Rolnik szuka żony 4 Emilia i Kasia odchodzą z programu Rolnik szuka żony 4 Piotr rozmawia z Emilią Rolnik szuka żony 4 Emilia żegna się z rodzicami Piotra Rolnik szuka żony 4  kandydatki na żony Piotra Rolnik szuka żony 4 Kasia odchodzi z programu
Rolnik szuka żony 4 Emilia i Kasia odchodzą z programu
Mat. prasowe
Ale sensacja!
1/7
Rolnik szuka żony 4 Emilia i Kasia odchodzą z programu
Mat. prasowe

Sensacja w "Rolnik szuka żony 4"! Co wydarzyło się w 6.odcinku show TVP? Rolnik Piotr w ciągu jednego dnia stracił dwie kandydatki na żony. Dlaczego? 

Nie jest tajemnicą, że Piotrowi już podczas pierwszej randki w oko wpadła Emilia. Rolnik nie ukrywał, że dziewczyna jest jego faworytką, ale gdy emocje po pierwszym spotkaniu już opadły, Piotr dowiedział się, że Emilia brała już udział w podobnym programie, w którym szuka się miłości. To mu się bardzo nie spodobało! Do tego Emilia zirytowała go tym, że robiła sobie selfie z krową ;). W 6. odcinku "Rolnik szuka żony", Piotr zabrał Emilię na randkę. Co się wtedy wydarzyło? Zobacz naszą relację!

ZOBACZ: Zbyszek z 1. edycji "Rolnik szuka żony" nie ma szczęścia w miłości. Jest w związku bez przyszłości?! Co myśli na temat uczestniczki Kasi? 

"Rolnik szuka żony": "Okropne baby, niech je spakuje i wyrzuci!" Hejt na kandydatki Zbyszka. Słuszny?

2/7
Rolnik szuka żony 4 Piotr rozmawia z Emilią
Mat. prasowe

Zaczęło się bardzo niewinnie. Piotr zaprosił Emilię na spacer, położył koc na łące i zaczął pytać ją, jak jej się podoba na wsi.

Bardzo mi się podoba. Mogłabym tu mieszkać, powiedziała Emilia.

Naprawdę? Chciałem z Tobą o czymś porozmawiać. Myślałem, że sama mi o tym powiesz, ale nie doczekałem się tego. Po naszej randce dowiedziałem się, że byłaś w innych programach tego typu, powiedział Piotr.

To jest przeszkodą dla Ciebie?, spytała Emilia.

Czuję się oszukany. Typowałem Cię na swoją faworytkę, ale gdybym o tym wiedział to bym Cię nie wybrał. Twój udział w programie jest po to, żebyś wylansowała swoją osobę. Muszę Ci podziękować za udział, stwierdził Piotr.

Emilia broniła się, mówiła, że to było dawno i stwierdziła, że nie ma parcia na szkło. Co wydarzyło się dalej?

3/7
Rolnik szuka żony 4 Emilia żegna się z rodzicami Piotra
Mat. prasowe

Żegnając się z rodzicami Piotra oraz innymi uczestniczkami, Emilia popłakała się.

4/7
Rolnik szuka żony 4  kandydatki na żony Piotra
Mat. promocyjne

Najbardziej odejście Emilii przeżyła Kasia, która stwierdziła, że to przecież Emilia miała wygrać i zostać z Piotrem. Kamery zarejestrowały rozmowę dziewczyn, w której Kasia wyjawiła po co przyszła do tego show.

Jakbym mogła to bym razem z Tobą pojechała do Warszawy, powiedziała Kasia.

Nie rezygnuj ze swoich marzeń, dodała Emilia.

Marzeń? Przecież od początku mówiłaś, że przyszłaś do programu, bo on Ci się podoba, a ja dlatego, żeby się pokazać, stwierdziła Kasia. 

5/7
Rolnik szuka żony 4 Kasia odchodzi z programu
Mat. prasowe

Po tym, jak Emilia odjechała, Kasia zarzuciła Piotra pretensjami. 

Było fajnie, trochę to zepsułeś. Teraz nie potrafię się cieszyć z tego, że tu jestem. To była moja przyjaciółka, stwierdziła Kasia.

Do rozmowy włączyła się Monika. 

Przyszłaś, żeby poznać Piotra, a nie dla Emilii, dlatego nie rozumiem o co ci chodzi, stwierdziła Monika. 

6/7
Rolnik szuka żony 4 Kasia rozmawia z Piotrem
Mat. prasowe

Kasia narzekała, że zabrano jej koleżankę, z którą najlepiej się bawiła. Piotr uświadomił sobie, że ona przyjechała do jego domu nie dla niego, a dla Emilki. W końcu Kasia zrezygnowała z udziału w show!

Jestem Tobą Piotrek rozczarowana, chciałabym zrezygnować z show. Przyszłam tu dla Piotra i Emilki, ale z nią było fajniej, mówi Kasia. 

Może Ty kobiety wolisz?, pyta Monika.

7/7
Kasia opuszcza dom Piotra
Mat. prasowe

Kasia odjechała, a Piotr stwierdził:

One znały się przed programem. Kasia nie zgłosiła się ze względu na mnie tylko koleżanka chciała to i ona poszła. 

Jesteście zaskoczeni takim obrotem spraw w "Rolnik szuka żony"?

Więcej na temat Rolnik szuka żony