Mat. prasowe
Zobacz, jak to wyglądało!
1/4
Mat. prasowe

 

Po raz drugi na naszych oczach doszło do zaręczyn w programie "Rolnik szuka żony"! Łukasz nie chciał już dłużej zwlekać i poprosił o rękę Agatę, którą zna zaledwie kilka tygodni. Rolnik jest jednak pewien swoich uczuć oraz tego, że chce z nią spędzić resztę swojego życia. Podczas romantycznego wyjazdu do Warszawy Łukasz nie szczędził ukochanej pięknych słów. Zakochani rozmawiali także o swojej przyszłości i o... dzieciach! Zobaczcie naszą galerię i poznajcie szczegóły tej romantycznej randki!

 

POLECAMY: Zaskakująca metamorfoza uczestniczki "Rolnik szuka żony 5"! Nie uwierzycie, że to ta sama osoba!

2/4
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony 5": Łukasz i Agata zaręczyli się

 

W tym odcinku rolnicy i ich wybranki wybrali się do różnych zakątków Polski, aby podczas romantycznych spacerów i kolacji porozmawiać o ich przyszłości. Łukasz i Agata odwiedzili Warszawę. Rolnik niemal od razu zaczął zasypywać swoją ukochaną kwiatami. Później oboje wybrali się na romantyczną randkę, podczas której pływali gondolą. Te piękne okoliczności przyrody skłoniły Łukasza do szczerych wyznań. 

 

- Cieszę się, że cię poznałem. Nie wyobrażałem sobie takiego szczęścia jak z tobą. Chciałbym spędzić z tobą resztę życia - powiedział Łukasz, po czym uklęknął przed swoją ukochaną i poprosił ją o rękę!

 

- Agata, zrobisz mi tę przyjemność i spędzisz ze mną resztę życia? - spytał rolnik i wyjął małe pudełeczko z wymarzonym pierścionkiem zaręczynowym, który pasował na palec jego wybranki.

 

Agata, wzruszona i zaskoczona, przyjęła jego oświadczyny i wyznała mu miłość! Młodzi zaczęli nawet snuć plany dotyczące ich przyszłości... Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"?! Sołtys we wsi Grześka nie ma co do tego wątpliwości

3/4
Mat. prasowe

 

Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony 5" będą mieli dziecko?

 

Łukasz i Agata są pewni, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Podczas wnoszenia toastów rozmawiali o przyszłości. Padło kilka poważnych deklaracji, między innymi ta dotycząca dzieci. 

 

- Za rodzinę - naszą wspólną. Tą, co jest i tą, co będzie - powiedziała enigmatycznie Agata. 

 

Później dziewczyna po raz kolejny wspomniała o dzieciach.

 

- Ty będziesz mnie dokarmiał, jak będę w ciąży. I spełniał moje zachcianki - zapowiedziała Agata, a Łukasz zapewnił ją, że tak właśnie będzie.

 

Wygląda na to, że oboje mają bardzo sprecyzowane plany! Czy im się uda?

 

Zobacz także: "Trafił swój na swego. Obłudni i fałszywi!" Hejt na Łukasza i Agatę po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony"

4/4
Mat. prasowe

 

Myślicie, że tych dwoje pasuje do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!