Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony Jan z Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 5 - Jan ze swoimi kandydatkami przy śniadaniu
Mat. prasowe
Czy znalazła nową miłość?
1/4
Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony
Instagram

 

To była jedna z najciekawszych par, która narodziła się w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Małgorzata od razu zauroczyła się w Janie i dawała mu to odczuć na każdym kroku. Z kolei Jan, choć też był nią zainteresowany, nie odmawiał sobie przyjemności i adorował również inne kobiety, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Ostatecznie jednak postawił na znajomość z "Małgonią", jak zwykł ją nazywać. Jakie więc było zdziwienie wszystkich, gdy w finałowym odcinku... zerwał z nią na wizji! Co więcej, Jan poprosił także o numer telefonu do Marii, która również gościła w jego gospodarstwie. 

 

Zobacz także: Od namiętności do rozczarowań! Rolnicy pojechali odwiedzić swoje wybranki i... Której parze się udało?

 

Te bolesne doświadczenia odbiły się na samopoczuciu Małgorzaty. Kobieta dopiero teraz zdobyła się na odwagę i udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła między innymi, jak układają się jej relacje z Janem. Czy wybaczyła mu to podłe zachowanie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Czy powinnam wybaczyć zdradę? Najpierw trzeba odbudować zaufanie

2/4
Mat. prasowe

 

Jan w programie "Rolnik szuka żony" adorował Małgosię i nawet przez chwilę nie dał jej odczuć, że ich związek może się nie udać. Podczas romantycznego wyjazdu nie odstępował jej na krok. Małgosia zaczęła już nawet snuć pewne plany na przyszłość. Do tej pory sama wychowywała 12-letnią córkę. Potrzebowała więc męskiego ramienia, na którym mogłaby się oprzeć. Wydawało się, że znajdzie to u boku Jana. Niestety, ten zachował się irracjonalnie. W finałowym odcinku odciął się od niej i za jej plecami prosił o numer jej koleżankę. Małgosia, choć zdziwiona i poruszona tym zachowaniem, nie dała tego po sobie poznać. Jednak nawet Marta Manowska zauważyła, jak bardzo ją to zabolało... 

 

Zobacz także: Dlaczego Jan zerwał z Małgorzatą w finale "Rolnik szuka żony"? Zobacz, co mówi Marta Manowska

 

Małgorzata Płaza zdobyła się teraz na odwagę i opowiedziała o trudnych chwilach, które wtedy przeżyła. Wygląda na to, że wciąż żywi do Jana urazę... Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Małgorzata z "Rolnik szuka żony": dlaczego rozstała się z Janem?

 

Małgorzata nie ukrywa, że gdy po raz pierwszy zobaczyła Jana w telewizji, mocniej zabiło jej serce. 44-latka postanowiła zaryzykować i wysłała zgłoszenie do programu. Gdy okazało się, że Jan również jest nią zainteresowany, nie posiadała się z radości. Niestety, wspólne miłe chwile zamieniły się w katastrofę... Małgosia nie chce jednak zdradzać, dlaczego ten związek się rozpadł.

 

- To musi pozostać tajemnicą. Nie możemy być nawet przyjaciółmi, bo zbyt wiele przykrych rzeczy się wydarzyło - wyznaje Małgorzata Płaza w rozmowie z "Rewią". 

 

Małgorzata zasugerowała także, że Jan wcale nie zostawił jej dla Marii, od której w finale chciał wziąć numer telefonu.

 

- Sądzę, że wymyślił to na poczekaniu, żeby zrobić mi na złość - stwierdza Małgorzata w rozmowie z tygodnikiem. 

 

Czy po tak gorzkim doświadczeniu 44-latka jest już gotowa na nową miłość? 

 

- Jestem na etapie odreagowywania, bo naprawdę pokochałam Janka, a potem musiałam o tej miłości zapomnieć. Nie umiem wpaść z jednego związku w drugi. To musi się wypalić i umrzeć, żeby przyszło coś zupełnie nowego - zapewnia Małgorzata. 

 

Trzymamy za nią kciuki!

 

Zobacz także: Pierwsza pomoc dla związku - jak go uratować?

4/4
Rolnik szuka żony 5 - Jan ze swoimi kandydatkami przy śniadaniu
Mat. promocyjne

 

Jak myślicie: którą z pań powinien był wybrać Jan? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Rolnik szuka żony