Rolnik szuka żony, Ewa i Zbigniew Rolnik szuka żony 4 - Zbyszek na randce z Ewą Rolnik szuka żony: Zbyszek z uczestniczkami 9 Zbyszek z "Rolnik szuka żony" Zbyszek z "Rolnik szuka żony" żałuje swojego wyboru?
Rolnik szuka żony, Ewa i Zbigniew
Rolnik szuka żony
Została już tylko Iwona.
1/5
Rolnik szuka żony, Ewa i Zbigniew
Rolnik szuka żony

Kolejna uczestniczka programu "Rolnik szuka żony 4" pożegnała się z marzeniem o sielankowym życiu na wsi. Zbyszek, który zaprosił do swojego domu tylko dwie kandydatki Ewę i Iwonę, w ósmym odcinku zadecydował, że między nim a Ewą nie ma szans na uczucie. Rolnik zaprosił uczestniczkę na randkę, na którą Ewa szykowała się z wielką ekscytacją. Makijaż, fryzura, elegancka sukienka i buty na obcasach nie zmieniły jednak zdania Zbyszka, który w przypływie szczerości wyznał wprost, że bardziej podoba mu się Iwona. Tym samym rolnik  podziękował Ewie, która musiała opuścić jego dom, czym zakończył się jej udział w programie "Rolnik szuka żony 4".

 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony 4": Monika i Ewa odchodzą z programu! Bliscy Karola wolą Justynę od Sary! Relacja z 8.odcinka

 

Ewa starała przyjąć decyzję Zbyszka spokojnie, jednak po powrocie do domu, w czasie pakowania walizki, dała upust swoim emocjom. Padły mocne słowa, które nie spodobały się widzom programu. Po emisji natychmiast pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy na temat zachowania Ewy! Przeczytacie je następnych stronach.

 

Polecamy: Chorobliwa zazdrość – sprawdź, jak możesz ją przezwyciężyć w związku!

2/5
Rolnik szuka żony 4 - Zbyszek na randce z Ewą
Mat. prasowe

Ewa starała się być opanowana i z klasą przyjąć informację, że jej przygoda z programem odbiega końca. Jednak kiedy została sam na sam z Iwoną, pokazała swoje rozgoryczenie i wściekłość z powodu decyzji Zbyszka. 

W związku to facet musi mieć spodnie. Kobieta jest piękną częścią drugiej połówki. (...) Szkoda sukienki za 2 stówki. Ale w sumie będzie dla innego (...) Za fajna dziewczyna jestem dla takich palantów - powiedziała Ewa.

Jej reakcja była zaskakująca, ponieważ Ewa wcześniej wydawała się nie być zainteresowana Zbyszkiem oraz życiem na wsi. Kilkakrotnie narzekała na rolę kobiety na wsi, nadmiar obowiązków domowych oraz inne aspekty wiejskiego życia. Jednak w momencie zakończenia swojej przygody z programem, była wyraźnie rozczarowana.

3/5
Rolnik szuka żony: Zbyszek z uczestniczkami 9

Internautom bardzo spodobała się decyzja Zbyszka o podziękowaniu Ewie za udział w programie. Po odcinku w internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których widzowie wspierali rolnika oraz krytykowali zachowanie Ewy, zarzucając jej dwulicowość, a nawet intryganctwo. Pojawiły się głosy, że Ewa próbowała zniechęcić Iwonę do życia na wsi, by ta sama zrezygnowała. Ktoś z internautów zauważył również, że Ewa wcześniej mocno narzekała na to, że Zbyszek mieszka z matką, a jak sama wyznała w czasie randki, ona również mieszka ze swoim ojcem.

 

- Ewie przeszkadzało że Zbyszek z mama mieszka, a sama jak się okazuje z ojcem mieszka. Co za dwulicowość, rany boskie!!!

- Mam wrażenie, że Ewa przez cały czas pobytu u Zbyszka robiła wszystko żeby zniechęcić Iwonę, podburzała ją żeby źle wypadła w oczach Zbyszka i jego mamy. Wiedziała, ze tamta jest młodsza, bardziej atrakcyjna i stanowi zagrożenie. Bo tak naprawdę ona miała ochotę tu pozostać. Na randce sama słodycz, wszystko da się zrobić, tatuś nie jest przeszkoda, 3 godzinki drogi.... A jak jej podziękował.... wściekłość na maksa. Zero godności i klasy.

- Pani, która odpadła podobno nie zależało, ale jednak trochę inaczej to wyglądało ,kiedy Pan Zbyszek jej podziękował. No i na co było tak cwaniakować, jaka to jestem niezależna i nowoczesna. Żal.

- Ewa to prowokatorka. Tak jej nie zależało, a płakała jakby zabrano jej cukierka. Dobrze wie, że będzie starą panną. Tak bardzo przeszkadzała jej matka Zbyszka, a sama mieszka z ojcem. Jak mogła nazwać dobrego gościa palantem nie znając go? Bo została odrzucona? Gratuluję Zbyszkowi wyboru i życzę dużo zdrowia i szczęścia. Nawet jeżeli mu nie wyszło z Iwoną to ja i tak wiem, że Zbyszek po programie znajdzie kogoś wartego jego uczuć. Ludzie go poznają, a on zacznie wierzyć w siebie. Powodzenia panie Zbyszku!! - czytamy w komentarzach fanów programu.

4/5
Zbyszek z "Rolnik szuka żony"
mat. prasowe

Po odejściu Ewy w domu Zbyszka pozostała już tylko jednak kandydatka, Iwona.

5/5
Zbyszek z "Rolnik szuka żony" żałuje swojego wyboru?
Facebook

Czy Iwona i Zbyszek mają szanse na wielką miłość?

Więcej na temat Rolnik szuka żony