Szymon i Agnieszka parą z Rolnik szuka żony Szymon Łopacki z Rolnik szuka żony 3 z Agnieszką Agnieszka Narzeczona z Rolnik szuka żony 3 Szymon Łopacki z Rolnik szuka żony 3 z Marysią Kandydatki Szymona z Rolnik szuka żony 3
Szymon i Agnieszka parą z Rolnik szuka żony
Jak na siebie działają?
1/5
Szymon i Agnieszka parą z Rolnik szuka żony

Marta Manowska wydała książkę "Rolnik szuka żony", w której przeprowadziła wywiady z 13 uczestnikami show. W trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" wystąpił Szymon Łopacki, który w programie, wydawało się że nie znalazł miłości. Ale jednak, związał się z Agnieszką - kandydatką Łukasza Siebersa. Był to niespodziewany zwrot akcji, bo dziewczyna wydawała się nie być tym ideałem jakiego szukał rolnik, bogobojnej, poukładanej skromnej i cichej dziewczyny. A zaręczył się z rozgadaną, kolorową i szaloną Agnieszką!

Nagle jest dziewczyna po finale. Rozmawialiśmy na tej naszej imprezie. I wróciłem do domu. I po prostu myślałem, że to jest to. To ten strzał, na który czekałem.

Sprawdź więcej: Kandydatki Piotra z "Rolnik szuka żony" skrytykowane za stroje na wieś! Faktycznie przesadziły?

 

Zobacz koniecznie: "Rolnik szuka żony": Internauci oburzeni zachowaniem kandydatek Zbyszka! Za co dostało się Ewie i Iwonie?

 

Okazuje się, że kiedy Szymon oglądał program, Agnieszka nawet mu się nie podobała.

Mówiłem rodzicom, patrz! Ona jest podobna do tej dziewczyny. Sąsiadki z lasu. Też za nią nie przepadam.

Szymon uważa, że to jaka była Agnieszka wcześniej, glany, tatuaż, czarne włosy - to wynik tego na kogo trafiała wcześniej w swoim życiu oraz życie bez Boga. A przy nim Agnieszka się zmienia, a i jemu przy niej chce się żyć. Wcześniej inne dziewczyny go nudziły. Po miesiącu już nic nie czuł. Teraz to się zmieniło - uczucie i zakochanie jest u niego cały czas!

Ona mnie pobudza do działania. Kręci mnie pod każdym względem. Chcę dla niej rano wstawać. (...) Tak to jest miłość - wyuzdane Szymon.

 

A co z ich wzajemnym pociągiem fizycznym? Jak sobie z tym radzą przed ślubem? Na to rolnik też odpowiedział! I to w baaardzo ciekawy sposób! Jaki?

 

Zobacz także: "To długo nie potrwa"! Internauci nie wierzą w związek Agnieszki i Szymona z Rolnik szuka żony. Dlaczego?

 

Więcej: Przerzucanie siana i tańce w oborze, czyli ZWIASTUN 5. odcinka "Rolnik szuka żony"!

2/5
Szymon Łopacki z Rolnik szuka żony 3 z Agnieszką

Szymon deklaruje, że będą czekać ze zbliżeniem do ślubu. 

Nie jest to proste, bo Agnieszka pod względem fizycznym bardzo mi się podoba. I to trudne do opanowania. Czasem musimy wręcz od siebie uciekać. Dosłownie. Dobra! Idź już! Idziemy spać! Już koniec!". Generalnie jest to walka. 

Szymon wyjaśnia w książce, czy pobudzenie seksualne jest czymś złym. 

Jeśli nie dopuszczasz w tym momencie możliwości, masz po prostu myślenie antykoncepcyjne, chcesz wyłącznie przyjemności, ale absolutnie żadnego dziecka, bo je zabijasz nawet w aborcji, to tak. Jest to już skrajny przypadek. Ale jak chcesz tylko przyjemności, a jak się z tego dziecko pocznie, będzie nieszczęście, to jest czymś złym. 

To kwestia bezpieczeństwa dla kobiety. Ona nigdy nie będzie czuła się bezpieczna w łóżku, jeśli nie będzie miała męża. Potwierdzenia, odpowiedzialnego mężczyzny, który przed Bogiem, w kościele powiedział, że będzie z nią do końca życia. A tak zawsze będą lęki. A z lęków biorą się wszelkie bariery i nieporozumienia w związkach - czytamy w książce Manowskiej.

Zobacz: 5 RZECZY, KTÓRE ODBIERAJĄ MU OCHOTĘ NA SEKS

 

Zobacz także: 12 sposobów jak zrujnować randkę

3/5
Agnieszka Narzeczona z Rolnik szuka żony 3

Szymon uważa, ze Agnieszka w programie pokazywała maski. A jak jest teraz?

Ona przy mnie już nie musi nikogo udawać. Nie musi udawać niegrzecznej dziewczyny. Mówi mi, że nie jest uczuciowa. A właśnie, ze jest bardzo. Ja jestem stonowany uczuciowo. Sam nigdy nie podchodzę do dziewczyny. Sam nigdy nie byłem odważny, żeby chociażby jakąś bliskość nawiązać, przytulić się. Pod tym względem ona mi się podoba. Robi to pierwsza - czytamy w książce Manowskiej. 

Więcej: Marta Manowska napisała książkę. Jakie tajemnice uczestników "Rolnik szuka żony" zdradzi? Mamy okładkę!

 

Sprawdź: Rolnik szuka żony: Internauci ostro krytykują wybór Piotra! Dostało się też Magdzie, byłej już kandydatce Karola

4/5
Szymon Łopacki z Rolnik szuka żony 3 z Marysią

Szymon po programie "Rolnik szuka żony" był zniechęcony. Wszystkie jego kandydatki Marysia, Kasia i Ula były fajne, ale do żadnej nie poczuł "tego czegoś". W książce Marty Manowskiej Szymon zdradził, że z Marysią, którą wybrał wszystko sobie wyjaśnił i oboje wiedzieli jeszcze przed nagraniem ostatniej randki, że nic z tego nie będzie. Zdradził też, że Marysia jest w szczęśliwym związku i on się do tego przyczynił.

Tak. I ja jestem w szczęśliwym związku! To jest ważne - skomentował rolnik.