do ostatniej chwili zastanawiał się, z którą z kandydatek chce kontynuować znajomość. Podczas rozmowy z Martą Manowską rolnik nie ukrywał, że wybór nie był łatwy, ale zdecydowało serce: Wiecie, co ta biała róża oznacza? Wszystko to, co mam tylko Tobie dam. I ją chciałbym dać dla Adrianny. - powiedział Michał i dodał przed kamerami: Tutaj coś się pojawiło względem Ady. (...) Dobrze, że się tak stało, spokojniejszy jestem. Adrianna z  "Rolnik szuka żony"  nie kryła zaskoczenia wyborem rolnika i choć deklarował, że chce kontynuować znajomość nie do końca mogła uwierzyć w decyzję Michała, bo podczas grilla zauważyła, że rodzina rolnika faworyzuje Martę. Sytuacja została wyjaśniona, a Adrianna i Michał teraz odwiedzą rodzinę uczestniczki.  O matko. To się działo tak szybko. Nie spodziewałam się jakoś tak, nadal jestem w szoku Po wyborze Michała wielką klasę pokazała też Marta, która szczerze pogratulowała parze: Gratulacje. Wybrałeś sercem tak, jak rozmawialiśmy - powiedziała Marta Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Michał i Marta już po ślubie?! Fani patrzą na te zdjęcia i są pewni, że rolnik znalazł miłość Z kolei rodzice Michała podczas rozmowy z...

Rolnik szuka żony 9: Klaudia o ślubie Michała i Ady
screen/Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 9": Klaudia zdradziła sekret Michała i Ady: "Ty wiesz, że oni..."
W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony 9" Michał i Ada opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Podczas spotkania z Klaudią rolniczka zdradziła za dużo?

Za nami świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony", w którym dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników poprzedniej, dziewiątej edycji show. Co słychać u Michała i Adrianny, którzy w finale programu ogłosili swoje zaręczyny? Czy myślą już o ślubie? Okazuje się, że tak, co więcej, mają już nawet ustaloną datę. Poznajcie szczegóły. Ada i Michał z "Rolnik szuka żony 9" planują ślub Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" rozpoczął się od wizyty Michała u Klaudii i Valentyna. Rolniczka zajmuje się m.in. sprzedażą choinek, kolega z planu wybrał więc dla siebie jedną z nich. Podczas pakowania drzewka do samochodu Klaudia i Valentyn rozmawiali z Michałem o jego planach na przyszłość. W pewnym momencie uczestniczka show wypaliła do ukochanego, że rolnik i jego wybranka mają już ustaloną datę ślubu oraz wybraną salę: Klaudia: Ty wiesz, że oni już mają datę? Jest data, jest sala!  Michał nie chciał kontynuować tematu za bardzo: Teraz naszą tradycją będzie puszczanie powtórek „Rolnika…” - zdradził. Następnie Michała i Adę odwiedziła Marta Manowska. Uczestnicy "Rolnik szuka żony" opowiadali jej o swojej codzienności, planach na święta, ale również dalszą przyszłość. Są w sobie szaleńczo zakochani i wdzięczni, za to co spotkało ich w programie: Ada: Ten rok był przełomowy, wiele zmienił. Ale przede wszystkim najważniejsze jest to, jaki jest finał a jest pozytywny Michał: Cieszę się, że jesteśmy razem, że to się tak rozwija. Jestem zadowolony, że ten rok, mimo że trzeba było ruszyć się z kanapy, to się opłacało. Święta para spędza w domu Michała, zaprosili do siebie rodziców Ady, by móc porozmawiać m.in. o ślubie. Jak zareagowali na ich zaręczyny na dzień przed finałem "Rolnik szuka...

Marta z Rolnik szuka żony w finale programu
Niemiec/AKPA
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Marta ma żal do Michała? Skomentowała jego związek z Adą 
Była kandydatka Michała z "Rolnik szuka żony" zabrała głos po finale programu. Marta podziękowała rodzinie za wsparcie i zwróciła się do Michała i Adrianny.

Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała na Instagramie zdjęcia z programu i opublikowała wpis, w którym komentuje związek Michała i Adrianny. Czy była kandydatka rolnika ma do niego żal? Marta w najnowszym poście zwróciła się do Adrianny i Michała, a przy okazji podziękowała swoim bliskim za wsparcie. Sprawdźcie, co napisała uczestniczka dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony"! Marta z "Rolnik szuka żony" zabrała głos po finale programu Marta była jedną z kandydatek Michała z dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". I chociaż poczatkowo wydawało się, że to właśnie ona jest faworytką rolnika to w dniu wyborów okazało się, że to Adrianna skradła jego serce. Rodzina Michała nie ukrywała, że ich zdaniem powinien wybrać Martę, ale młody rolnik zdecydował się na związek właśnie z Adą. Między parą szybko pojawiło się uczucie, a tuż przed wielkim finałem rolnik poprosił ukochaną o rękę. Po emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" Adrianna potwierdziła, że wciąż jest z Michałem. Teraz głos w sprawie wydarzeń z "Rolnik szuka żony" zabrała również Marta! Moi drodzy 🥰 Chciałabym bardzo podziękować wszystkim...rodzicom, rodzeństwu, całej rodzinie, znajomym i nieznajomym za wsparcie i ciepło jakim mnie obdarzyliście❤️Dziękuję też Michałowi i dziewczynom za wspólnie spędzony czas i rozmowy. Cieszę się, że mogłam Was poznać🤗 Michał i Adrianna jesteście świetną parą! Było wiele emocji i przeżyć...ale to była piękna, niezapomniana przygoda. Poznałam ciekawych i wspaniałych ludzi. Z pewnością jest to pamiątka na całe życie 😊 Wszystkim rolnikom i uczestnikom tej edycji oraz poprzednich życzę dużo miłości i szczęścia, bo każdy na nie zasługuje🥰- napisała na Instagramie.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Zachowanie Mateusza i...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik