Trwają prace nad nowymi odcinkami "Pamiętników z wakacji'. Kilkanaście lat temu przez wątek o "mięsnym jeżu" popularność w sieci zyskali serialowi Beatka i Henio. Katarzyna Malinowska, która wcielała się w rolę Beatki po premierze odcinka udzieliła kilku wywiadów, ale nie zdecydowała się na korzystanie z popularności. Co dziś słychać u niej po latach?

Reklama

"Pamiętniki z wakacji": Co słychać u Beatki od "mięsnego jeża"?

"Pamiętniki z wakacji" wracają na antenę. już kilkanaście lat temu cieszyły się wielką popularnością. Wiele zabawnych scen do dziś zostało w pamięci widzów, a w jednej z nich zagrała Katarzyna Malinowska. Wcieliła się w Beatkę, która zasłynęła z wątku o "mięsnym jeżu" czyli swojego popisowego dania zrobionego z wędlin. Po udziale w paradokumencie nie kontynuowała przygody z telewizją, skupiła się na edukacji. Właśnie pochwaliła się na swoim Facebook'u, że obroniła pracę magisterską na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej.

Wyżyny osiągnięte- 5 !!! - napisała pod zdjęciem.

facebook/Katarzyna Malinowska

Zobacz także: "Detektywi" wracają na antenę TVN. W rolach głównych aktorzy z innej znanej produkcji

W 2016 roku Katarzyna Malinowska próbowała swoich sił jako modelka plus size, wzięła udział nawet wyborach Miss Plus Size, ale ostatecznie porzuciła tę ścieżkę zawodową. W końcu znalazła swoje powołanie i została technikiem farmacji. Została również mamą zastępczo-adopcyjną trojga dzieci, którym stworzyła szczęśliwy i bezpieczny dom.

Moją pasją jest medycyna i niesienie pomocy. W wolnych chwilach, których często brak, poświęcam się dobrej książce lub filmowi. (...) Całe moje życie poświęcam innym i chorym dzieciom - pisała.

facebook/Katarzyna Malinowska

Zobacz także: Sebastian Wątroba z "W-11" jest nie do poznania! W sieci pokazuje, jak opiekuje się dziećmi

Zobacz także
Reklama

Z kolei Piotr, który wcielał się w Henia w "Pamiętnikach z wakacji" zmarł 9 lat temu. Miał zaledwie 31 lat. Z nieoficjalnych informacji, które pojawiły się w sieci wynika, że Piotr nie poradził sobie z presją sławy.

kadr z olsat/Pamiętniki z wakacji
Screen z Pamiętniki z wakacji Polsat
Facebook/Katarzyna Malinowska
Reklama
Reklama
Reklama