Reklama

W poniedziałek, 3 września, o godz. 19 na antenie Czwórki pojawi się nowy, dziewiąty już sezon „Policjantek i Policjantów”! Co się w nim wydarzy? Mamy dla Was zaskakujący zwiastun oraz opis!

Zakończenie ostatniej serii produkcji zostawiło widzów w niepewności. Czy bomba na komendzie wybuchnie? Czy Rachwał (Honorata Witańska) i Zieliński (Paweł Monsiel) będą w stanie, w ciągu zaledwie sekund, ocalić siebie i wszystkich, którzy przebywając w budynku komendy znaleźli się o włos od śmierci? Czy Białach (Mariusz Węgłowski) i Wysocka (Magda Malcharek) wyjdą cało z rąk bandytów? Jak potoczą się losy Zatońskiej (Magda Szczepanek), Krzyśka (Wojciech Sukiennik) i Emilki (Anna Kukawska)? Jakie zmiany czekają komendę i panią komendant Zuzę Kowal (Maryla Morydz) oraz Dyżrunego Jacka (Przemysław Puchała), Profosa (Wiesław Cichy) i Juliusza (Bogusław Kudłek)?

Zobacz także

Wielką nowością będzie.. będzie wątek Akademii Policyjnej - całkowicie nowy świat w fabule serialu z całym nowych, barwnych postaci i silnym rysem komediowym – który przenikać się będzie z wątkiem patrolowym.

Zobacz: Serialowy Zapała zdradził, gdzie możecie spotkać ekipę "Policjantek i policjantów"! Gdzie spędzają czas wolny?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama