Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Rolnik szuka żony 3 - rolnicy i jedna rolniczka wybrali swoich kandydatów
Facebook
TV-Show

Relacja z 6. odcinka "Rolnik szuka żony". Zbyszek na randce z Ireną, Monika odrzuca jednego kandydata!

"No Irenka ma czym oddychać!", mówi Zbyszek. Co się działo? Zobacz!

"Rolnik szuka żony" to program, który obecnie budzi bardzo dużo emocji. Trzecia edycja show cieszy się sporą popularnością wśród widzów TVP. Co wydarzy się w 6. odcinku programu?

 

Za nami wielki finał "Rolnik szuka żony"! Jak wyglądały ostatnie randki rolników? Zobacz WIDEO

RELACJA Z 6. ODCINKA ROLNIK SZUKA ŻONY

Uczestnicy programu - Łukasz, Monika, Szymon, Marek i Zbyszek - zaprosili do swoich domów po trzech gości. W tym odcinku będą pokazywać im swoje gospodarstwa oraz poproszą ich o pomoc np. przy zwierzętach. Czy dziewczyny sobie poradzą? Jak kandydaci Moniki wypadną w jej oczach? Zapraszamy do oglądania z nami 6. odcinka "Rolnik szuka żony" już o 21.25 w TVP.

 

22.13 - Monika wypytuje Dawida, co o niej myśli. "Wszystko mi odpowiada. Szukam zmiany w życiu. Nie jest to dla mnie problem, żeby wszystko rzucić". Niestety po jego wyznaniu, Monika mówi mu, że odpada z programu! Zatem o serce Moniki będą teraz walczyć już tylko Robert i Tomek!

 

Monika odrzuciła Dawida:

 

22.10 - Zbyszek próbuje dowiedzieć się od Ireny, czy już się w nim zakochała! Szybkie tempo biorąc pod uwagę, że mieszka u niego dopiero dwa dni :-) "Troszeczkę kokietka, troszeczkę przylepka. Da się lubić", mówi o Irenie Zbyszek.

 

22.07 - Tak wyglądała randka Zbyszka i Ireny:

 

22.05 - Łukasz zabrał na randkę Anię. "Mam wrażenie, że oboje tworzymy lekki dystans wokół siebie". Ona ma z kolei inne zdanie: "Mam wrażenie, że Łukasz się trochę wyluzował". Na koniec randki wznieśli toast za miłość!

 

Łukasz z Rolnik szuka żony
Facebook

 

22.00 - Zbyszek zabrał Irenę na romantyczny obiad.

"Ładne włoski, ładna dziewczyna", mówi Zbyszek.

"Zbyszek ma odruch spoglądania w dekolt, nie podobało mi się to".

"No Irenka ma czym oddychać!", mówi Zbyszek.

Oj tu się będzie działo!

 

21.57 - Poznaliśmy Stefanię, mamę Szymona. Dziewczyny razem z przyszłą teściową robią obiad. Przy okazji mama Szymona wypytuje je o wszystko - czy się sprowadzą na wieś, czy zamieszkają z teściami, czy planują dzieci! Mama Szymona wykorzystała okazję, żeby się wszystkiego dowiedzieć! 

 

21:55 - Monika namawia swoich kandydatów na przejażdżkę konną, ale żeby mogli się przejechać muszą sami sobie złapać konia. Jak już im się to udaje, Monika wygłasza im wykłada na temat tego, jak mają się na koniu zachowywać. Chłopcy trochę się boją, ale pierwszą przejażdżkę mają za sobą. Żaden nawet nie spadł!

 

21:50 - Pierwsze czułości w programie! Zbyszek złapał się za rękę z Bogusią i rozmawiają nawet o seksie! "Jestem bardzo chętna", mówi Bogusia. O co chodziło? Tego nie wiemy ;-)

 

Rolnik szuka żony
Facebook

 

21:47 - "Marek ciągnie do Beaty", tak twierdzą pozostałe kandydatki na żony Marka. Przypominamy, że Beata wzbudziła ostatnio sporo emocji w sieci. Dlaczego?

