Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 na planie show Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 i jego kandydatki Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje Jessicę
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne
1/5
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

 

Za nami 3. odcinek 5. edycji "Rolnik szuka żony". W tej edycji uczestniczką, która budzi największe emocje jest zdecydowanie Jessica, kandydatka Krzysztofa. 

- Na zdjęciach wyglądała bardziej naturalnie niż w rzeczywistości - powiedział szczerze rolnik w rozmowie z Martą Manowską w 2.odcinku programu. 

Rolnik spytał swoją kandydatkę, która wyjątkowo lubi robić sobie mocny makijaż, czy byłaby w stanie ze względu na niego, zrezygnować z takiego mocnego malowania się. Co odpowiedziała Jessica?

- Tak, mniej makijażu. Mniej rzęs. Mogłabym się malować na jaśniejsze kolory. Ale nie tak, żebym była wyblakła - odpowiedziała Jessica.

Czy Krzysztof zaprosił Jessicę do swojego domu? Zobacz naszą relację z 3. odcinka!

 

Zobacz: "Jestem rozrywkowa, czytam dużo książek" - Jessica z "Rolnik szuka żony" przekona do siebie Krzyśka? Internauci są bezlitośni!

2/5
Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

- Nie mogę jej do końca rozgryźć, nie wiem czy by się odnalazła na wsi - mówił Krzysztof o Jessice podczas 3. odcinka show.

Ostatecznie zaprosił ją do dalszego udziału w programie. Co działo się potem?

3/5
Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 i jego kandydatki
Mat. promocyjne

Przed kolejnym wyborem, Krzysztof miał okazję spędzić więcej czasu ze swoimi kandydatkami. Każda z nich musiała odpowiedzieć na kilka trudnych pytań. Co zdradziła o sobie Jessica?

- Najbardziej szalona historia z mojego życia? Chodziłam z mikrofonem i radiem na plecach i śpiewałam piosenki t.A.T.u. - powiedziała Jessica.

4/5
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

Czy Krzysztof zaprosił Jessicę do swojego domu? Tak! 

- Zrobiłam sobie dzisiaj delikatniejszy makijaż i myślę, że to docenił - powiedziała Jessica.

Też tak uważacie?

5/5
Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje Jessicę
Mat. promocyjne

Czy Jessica zdobędzie serce Krzysztofa?