Małgorzata Tomaszewska-Słomina w skórzanej kurtce

Małgorzata Tomaszewska-Słomina przed tygodniem zadebiutowała w "Tańcu z Gwiazdami". Pogodynka zachwyciła po swoim pierwszym występie najsurowszą jurorkę, Ivonę Pavlović, a jej trener Robert Kochanek także nie szczędził komplementów:

Małgosia jest bardzo pracowita, lubi taniec i sprawia jej on autentyczną radość. Poza tym ma w sobie tyle uroku i tak fajne poczucie humoru, że nie potrafię się na nią złościć, nawet jeśli coś nie wychodzi. Wystarczy jedno spojrzenie i się śmiejemy.

Co łączy Małgorzatę Tomaszewską-Słominę i Roberta Kochanka?

Tancerz od samego początku nie szczędzi gwieździe komplementów, a jeszcze przed rozpoczęciem programu wypowiadał się na jej temat w samych pozytywach. W trakcie jednego z treningów wyznał nawet, że pomiędzy nimi iskrzy. Ich współpracownicy również widzą tę nić porozumienia i zdradzili,  że  taneczna para spędza ze sobą dużo czasu, także poza salą treningową.

Córka Jana Tomaszewskiego i Robert Kochanek na pokazie 4F

Taneczna para nie komentuje tych doniesień i zajmuje się treningami. Ostatnio jednak znowu dali powody do plotek i razem pojawili się na czerwonym dywanie na pokazie sportowej marki 4F. Tomaszewska-Słomina i Kochanek pewnie nie raz jeszcze wzbudzą sensację.

 

Zobacz: Wszystkie pary z "Tańca z gwiazdami"! Wiemy, kto z kim zatańczy!

 

Małgorzata Tomaszewska-Słomina
Facebook

 

Robert Kochanek
AKPA

 

                

córka Jan Tomaszewskiego Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek na konfernecji Polsatu