 

ZOBACZ: Czy Beata z "Rolnik szuka żony 3" to "czarna wdowa" - podejrzana w sprawie śmierci swoich mężów? Jest komentarz!

 

21:44 - Szymon jest pod wrażeniem Marysi. "Jest już głębsza więź, największej czasu spędzamy ze sobą", mówi o Marysi Szymon. 

 

21:42 - Co u Moniki? Chłopcy pomagają jej malować i sprzątać, ale rolniczka narzeka, że Dawid zbytnio się nie angażuje w pracę. Tomasz się z niego śmieje, że nie radzi sobie przy pracy!

 

Rolnik szuka żony
Facebook

 

21:38 - Zbyszek przyznaje, że lubi sobie poflirtować. Teraz ma ku temu okazję co chwilę, bo dwie piękne kobiety zamieszkały w jego domu. Irenka robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Zbyszka, co nie podoba się Bogusi.

 

21:37 - Łukasz zabrał swoje dziewczyny na przejażdżkę kombajnem. Widać, że dziewczyny zaczynają już rywalizować o serce rolnika. Jedna z uczestniczek wyznaje: "Boję się burzy, chciałabym się skryć w ramionach kogoś. Czułabym się bezpieczniej". A Łukasz w tym czasie bawił się dobrze z Patrycją!

 

21.35 - Kandydatki Marka zajęły się zwierzętami - karmiły kury i pieski. Widać, że Marek ma z nich spory pożytek!

 

21.33 - Łucja, kandydatka Zbyszka, odeszła z programu w poprzednim odcinku. Pozostałe kandydatki do serca Zbigniewa cieszą się z tego, bo Łucja była "zbyt energiczna". Zbyszek też się cieszy, bo zgoda zapanowała w domu, ale jak dodaje: "rywalizacja ciągle jest".

 

ZOBACZ: Łukasz z "Rolnik szuka żony" grozi ujawnieniem prawdy o programie! "Niektórym oczy się otworzą"

 

Którą z tych uczestniczek wybierze Łukasz?

Rolnik szuka żony 3
Facebook

Czy Monika znajdzie w programie miłość na całe życie?

Rolnik szuka żony 3
Facebook

Czy Marek wybierze budzącą duże emocje Beatę?

Rolnik szuka żony, Beata - Czarna wdowa?
Facebook

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazał, jak spędza czas z ciężarną żoną
Facebook
Newsy
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" odpoczywa z Anią przed porodem "Nie wiem wszystkiego o swojej żonie!"
10. odcinek programu "Rolnik szuka żony"
Facebook
Newsy
Co wydarzyło się w 10. odcinku programu "Rolnik szuka żony"? Jedna para już się rozstała! Zobacz naszą RELACJĘ!
To były wielkie emocje!

