Renata i Mikołaj z "Rolnik szuka żony" Renata z "Rolnik szuka żony 4" Rolnik szuka żony 4 Renata od Mikołaja rezygnuje dlaczego? Rolnik szuka żony: Mikołaj i Renata na randce 11 Rolnik szuka żony odcinek 6
Renata i Mikołaj z "Rolnik szuka żony"
Materiały prasowe
Dlaczego odeszła?
1/6
Renata i Mikołaj z "Rolnik szuka żony"
Materiały prasowe

Renata  zrezygnowała z udziału w programie "Rolnik szuka żony 4"! Jedna z kandydatek Mikołaja w siódmym odcinku zadecydowała o opuszczeniu domu rolnika. Decyzja Renaty była sporym zaskoczeniem dla Mikołaja. Renata przekazała mu tę informację w czasie spotkania sam na sam. Wyjaśniła, że musi być uczciwa wobec siebie i wobec niego. Mikołajowi wyraźnie zrobiło się przykro, choć starał się nie pokazać tego po sobie. Renata spakowała swoje rzeczy i wyjechała. Ta zaskakująca decyzja jednej z uczestniczek programu wzbudziła gorące emocje wśród internautów. Na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" nie brakuje komentarzy widzów, którzy w dużej mierze... popierają decyzję Renaty!

 

Zobacz też: Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę, a Monika... jest zazdrosna! Kim jest Kasia? GALERIA

 

Co piszą? Sprawdź na następnej stronie!

 

Polecamy: Rolnik szuka żony: Karol był na randce z Sarą i Anią! Zobacz naprawdę gorące sceny nad jeziorem

2/6
Renata z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook/Rolnik szuka żony

Renata poprosiła o spotkanie z Mikołajem zaraz po jego powrocie z randki z Teresą. Już wcześniej, w czasie rozmowy z Janiną, wyznała, że ma wątpliwości, co do swojej dalszej obecności w programie. Jak sama stwierdziła, Teresa i Janina mają Mikołajowi do zaoferowania więcej niż ona. W czasie rozmowy z Mikołajem wyznała mu swoją decyzję o chęci opuszczenia jego domu.

- Muszę być uczciwa wobec Ciebie i siebie. Myślę, że nie czuję do Ciebie tego, co byś chciał - powiedziała Renata.

Jak się okazuje szczerość Renaty, choć z pewnością nieco zraniła Mikołaja, to bardzo spodobała się widzom programu "Rolnik szuka żony". Na oficjalnym profilu show niemal natychmiast pojawiły się komentarze ze słowami wsparcia dla odchodzącej uczestniczki.

3/6
Rolnik szuka żony 4 Renata od Mikołaja rezygnuje dlaczego?

Internauci poparli decyzję Renaty o opuszczeniu programu "Rolnik szuka żony 4". Spodobała im się szczerość i wrażliwość uczestniczki. Wiele osób napisało, że trzyma ze Renatę kciuki.

- Pokazała klasę. Brawo. Przynajmniej była szczera. Kibicuje poza kamerami oby ta miłość nadeszła szybciej niż myśli.

 

 - Kobieta z klasą. Bardzo ja polubiłam i kibicuje jej szczęściu.

 

- Piękna, mądra, szczera o cudownym głosie!!! Mówi poetycko może a jej słuchać...i słuchać! Wrażliwa także, ciągle przeżywała to, że go skrzywdziła...

 

- Szacunek dla niej. Szczera, porządna kobieta - piszą fani programu "Rolnik szuka żony".

4/6
Rolnik szuka żony: Mikołaj i Renata na randce 11

Zaledwie w poprzednim odcinku programu Renata i Mikołaj wybrali się na randkę, gdzie w przyjemnej atmosferze mieli okazję, by nieco lepiej się poznać. Spędzili uroczy wieczór w piwniczce Mikołaja, gdzie degustowali wino, rozmawiali, a nawet tańczyli.

5/6
Rolnik szuka żony odcinek 6
Mat. prasowe

Niestety najwyraźniej między nimi nie zaiskrzyło. Przynajmniej w odczuciu Renaty.

6/6
5. odcinek programu "Rolnik szuka żony"- relacja
mat. prasowe

Po odejściu Renaty, w domu Mikołaja pozostały dwie kandydatki: Janina i Teresa. Która zdobędzie serce rolnika?

Więcej na temat Rolnik szuka żony