TV-Show

Zobacz przedpremierowy fragment "Projekt Lady 4"! Ta dziewczyna da się we znaki Małgorzacie Rozenek?

Zobacz przedpremierowy fragment "Projekt Lady 4"! Ta dziewczyna da się we znaki Małgorzacie Rozenek?

Startuje 4. edycja "Projekt Lady"! Już w poniedziałek 20 maja poznamy wszystkie niepokorne uczestniczki show TVN. Dziewczyny jak zawsze trafią pod skrzydła Małgorzaty Rozenek-Majdan, Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Tatiany Mindewicz-Puacz. W przedpremierowym fragmencie "Projekt Lady" prezentujemy wam sylwetkę Agaty. 19-latka to prawdziwy diabeł wcielony. Jej mama jest zdruzgotana zachowaniem córki. Czy mentorkom z "Projekt Lady" uda się ją zmienić?

Będziecie oglądać "Projekt Lady"?

Mentorka
Mat. prasowe/x-news

Nowe uczestniczki dadzą w kość mentorkom?

Uczestniczki
Mat. prasowe/x-news

Zobacz także: Jedna z uczestniczek 1. edycji show "Projekt Lady" zostanie mamą! Jak dziś wygląda?

Małgorzata Rozenek
ONS/Materiały prasowe
TV-Show
Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy nowego sezonu "Projekt Lady". "Będą kultowe teksty!"
Małgorzata Rozenek zdradziła kulisy nowego sezonu "Projekt Lady". "Będą kultowe teksty!"

Druga edycja "Projektu Lady" rusza już 12 czerwca! Nowy sezon programu TVN już teraz wzbudza ogromne emocje. 13 zbuntowanych uczestniczek, wymagające zadania, wzruszające historie i wysoki poziom emocji - to wszystko zapowiada hit! Nie sposób nie wspomnieć również o prowadzącej show, Małgorzacie Rozenek, która nie kryje ekscytacji przed drugą edycją programu. Tym bardziej, że zapowiada się ona jeszcze lepiej niż pierwsza!   Zobacz też:  Rozenek założyła bardzo ryzykowne buty! Tylko z tak szczupłymi nogami mogła sobie na nie pozwolić ;)   Co Małgorzata Rozenek mówi o drugiej edycji "Projektu Lady" ? Posłuchajcie!   Polecamy:  Za Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem pracowity tydzień. Jakie prezentowali ostatnio stylizacje?   Małgorzata Rozenek zapewnia, że druga edycja "Projektu Lady" będzie jeszcze lepsza niż pierwsza! Oto kandydatki do metamorfozy życia! :)

Patrycja Wieja, zwyciężczyni Projekt Lady
instagram
Newsy
Zwyciężczyni "Projekt Lady" zrobiła sobie tatuaż! Pokazała go w bardzo odważnej stylizacji
Zwyciężczyni "Projekt Lady" zrobiła sobie tatuaż! Pokazała go w bardzo odważnej stylizacji
Patrycja Wieja, Anna Lewandowska
instagram
Newsy
Zwyciężczyni "Projekt Lady" poprowadzi obozy jak Lewandowska!
Zwyciężczyni "Projekt Lady" poprowadzi obozy jak Lewandowska!

  Czy Patrycja Wieja zostanie drugą Anną Lewandowską ? Być może... Zwyciężczyni "Projektu Lady" od kilku miesięcy skacze na trampolinach. Patrycja zachęca wszystkich Polaków do aktywnego trybu życia. Ale czy uda jej się zostać najpopularniejszą trenerką w Polsce? Zapytaliśmy o jej plany na przyszłość, bo ostatnio doszły nas słuchy, że marzy jej się udział w domu Wielkiego Brata...    Patrycja Wieja chce zostać doktorem!  Tuż po opuszczeniu programu Patrycja Wieja zakochała się trampolinach. Zwyciężczyni "Projektu Lady" nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Wyznaje zasadę, która mówi, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Wieja w rozmowie z nami wyznała, że po programie jej życie mocno się zmieniło. 26-latka ma sporo teraz rzeczy na głowie. Ale nie unika nowych wyzwań!  Jestem pełna energii, tak samo jak w dniu, w którym wygrałam program, a moja siła i determinacja pozwala mi osiągnąć wiele (...) W zeszłym roku zakończyłam studia, obroniłam pracę magisterką , było to istotne wydarzenie w moim życiu! Udowodniłam sobie, że dam radę i jestem z siebie bardzo dumna - powiedziała nam Patrycja. Dodała, że obrona nie sprawiła jej żadnego problemu, bo pracę poświęciła skakaniu! 26-latka otrzymała również zielone światło od komisji na kontynuowanie tematu.  Całkiem poważnie myślę o napisaniu pracy doktoranckiej oraz nie wykluczam wydania książki dotyczącej sportu na trampolinach - wyznała. Wieja, która nie narzeka na puste sale podczas prowadzonych przez nią treningów chciałaby również zaproponować ćwiczącym coś więcej, mianowicie obozy treningowe!  Nie ukrywam, że chciałabym dorównać Ani Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej. Tak samo jak one pasjonuję się sportem, tylko w innym wydaniu - trampoliny :) Jeśli chodzi o obozy i pakiety z nimi związane, to chciałabym, aby moje bilety...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner