Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience
ONS

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 5"! To były chłopak znanej blogerki

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience
ONS

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, z kim zatańczy w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Tancerka, od kilku edycji wielka gwiazda show Polsatu, jak zwykle będzie partnerować atrakcyjnemu przystojniakowi. Wbrew wcześniejszym doniesieniem, nie będzie to jednak Filip Bobek. Pięknej Agnieszce na parkiecie towarzyszyć będzie... były chłopak Maffashion!

Kto będzie partnerem Agnieszki Kaczorowskiej w "Tańcu z Gwiazdami 5"?

Agnieszka Kaczorowska będzie uczyć tańca... Nikodema Rozbickiego! Pełną listę uczestników programu znamy już od jakiegoś czasu. Teraz sama tancerka przyznała, że to właśnie ona i Nikodem Rozbickic stworzą taneczny duet w nowej edycji show.

Oto MY! Jak już wszyscy informują, to ja też... Moim partnerem w najbliższej edycji @tanieczgwiazdami będzie na maksa pozytywny młody aktor i pasjonat muzyki, mój rówieśnik, Nikodem Rozbicki @nikodamn. Zapraszamy na naszą Facebook'ową stronę: Dancing With The Stars: Nikodem Rozbicki & Agnieszka Kaczorowska - napisała.

Kim jest nowy partner Agnieszki? Nikodem Rozbicki to aktor, znany szerszej publiczności m.in. z filmów "Baby blues" i "Listy do M. 2". Aktualnie widzowie mogą go oglądać w serialu "Singielka" emitowanym na antenie TVN. Przystojny aktor pojawi się również na antenie nowej produkcji Polsatu. Oprócz "Tańca z Gwiazdami", zobaczymy go również w serialu "Powiedz TAK!". Nikodem Rozbicki był również chłopakiem znanej blogerki Maffashion, czyli Julii Kuczyńskiej.

 

Zobacz też: Kim jest Nikodem Rozbicki? Młody gwiazdor pojawi się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

 

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami 5".

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
Instagram

Agnieszka Kaczorowska na kolacji

 

Nikodem Rozbicki okaże się czarnym koniem programu?

Nikodem Rozbicki na premierze filmu "Obietnica"
Akpa

 

Czy Maffashion będzie kibicować byłemu chłopakowi?

Maffashion i Nikodem Rozbicki, chłopak Maffashion
Instagram

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48