Jagoda, którą mieliśmy okazję poznać w siódmej odsłonie miłosnego show "Love Island" nie ukrywała, że jej największym kompleksem był jej nos. Uczestniczka postanowiła więc pozbyć się tego kompleksu. Z jakim skutkiem? Sami sprawdźcie!

Reklama

"Love Island 7": Jagoda i jej nowy nos

Jagoda dała się poznać w siódmej odsłonie miłosnego formatu "Love Island". Na Wyspę Miłości dotarła nieco później, jednak zdążyła zdobyć sympatię fanów, a nawet miłość. Wówczas związała się z Wojtkiem. To właśnie wtedy postanowiła opuścić show i budować związek poza kamerami. Ten nie przetrwał próby czasu. Jagoda jednak nadal uwielbia dzielić się swoim życiem za sprawą mediów społecznościowych. Tak też było tym razem!

Jagoda Love Island
Jagoda Love Island Instagram @jagodagromala

Zobacz także: „Love Island”: Karolina szczerze o Jaqueline: „Jest mi niesamowicie głupio”

Ostatnio, ku zaskoczeniu fanów, Jagoda z "Love Island 7" wyznała, że wybiera się na operację do Turcji. Nie była tam sama! Tej towarzyszyła także Beata, z którą ta wchodziła do miłosnego show. Jak sie okazało, uczestniczki zdecydowały się na różne zabiegi - Beata na operacje biustu, natomiast Jagoda na operację nosa.

Love Island 7 Jagoda
Love Island 7 Jagoda Instagram @jagodagromala

Zobacz także: "Love Island": Karolina miała wystąpić w innym show

Zobacz także

Dotychczas Jagoda pokazywała się w licznych bandażach, ciężko więc było stwierdzić, czy operacja była udana. Sama zainteresowana twierdzi, że z nowym nosem czuje się doskonale. Wreszcie pokazała go swoim fanom! Jak Wam się podoba?

Reklama

Okazuje się, że czas rekonwalescencji także należy do udanych - Jagoda czuje się świetnie!

Love Island 7 Jagoda przeszła metamorfozę
Instagram/jagodagromala
Reklama
Reklama
Reklama