Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Hubert Urbański Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami gwiazdy w drodze na rozpoczęcie roku szkolnego Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy" Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami gwiazdy w drodze na rozpoczęcie roku szkolnego
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Hubert Urbański
ONS
1/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Hubert Urbański
ONS

Radosław Majdan wygrał milion w programie "Milionerzy"? Na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawiło się tajemnicze zdjęcie, na którymi widzimy męża prezenterki w triumfalnej pozie. Gratulacje składa mu syn Małgosi!  W podpisie do zdjęcia czytamy o ogromnych emocjach. Post zyskał kilkanaście tysięcy polubień! Czy to oznacza, że Radek Majdan wygrał najwyższą stawkę w programie, prowadzonym przez Huberta Urbańskiego? 

 

Zobacz też: W "Milionerach" padnie pytanie za MILION złotych! Uczestnik ma już 500 tys. zł i... jedno koło ratunkowe! Kiedy emisja odcinka?

 

To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości! ;) Zobaczycie je na następnej stronie!

 

Polecamy: W tym pytaniu z "Milionerów" mężczyźni nie mają szans. Uczestnik zużył dwa koła ratunkowe i zrezygnował z gry. A Ty znasz odpowiedź?

2/5
Radosław Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan wygrał milion w "Milionerach", ale... nie w programie telewizyjnym stacji TVN, lecz w grze planszowej o tej samej nazwie! Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie męża i syna, którzy spędzali sobotnie popołudnie na grze w planszówki. Radkowi udało się sięgnąć po główną nagrodę!

- Właśnie wygrał milion! Co za emocje! Tym razem się udało - napisała Małgorzata Rozenek.

Brawo! Gratulujemy!

3/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami gwiazdy w drodze na rozpoczęcie roku szkolnego

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wystąpili wspólnie w programie "Milionerzy" w grudniu 2016 roku. Grali o pieniądze dla Fundacji TVN. Wówczas nie udało im się wygrać miliona złotych, lecz jedynie 40 tysięcy.

4/5
Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy"
East News

Na szczęście w grze planszowej, Radkowi poszło znacznie lepiej. ;) Czyżby pytania były łatwiejsze niż w programie "Milionerzy"?

5/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami gwiazdy w drodze na rozpoczęcie roku szkolnego

A może to za sprawą syna Małgosi Rozenek i jego podpowiedzi? :)