Party Stories
córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek
East News
Newsy

Romans w Tańcu z Gwiazdami? Córka Jana Tomaszewskiego i Robert Kochanek...

To będzie bardzo ciekawa edycja Tańca z Gwiazdami
Już w piątek 11 września w Polsacie pierwszy odcinek czwartej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jeśli jeszcze dobrze nie zapamiętaliście, jakie pary zobaczymy w tej edycji, tutaj mamy małą podpowiedź: Wszystkie pary z "Tańca z gwiazdami"! Wiemy, kto z kim zatańczy!

Jak się dowiedzieliśmy, już rodzą się między gwiazdami i tancerzami przyjaźnie, a nawet może i coś więcej... Jest jedna para, która po treningach szczególnie przypadła sobie do gustu. Która? To córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina, czyli pogodynka Polsatu i Robert Kochanek!

Skąd te wnioski?

 

Szybko złapali wspólny język, w tańcu jest chemia między nimi, a cały czas, nawet ten wolny, spędzają tylko ze sobą. Widać, że Małgosia i Robert bardzo się polubili - mówi nam osoba ze stacji Polsat.

Kim jest córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina?

Na konferencji ramówkowej Polsatu również przebywali tylko w swoim towarzystwie i bardzo dobrze się bawili tylko we dwoje. Szykuje się zatem romans? Niezależnie czy to tylko przyjaźń, czy co innego :) Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek tworzą piękną parę. Zobaczcie sami.

Będziecie im kibicować w "Tańcu z Gwiazdami"?


 

córka Jan Tomaszewskiego Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek na konfernecji Polsatu

córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek

 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Tomaszewska-Słomina
Facebook
Newsy
Znamy uczestniczkę “Tańca z gwiazdami”. To córka znanego piłkarza i polityka!
Nowa gwiazda Polsatu.

  Małgorzata Tomaszewska-Słomina w “Tańcu z gwiazdami”!     Stacja Polsat przygotowuje się do kolejnej edycji “ Tańca z gwiazdami ”. Treningi do programu ruszają już na początku sierpnia, dlatego stacji nie zostało już dużo czasu na skompletowanie składu show. Jak już wcześniej informowaliśmy w nowej edycji na pewno pojawią się: Cleo, Sławek Uniatowski i Ewelina Lisowska. (Zobacz: Cleo komentuje swój udział w "Tańcu z gwiazdami" ) Dziś zdobyliśmy informację o kolejnej uczestniczce! Do obsady programu “ Taniec z gwiazdami ” dołączy córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata Tomaszewska-Słomina!     Kim jest Małgorzata Tomaszewska-Słomina?     Małgorzata jest jedną z dwóch córek byłego piłkarza i polityka Jana Tomaszewskiego. W ubiegłym roku zaczęła pracę jako pogodynka Polsatu, wcześniej studiowała socjologię i psychologię oraz pracowała dla kanału sportowego SportKlub w programie "Barcelona vs Real Madryt". Jako nastolatka pracowała też jako modelka. Jak zaczęła się jej przygoda ze światem mody?   “Byłam w supermarkecie, jakaś pani mnie zaczepiła i zaprosiła na casting. Także wiedziałam, co robić przed kamerą. Ale od strony dziennikarza, od strony pytającej, nie miałam żadnych doświadczeń”, mówiła w rozmowie z Natemat.pl   Myślicie, że córka Jana Tomaszewskiego ma szansę zdobyć Kryształową Kulę? Na pewno ma przewagę nad innymi uczestnikami, bo serca widzów Polsatu zdobyła już jako pogodynka stacji. Już nie możemy doczekać się jej pierwszego tańca!  

Małgorzata Tomaszewska-Słomina w skórzanej kurtce
TV-Show
Córka Jana Tomaszewskiego nie kryje się z Kochankiem: "Ma tyle uroku"

Małgorzata Tomaszewska-Słomina przed tygodniem zadebiutowała w "Tańcu z Gwiazdami". Pogodynka zachwyciła po swoim pierwszym występie najsurowszą jurorkę, Ivonę Pavlović, a jej trener Robert Kochanek także nie szczędził komplementów: Małgosia jest bardzo pracowita, lubi taniec i sprawia jej on autentyczną radość. Poza tym ma w sobie tyle uroku i tak fajne poczucie humoru, że nie potrafię się na nią złościć, nawet jeśli coś nie wychodzi. Wystarczy jedno spojrzenie i się śmiejemy. Co łączy Małgorzatę Tomaszewską-Słominę i Roberta Kochanka? Tancerz od samego początku nie szczędzi gwieździe komplementów, a jeszcze przed rozpoczęciem programu wypowiadał się na jej temat w samych pozytywach. W trakcie jednego z treningów wyznał nawet, że pomiędzy nimi iskrzy. Ich współpracownicy również widzą tę nić porozumienia i zdradzili,  że  taneczna para spędza ze sobą dużo czasu, także poza salą treningową. Córka Jana Tomaszewskiego i Robert Kochanek na pokazie 4F Taneczna para nie komentuje tych doniesień i zajmuje się treningami. Ostatnio jednak znowu dali powody do plotek i razem pojawili się na czerwonym dywanie na pokazie sportowej marki 4F. Tomaszewska-Słomina i Kochanek pewnie nie raz jeszcze wzbudzą sensację.   Zobacz: Wszystkie pary z "Tańca z gwiazdami"! Wiemy, kto z kim zatańczy!                             

Małgorzata Tomaszewska odchodzi z Polsatu
Newsy
Jedna z gwiazd Polsatu odchodzi z pracy! "Kochani, czas na zmiany!". O kogo chodzi?
Żałujecie?

Małgorzata Tomaszewska odeszła z Polsatu! Prezenterka pogody na swoim Facebooku pożegnała się ze swoimi widzami. Po 2 latach i 7 miesiącach zrezygnowała z pracy w stacji. Gwiazda nie chciała jednak zdradzać powodów takiej decyzji.   Małgorzata Tomaszewska odchodzi z Polsatu Widzowie bardzo polubili Małgorzatę Tomaszewską w roli pogodynki. Córka Jana Tomaszewskiego, słynnego piłkarza, wystąpiła także w czwartej polsatowskiej edycja "Tańca z Gwiazdami", gdzie zajęła 9. miejsce. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek. W trakcie programu plotkowano o ich romansie.   Zobacz:  Córka Jana Tomaszewskiego nie kryje się z Kochankiem: "Ma tyle uroku"   Małgorzata Tomaszewska na swoim Facebooku zamieściła informację o rezygnacji z pracy w Polsacie. Podziękowała widzom za wspólny czas:   Kochani, czas na zmiany, to mój ostatni dzień w telewizji Polsat. Bardzo dziękuję, że byliście ze mną przez ten cały czas. Przez 2 lata i 7 miesięcy. Mimo, że czekają mnie nowe wyzwania będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim, z którymi miałam okazję pracować. Będę Was zawsze wspominać z ogromnym sentymentem i uśmiechem - pisze Małgorzata Tomaszewska.  Będziecie za nią tęsknić?   Zobacz także: Wpadka Tomaszewskiej na imprezie!   Małgorzata Tomaszewska odeszła z Polsatu.   Małgorzata Tomaszewska pracowała w Polsacie prawie 3 lata.    Małgorzata Tomaszewska lubiła seksowne stylizacje!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner