Agnieszka Włodarczyk w Orient Express w TVN

Agnieszka Włodarczyk wystąpi w nowym show TVN! Wiemy, w którym i co będzie robić!

Agnieszka Włodarczyk w Orient Express w TVN

Agnieszka Włodarczyk wystąpi w nowym show TVN - "Orient Express"! Już jakiś czas temu informowaliśmy, że aktorka będzie nową gwiazdą tej stacji. Miała dostać swój własny program, okazuje się jednak, że będzie to występ w premierowym programie, który ma poprowadzić Agnieszka Szulim.

 

Orient Express - nowe show TVN

O co chodzi w "Orient Express"? Będzie to program, w którym kilkunastu uczestników-gwiazd  wyruszy do Kambodży. Tam w parach, mając tylko jednego dolara, będą musieli dotrzeć z jednego punktu do drugiego. Zadanie będzie tym trudniejsze, że nie będą mogli korzystać również z przewodnika! Ci, którym się uda, przejdą do kolejnego etapu. Jedną z gwiazd show będzie właśnie Agnieszka Włodarczyk, która ma szansę, żeby na stałe nawiązać współpracę z TVN. W końcu już kilka tygodni temu wystąpiła w serialu "Druga Szansa". Jak aktorka poradzi sobie z takim zadaniem i kto wystąpi z nią parze?! Tego dowiemy się już niebawem.

 

Stacja TVN po wielkim sukcesie "Agenta" z udziałem gwiazd zdecydowała się na kolejny program podróżniczo-przygodowy. Czy "Orient Express" z Agnieszką Szulim okaże się sukcesem? Jesteśmy o tym przekonani!

 

Zobacz: "Agent - Gwiazdy" hitem? Są wyniki oglądalności! Duże zaskoczenie...

 

Agnieszka Włodarczyk w nowym show TVN - Orient Express.

Agnieszka Włodarczyk na otwarciu Zakładu Fryzjerskiego

Agnieszka Szulim poprowadzi Orient Express.

Agnieszka Szulim w białej kamizelce, szerokich spodniach z torebką czerwoną
Ons.pl

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10