Rolnik szuka żony - Łukasz i Agata razem
Mat. prasowe
Zobaczcie, co zdradził Łukasz!
1/4
Rolnik szuka żony - Łukasz i Agata razem
Mat. prasowe

 

Łukasz i Agata tworzą jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Nie wszyscy widzowie pałają do nich sympatią. A wszystko przez to, w jaki sposób Łukasz potraktował zauroczoną nim Paulinę. Rolnik zwodził ją i dawał złudne nadzieje, choć wiedział, że nie postawi na znajomość z nią. Z kolei ta bardzo się starała. Wstawała rano, by pomóc w gospodarstwie, robiła mu śniadania. W tym samym czasie Łukasz łapał za kolano Agatę! Na rolnik wylała się fala hejtu, a Paulina nazwała go hipokrytą!

Zobacz także: Paulina zrobi awanturę Łukaszowi? W zwiastunie finałowego odcinka padły mocne słowa

 

Łukasz nie ma zamiaru patrzeć wstecz. Teraz skupiony jest przede wszystkim na pielęgnowaniu swojej relacji z Agatą. Rolnik udzielił nawet wywiadu, w którym zdradził ich najbliższe plany. Czyżby ich rodzina miała się niebawem powiększyć?! Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

POLECAMY: Łukasz uderza w Paulinę: "Nie jest dobrym człowiekiem". Zobaczcie, co wyznał w "Rolnik szuka żony"

2/4
Mat. prasowe

 

Agata i Łukasz zaręczyli się! Co dalej?

W przedostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony 5" byliśmy świadkami romantycznych zaręczyn. Łukasz zaaranżował wyjątkową randkę, podczas której zakochani pływali gondolą. W pewnym momencie rolnik sięgnął po pierścionek zaręczynowy i poprosił ukochaną o rękę. 

Agata, zrobisz mi tę przyjemność i spędzisz ze mną resztę życia? - spytał rolnik.

Dziewczyna przyjęła zaręczyny, a chwilę później snuła plany wraz ze swoim przyszłym mężem. Jednym z nich jest posiadanie dzieci. Najnowszy wywiad z Łukaszem sugeruje, że oboje są na dobrej drodze, aby to spełnić... Zobaczcie kolejny slajd! 

Zobacz także: Niebanalne pomysły na zaręczyny

3/4
Rolnik szuka żony 5: Łukasz i Agata na randce
Mat. promocyjne

 

Łukasz i Agata z Rolnik szuka żony 5 będą mieli dziecko?

Łukasz ma za sobą burzliwą przeszłość. Rolnik jest ojcem dwójki dzieci. Każdy jego związek do tej pory kończył się burzliwym rozstaniem. Łukasz zdążył już nawet wziąć ślub i się rozwieść.

Początkowo mężczyzna bał się, że Agata będzie miała problemy z zaakceptowaniem jego przeszłości. Gdy jednak okazało się, że pokochała go mimo wszystko, zaczął snuć kolejne śmiałe plany. Łukasz marzy o tym, aby założyli gospodarstwo agroturystyczne. Jest jeszcze coś, o czym śni po nocach.

Chcemy mieć trójkę dzieci. Zaczniemy od syna! - stwierdza Łukasz w rozmowie z "Rewią".

Myślicie, że podczas świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" będą już mogli ogłosić radosną nowinę?

 

Zobacz także: Prowadząca "Rolnik szuka żony" wzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

4/4
Rolnik szuka żony - Łukasz i Agata całują się
Mat. prasowe

 

Czy oni do siebie pasują? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!