Lada moment dowiemy się, kto wygra 9. edycję "Love Island", ale zanim to nastąpi, postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u uczestników poprzednich odsłon miłosnego show. Jedną z najbardziej popularnych uczestniczek była Jagoda Gromala, która wystąpiła w 7. edycji programu. Na "Wyspie miłości" zachwycała swoimi długimi blond włosami i nosiła również charakterystyczny aparat na zębach. Teraz jednak Jagoda postanowiła wprowadzić trochę zmian w swoim wyglądzie. Jak dziś wygląda? Zobaczcie sami!

Reklama

Jak dziś wygląda Jagoda z "Love Island 7"?

Już w niedzielę, 14 kwietnia wielki finał "Love Island 9" i fani z niecierpliwością czekają na wieści o tym, która para tym razem sięgnie po zwycięstwo. Tymczasem my patrzymy, jak potoczyły się losy uczestników poprzednich edycji show. Na uwagę zdecydowanie zasługuje Jagoda, która przeszła ogromną metamorfozę. Poznalibyście ją na nowych zdjęciach?

Jagoda z Love Island metamorfoza
Instagram/Jagodagromala

Jagoda z "Love Island 7" to prawdziwa królowa metamorfoz! Po programie kilkukrotnie zmieniała swoją fryzurę, ale aktualnie postanowiła na dobre pożegnać się z długimi blond włosami i postawiła na ciemną i dużo krótszą fryzurę. Oprócz tego uczestniczka 7. edycji "Wyspy Miłości" zdecydowała się zdjąć aparat i całkiem niedawno zafundowała sobie nowe zęby, którymi chętnie chwali się swoim fanom. Ponadto jakiś czas temu Jagoda z "Love Island 7" przeszła też operację nosa. Dziewczyna nie ukrywa, że ze wszystkich zmian w swoim wyglądzie jest bardzo zadowolona.

Jagoda z Love Island metamorfoza
Instagram/Jagodagromala

I jak? Poznajecie Jagodę z "Love Island" na nowych zdjęciach? Trzeba przyznać, że gwiazda "Wyspy Miłości" w każdej odsłonie wygląda po prostu rewelacyjnie i co najważniejsze, sama zainteresowana świetnie czuje się ze wszystkimi zmianami. Jagodzie życzymy oczywiście wszystkiego dobrego!

Reklama

Zobacz także: Pati i Robert wygrają "Love Island"? Fani zachwyceni: "Oni są dla siebie stworzeni"

Zobacz także
Jagoda z Love Island metamorfoza
Instagram/Jagodagromala
Reklama
Reklama
Reklama