Rolnik szuka żony - Łukasz wybrał Agatę Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem Rolnik szuka żony: Paulina dziękuje za wsparcie Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem
1/4
Rolnik szuka żony - Łukasz wybrał Agatę
Mat. prasowe

 

Wielka awantura w finale programu "Rolnik szuka żony"? Już w najbliższą niedzielę, 2 grudnia, widzowie będą mogli zobaczyć ostatni, 12. odcinek piątej edycji show o poszukujących miłości rolnikach. Po blisko dwóch miesiącach przerwy wszyscy rolnicy spotkali się z Martą Manowską, żeby opowiedzieć jej, jak potoczyły się ich losy. W programie nie zabraknie również wybranek rolników oraz kandydatek, które  wcześniej odrzucili. Wszystko wskazuje na to, że największe emocje przyniesie nam spotkanie Łukasza i Pauliny! Okazuje się bowiem, że dziewczyna pojawiła się na nagraniu finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony" i ostro skomentowała zachowanie rolnika. W zwiastunie padły mocne słowa!

O co chodzi? Szczegóły na następnej stronie!

 

Zobacz także: Łukasz uderza w Paulinę: "Nie jest dobrym człowiekiem" Zobacz, co wyznał w "Rolnik szuka żony"

2/4
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

 

Kiedy kilka tygodni temu widzowie zobaczyli odcinek, w którym Łukasz mówi Paulinie, że jego serce jest już zajęte, na rolnika wylała się fala hejtu. Fani programu "Rolnik szuka żony" byli w szoku, kiedy zobaczyli, jak Łukasz potraktował Paulinę, która głośno przyznała, że rolnik robił jej nadzieję, że to właśnie ona jest jego faworytką. 

Łukasz się ze mną kontaktował, dzwonił i pisał do mnie regularnie i to jak rozmawialiśmy i to on co mi mówił, jego zapewnienia, obietnice - on jest dla mnie hipokrytą największego jakiego znam- mówiła wyraźnie zaskoczona i załamana Paulina. 

Sam rolnik był zaskoczony taką reakcją Pauliny. 

Nie mogę być z kimś tak zawistnym. Widzisz, jak się zmieniły twoje uczucia? Czy ja potrzebuję takiej kobiety, która tak reaguje? Czy myślisz, że było mi fajnie to powiedzieć? To co mi w tej chwili pokazałaś, to niestety...- mówił do Pauliny chwilę po tym, jak przekazał jej informację, że wybiera Agatę. 

Teraz Łukasz i Paulina znów się spotkają! W finałowym odcinku programu padną mocne słowa... Szczegóły na następnej stronie. 

 

3/4
Rolnik szuka żony: Paulina dziękuje za wsparcie

Już po zakończeniu 11. odcinka programu "Rolnik szuka żony" widzowie mogli zobaczyć zwiastun wielkiego finału. W krótkim materiale wideo pojawił się fragment z udziałem Pauliny i Łukasza. Była kandydatka rolnika ostro skomentowała jego zachowanie!

Ty się boisz mocnych kobiet, bo nie masz jaj po prostu- powiedziała wyraźnie zdenerwowana Paulina. 

 

 Wygląda więc na to, że szykuje się niezła awantura w wielkim finale! 

 

Zobacz także: Ostra awantura w "Rolnik szuka żony"! Ten odcinek widzowie zapamiętają na długie lata! Do akcji wkroczyła produkcja show

4/4
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

Będziecie oglądać finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony"?