ONS.pl

Powstanie drugi sezon "Sanatorium miłości"? Władze TVP podjęły decyzję

ONS.pl

"Sanatorium miłości" zniknie z TVP już po pierwszym sezonie? Polacy pokochali nowe show prowadzone przez Martę Manowską. Program, w którym dwanaście osób w wieku 60+ poszukuje wielkiej miłości, w ekspresowym tempie stał się jednym z największych hitów stacji. Jak informował ostatnio portal wirtualnemedia.pl pierwsze trzy odcinki "Sanatorium miłości" oglądało średnio aż 3,73 mln widzów! Niestety, do wielkiego finału pierwszej edycji show zostały już tylko cztery odcinki. Teraz fani z pewnością zadają sobie pytanie, czy powstanie kolejna odsłona show. 

Powstanie drugi sezon "Sanatorium miłości"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl władze TVP zdecydowały, że będzie druga edycja "Sanatorium miłości"! Prezes TVP przyznał, że kolejny sezon programu ma pojawić się na antenie TVP1 za rok. 

Zamierzamy kontynuować ten format, będziemy go realizować co roku zimą. W formatach typu reality musi być okres oczekiwania i stęsknienie widza - w rozmowie z portalem zdradził prezes Jacek Kurski. 

Cieszycie się? Po zakończeniu pierwszej edycji będziemy z niecierpliwością czekać na kolejny sezon "Sanatorium miłości". Wy również polubiliście nowy program prowadzony przez Martę Manowską?

Zobacz także: Jak uważnie oglądaliście "Sanatorium miłości"? QUIZ

Już wiadomo, że powstanie druga edycja programu "Sanatorium miłości".

ONS.pl

Kolejną odsłonę show zobaczymy za rok.

Facebook

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22