Rolnik szuka żony 3 - rolnicy i jedna rolniczka wybrali swoich kandydatów
Facebook

Relacja z 6. odcinka "Rolnik szuka żony". Zbyszek na randce z Ireną, Monika odrzuca jednego kandydata!

Rolnik szuka żony 3 - rolnicy i jedna rolniczka wybrali swoich kandydatów
Facebook

"Rolnik szuka żony" to program, który obecnie budzi bardzo dużo emocji. Trzecia edycja show cieszy się sporą popularnością wśród widzów TVP. Co wydarzy się w 6. odcinku programu?

 

RELACJA Z 6. ODCINKA ROLNIK SZUKA ŻONY

Uczestnicy programu - Łukasz, Monika, Szymon, Marek i Zbyszek - zaprosili do swoich domów po trzech gości. W tym odcinku będą pokazywać im swoje gospodarstwa oraz poproszą ich o pomoc np. przy zwierzętach. Czy dziewczyny sobie poradzą? Jak kandydaci Moniki wypadną w jej oczach? Zapraszamy do oglądania z nami 6. odcinka "Rolnik szuka żony" już o 21.25 w TVP.

 

22.13 - Monika wypytuje Dawida, co o niej myśli. "Wszystko mi odpowiada. Szukam zmiany w życiu. Nie jest to dla mnie problem, żeby wszystko rzucić". Niestety po jego wyznaniu, Monika mówi mu, że odpada z programu! Zatem o serce Moniki będą teraz walczyć już tylko Robert i Tomek!

 

Monika odrzuciła Dawida:

 

22.10 - Zbyszek próbuje dowiedzieć się od Ireny, czy już się w nim zakochała! Szybkie tempo biorąc pod uwagę, że mieszka u niego dopiero dwa dni :-) "Troszeczkę kokietka, troszeczkę przylepka. Da się lubić", mówi o Irenie Zbyszek.

 

22.07 - Tak wyglądała randka Zbyszka i Ireny:

 

22.05 - Łukasz zabrał na randkę Anię. "Mam wrażenie, że oboje tworzymy lekki dystans wokół siebie". Ona ma z kolei inne zdanie: "Mam wrażenie, że Łukasz się trochę wyluzował". Na koniec randki wznieśli toast za miłość!

 

Łukasz z Rolnik szuka żony
Facebook

 

22.00 - Zbyszek zabrał Irenę na romantyczny obiad.

"Ładne włoski, ładna dziewczyna", mówi Zbyszek.

"Zbyszek ma odruch spoglądania w dekolt, nie podobało mi się to".

"No Irenka ma czym oddychać!", mówi Zbyszek.

Oj tu się będzie działo!

 

21.57 - Poznaliśmy Stefanię, mamę Szymona. Dziewczyny razem z przyszłą teściową robią obiad. Przy okazji mama Szymona wypytuje je o wszystko - czy się sprowadzą na wieś, czy zamieszkają z teściami, czy planują dzieci! Mama Szymona wykorzystała okazję, żeby się wszystkiego dowiedzieć! 

 

21:55 - Monika namawia swoich kandydatów na przejażdżkę konną, ale żeby mogli się przejechać muszą sami sobie złapać konia. Jak już im się to udaje, Monika wygłasza im wykłada na temat tego, jak mają się na koniu zachowywać. Chłopcy trochę się boją, ale pierwszą przejażdżkę mają za sobą. Żaden nawet nie spadł!

 

21:50 - Pierwsze czułości w programie! Zbyszek złapał się za rękę z Bogusią i rozmawiają nawet o seksie! "Jestem bardzo chętna", mówi Bogusia. O co chodziło? Tego nie wiemy ;-)

 

Rolnik szuka żony
Facebook

 

21:47 - "Marek ciągnie do Beaty", tak twierdzą pozostałe kandydatki na żony Marka. Przypominamy, że Beata wzbudziła ostatnio sporo emocji w sieci. Dlaczego?

 

ZOBACZ: Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!

 

21:44 - Szymon jest pod wrażeniem Marysi. "Jest już głębsza więź, największej czasu spędzamy ze sobą", mówi o Marysi Szymon. 

 

21:42 - Co u Moniki? Chłopcy pomagają jej malować i sprzątać, ale rolniczka narzeka, że Dawid zbytnio się nie angażuje w pracę. Tomasz się z niego śmieje, że nie radzi sobie przy pracy!

 

Rolnik szuka żony
Facebook

 

21:38 - Zbyszek przyznaje, że lubi sobie poflirtować. Teraz ma ku temu okazję co chwilę, bo dwie piękne kobiety zamieszkały w jego domu. Irenka robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Zbyszka, co nie podoba się Bogusi.

 

21:37 - Łukasz zabrał swoje dziewczyny na przejażdżkę kombajnem. Widać, że dziewczyny zaczynają już rywalizować o serce rolnika. Jedna z uczestniczek wyznaje: "Boję się burzy, chciałabym się skryć w ramionach kogoś. Czułabym się bezpieczniej". A Łukasz w tym czasie bawił się dobrze z Patrycją!

 

21.35 - Kandydatki Marka zajęły się zwierzętami - karmiły kury i pieski. Widać, że Marek ma z nich spory pożytek!

 

21.33 - Łucja, kandydatka Zbyszka, odeszła z programu w poprzednim odcinku. Pozostałe kandydatki do serca Zbigniewa cieszą się z tego, bo Łucja była "zbyt energiczna". Zbyszek też się cieszy, bo zgoda zapanowała w domu, ale jak dodaje: "rywalizacja ciągle jest".

 

ZOBACZ: Łukasz z "Rolnik szuka żony" grozi ujawnieniem prawdy o programie! "Niektórym oczy się otworzą"

 

Którą z tych uczestniczek wybierze Łukasz?

Rolnik szuka żony 3
Facebook

Czy Monika znajdzie w programie miłość na całe życie?

Rolnik szuka żony 3
Facebook

Czy Marek wybierze budzącą duże emocje Beatę?

Rolnik szuka żony, Beata - Czarna wdowa?
Facebook

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04