Za nami 10. odcinek programu "Rolnik szuka żony" . Śledziliśmy losy uczestników wielkiego hitu Telewizji Polskiej, w którym rolnicy szukają wielkiej miłości. Tydzień temu uczestnicy show dokonali trudnego wyboru i zdecydowali z kim chcieliby stworzyć szczęśliwy związek. Wybory rolników wywołały ogromne emocje wśród internautów.   Zobacz: Szymon z "Rolnik szuka żony 3" wybrał Marysię, nie Ulę. "Bo mama mu kazała!" Internauci są dla niego bezlitośni!   Teraz po kilku dniach rozłąki Zbyszek, Marek, Łukasz, Szymon i Monika odwiedzą swoje wybranki i wybranka w ich rodzinnych domach. Co wydarzy się w 10. odcinku programu "Rolnik szuka żony" ? Zapraszamy na naszą RELACJĘ !     Marek jedzie do rodzinnego domu Ani.  Na powitanie przygotował dla swojej wybranki prezent-  wędzony ser. Ania pochwaliła się swoim domem i ogródkiem- Marek narzeka, że nie lubi zbierać truskawek.   Irenka czeka na przyjazd Zbyszka i przyznaje, że bardzo za nim tęskni. Wybranka Zbyszka nie może zdecydować, którą kreację założyć. Ostatecznie wybiera sukienkę w której zrobiła sobie zdjęcie, które wysłała w liście do rolnika.  Ja niczego od niej nie oczekuje. Miło będzie spędzić razem czas- przyznaje Zbyszek w drodze do Ireny. Irena wita Zbyszka w towarzystwie swoich dzieci.   Szymon jedzie do Marysi- swojej wybrance kupił czerwoną różę. Szymon w domu wybranki czuje się bardzo dobrze i szybko złapał kontakt z mamą Marysi. Pada dużo pytań a mama dziewczyny przyznaje, że Szymon mógłby zostać jej zięciem.   Tomek czeka na Monikę.  Po czułym powitaniu przedstawił jej całą swoją rodzinę i zaprosił na wspólny obiad. Mama Tomka jest zachwycona Moniką. Bracia są bardzo sympatyczni. Fajna rodzina. Strasznie męska rodzina- powiedziała Monika. Nie mam córki, także każda synowa mile...

Rolnik szuka żony 3
Facebook/Rolnik szuka żony
TV-Show
Za nami 8. odcinek "Rolnik szuka żony 3". Uczestnicy stanęli przed wyborem... Co się wydarzyło?
Zobacz naszą relację

Za nami 8. odcinek programu "Rolnik szuka żony". Kolejne rozterki, nowe emocje i dylematy uczestników. Dziś nikt nie odpadł z programu, lecz to był ostatni odcinek w takim gronie. Już za tydzień rolnicy będą musieli wybrać. A kto dziś wpadł w sidła miłości? Uczestnicy i uczestniczki mieli okazję, by zasmakować życia na wsi. Zobaczyć, jak mieszkają i żyją ich potencjalne drugie połowy. Jak im się spodobało? I przede wszystkim, kogo wybiorą rolnicy i rolniczka. Sporo się działo! Zobacz zapis 8. odcinka programu "Rolnik szuka żony".   Zobacz też: Rolnik szuka żony 3, odcinek 7: Łukasz pocałował Patrycję! Czy ktoś pożegnał się z show? RELACJA!   ZAPIS RELACJI   22:11 - Jakiego wyboru dokonają rolnicy? Dowiemy się już za tydzień! My już nie możemy się doczekać!   22:09 - Kogo wybierze Marek? Beata ma nadzieję, że to na nią padnie wybór. Ale co na to rolnik? Syn Marka, Adam, uważa, że wszystkie kandydatki są fajne, ale żadna nie pasuje do jego ojca na 100%. Marek wyznaje, że ciągle się zastanawia.   22:07 - U Szymona trwa ognisko. Znajomi wskazują, która kandydatka najbardziej pasuje do Szymona. Nie ma tu jednak zgody.   22:02 - U Łukasza również spotkanie w szerszym gronie znajomych i rodziny. Trwają rozmowy o tym, jak dziewczyny odnalazły się we wsi. Patrycja bryluje żartami. Znajomi Łukasza nie mają pewności, która z dziewczyny jest lepszą kandydatką. Część wskazuje pewną siebie Patrycję, a część - cichą Anię, a niektórzy Agnieszkę. Rodzicom Łukasza najbardziej spodobała się Ania. Dziewczyny stresują się tym, kogo rolnik wybierze.   22:00 - Monika rozmawia z przyjaciółkami o kandydatach. Okazuje się, że żaden z nich nie próbował jej pocałować. Żaden nie przejmuje inicjatywny, co Monice się nie podoba. Dziewczynom bardziej podoba się Robert. Uważają, że jest...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner