Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
TV-Show

Robert Biedroń broni Michała Piróga! I krytykuje Antka Pawlickiego za teksty w "Azja Express": "Buraczany aktor"

Robert Biedroń broni Michała Piróga! I krytykuje Antka Pawlickiego za teksty w "Azja Express": "Buraczany aktor"

Robert Biedroń zabrał głos w sprawie programu "Azja Express"! Zaskoczeni? Nie chodzi jednak o komentarz na temat przygód uczestników programu, lecz hejtu, który spotkał Antoniego Pawlickiego i jego przyjaciela Pawła za krytykę Michała Piróga. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki po tym, jak skrytykowali tancerza m.in. za emocjonalną reakcję na odejście z programu Marty Wierzbickiej i jej koleżanki Oliwii. Prezydent Słupska poparł internautów, uznając, że homofobiczne komentarze były niedopuszczalne.

 

Zobacz też: Azja Express: Piróg zażenowany Pawlickim i jego komentarzami... Dostało się też Gardias!

 

Robert Biedroń przed kamerą Party.pl nie przebierał w słowach. Padły bardzo mocne słowa!

 

Polecamy: Oto najgorętszy uczestnik drugiej edycji „Azja Express”! Kim jest partnerujący Michałowi Pirógowi model, Piotr Czaykowski?

 

Robert Biedroń uważa, że homofobiczne wypowiedzi są niedopuszczalne.

Robert Biedroń
ONS

Michał Piróg nie bał się pokazał emocji w ostatnim odcinku programu "Azja Express".

Azja Express 2 odcinek 6 kto odpadł?
x-news.pl

Antoni Pawlicki i jego partner skrytykowali tancerza. Internauci nie pozostali na nich suchej nitki!

Azja Express 2 odcinek 6 kto odpadł?
x-news.pl

 

Hejt na Antka Pawlickiego po ostatnim odcinku "Azja Express"
x-news
TV-Show
Azja Express: Piróg zażenowany Pawlickim i jego komentarzami... Dostało się też Gardias!
Azja Express: Piróg zażenowany Pawlickim i jego komentarzami... Dostało się też Gardias!
Agnieszka Woźniak Starak na gali Empiku
Newsy
Woźniak-Starak nie znalazła miejsca na widowni na gali Empiku. Burza w sieci! Co napisali Piróg i Kalczyńska?
Jak zareagowały inne gwiazdy TVN?

Gwiazdy skomentowały ostry wpis Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie. Żona Piotra Woźniaka-Staraka skomentowała w sieci, to co wydarzyło się na gali "Bestsellery Empiku 2016". Gwiazda TVN razem z mężem pojawiła się na imprezie, gdzie jak się okazało, zabrakło zabrakło dla nich... miejsc siedzących. Prowadząca "Azja Express" była oburzona, że wcześniej musiała zbyt długo pozować na ściance i udzielać "kretyńskich" wywiadów, przez które właśnie straciła czas i nie znalazła później miejsca na widowni.    Burza w sieci po wpisie Agnieszki Woźniak Starak!  Zobacz: Woźniakowie-Starakowie na Bestsellerach Empiku. Agnieszka szybko uciekła przed fotoreporterami!   Agnieszka Woźniak-Starak w trakcie gali napisała: #bestselleryempiku #OSTR Płyta, która zamiata! Przyszłam, żeby zobaczyć go na żywo, pół godziny przed czasem. I nie zobaczyłam, bo najpierw wsadzają cię na kilometrową ściankę, potem udzielasz kretyńskich wywiadów, a na koniec okazuje się, że nie ma dla ciebie miejsca na widowni. I pierwszy raz w życiu trafił mnie szlag, dlatego od dziś pieprzę ścianki i pieprzę wywiady, możecie pisać, że gwiazdorzę, przynajmniej będziecie mieli powód. Pozdrawiam #prezesowa - napisała Agnieszka Woźniak-Starak. Zobacz:  Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan. Najgorętsza przyjaźń polskiego show-biznesu w 5 cytatach   Pod wpisem gwiazdy TVN pojawiło się pełno komentarzy. Internauci podzielili się na tych, którzy mocno krytykowali Agnieszkę Woźniak-Starak sugerując, że nikt nie zmuszał jej do pozowania na ściance- inni stanęli w obronie gwiazdy. Wpis dziennikarki skomentowali również Michał Piróg, Anna Kalczyńska oraz partnerka piosenkarza, Mariusza Totoszki, Justyna Tomańska. Co napisali?   annakalczynskam -👏👏👏   michalpirog -  Dlatego ja tam nie...

Tymon Tymański z synem w Azja Express
x-news
Newsy
Czego Tymon Tymański życzy koledze z "Azja Express" Michałowi Pirógowi? WOW, nie zgadniecie...
Czego Tymon Tymański życzy koledze z "Azja Express" Michałowi Pirógowi? WOW, nie zgadniecie...

Tymon Tymański to jedna z najbardziej barwnych postaci programu "Azja Express 2". W szczerym wywiadzie udzielonym "Fleszowi", zdradził z kim najbardziej zaprzyjaźnił się podczas programu, dlaczego zdecydował się jechać z synem Lukasem oraz ... czego życzy Michałowi Pirógowi: W programie kumplowałem się z Antkiem (Pawlickim) i jego partnerem Pawką,  Staszkiem (Karpielem - Bułecką) i Szymkiem, ale chyba to Michał Piróg okazał się największym twardzielem . Przez pierwsze trzy dni wszyscy razem piliśmy, żeby się trochę zintegrować. Pod koniec wieczoru zostawaliśmy tylko my - Piróg i ja. Facet ma jaja. Naprawdę życzę Michałowi, żeby wreszcie zaszedł w ciążę i urodził małego tancerzyka, bo wiem, że o tym marzy. Tymon opowiedział też o wyjątkowych relacjach z synem Lukasem, oraz jaki był prawdziwy cel ich wyjazdu Od początku ustaliliśmy z Lukasem, że nie będziemy starać się wygrać za wszelką cenę. Mieliśmy inny cel: przeżyć coś razem. Między nami wciąż są pewne zaszłości, sprawy niełatwe do wyprostowania. Co jeszcze powiedział nam ekscentryczny muzyk? Całość w najnowszym "Fleszu"   Tymon Tymański w Azja Express:  

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner