Sebastian Tokarski i Krzysztof Szafrański z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Nowi przystojniacy w "Hotelu Paradise 3". Poznajcie Krzysztofa i Sebastiana

Sebastian Tokarski i Krzysztof Szafrański z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Do dziewięcioosobowej ekipy "Hotelu Paradise" dołączyło właśnie dwóch nowych singli. 26-letni Krzysztof Szafrański i 23-letni Sebastian Tokarski. Czy pozostali panowie powinni bać się konkurencji? Losy w "Hotelu Paradise" zmieniają się jak w kalejdoskopie, nawet najbardziej zgrane duety mogą okazać się złudne! Poznajcie nowych przystojniaków. Co o nich wiadomo? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": W willi pojawili się nowi uczestnicy! Czyj związek rozbiją? Namieszają bardziej niż Ola!

Krzysztof Szafrański w "Hotelu Paradise 3"

Krzysztof Szafrański ma 26 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Prowadzi rodzinną firmę zajmującą się sprzedażą artykułów dekoracyjnych. Jest duszą towarzystwa i uwielbia podróżować:

Zwiedził wszystkie kontynenty świata - pływał z mantami, spacerował po Nowym Jorku, imprezował w Ameryce Południowej - czytamy w opisie 

Ma również sporo pasji :

W młodości trenował piłkę nożną. Jego pasją są sporty wodne (uprawia kitesurfing i windsurfing) oraz zimowe. Kocha muzykę i gra w zespole. Odkrył u siebie również talent aktorski i zagrał kilka ról w teatrze.

Tak sam twierdzi jest romantykiem i kobieciarzem. Panie powinny mieć to na uwadze? 

Zachowuję dobry balans pomiędzy żartem, flirtem i inteligentną rozmową, kocham kobiety! - twierdzi Krzysztof Szafrański. 

Uwielbia przelotne romanse jednak mimo wszystko szuka prawdziwej miłości. Czy znajdzie ją w 3. sezonie "Hotelu Paradise"? Oto jego ideał: 

Jego ideał to blondynka średniego wzrostu, o delikatnej anielskiej urodzie, z pięknym ciałem. Inteligentna, urocza, z poczuciem humoru, klasą i trochę szalona. 

Czytając ten opis macie już na myśli którąś z uczestniczek "Hotelu Paradise 3"? 

Krzysztof Szafrański z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Sebastian Tokarski w "Hotelu Paradise 3" 

Sebastian Tokarski ma 23 lata i pochodzi w Warszawy. Jak się okazało, widzowie doskonale kojarzą go dzięki jego poprzedniemu związkowi z Agą Boryń, gwiazdą pierwszej edycji "Love Island". Co ciekawe ona pod koniec roku związała się z uczestnikiem "Hotelu Paradise", a teraz jej były partner ma szansę również odnaleźć nowe uczucie w tym samym programie. 

Sebastian Tokarski jest modelem oraz zawodnikiem i trenerem kickboxingu. Ma na swoim koncie kilka tytułów wicemistrza Polski, jest brązowym medalistą Europy. Uwielbia adrenalinę i rywalizację - a tego potrzebujemy w "Hotelu Paradise"!

Jego sposób na zdobycie dziewczyny to sensualny taniec i błyskotliwy żart. Według Sebastiana, proste rzeczy najlepiej działają - czytamy w opisie, ale czy dziewczyny na to pójdą? 

Jaki jest ideał kobiety Sebastiana Tokarskiego? 

Pewna siebie, skromna, przebojowa, z dużym dystansem do siebie, oddana, inteligentna, błyskotliwa i zabawna kobieta. Podobają mu się wysokie, wysportowane brunetki, o ciemnych oczach, z ładnym uśmiechem.

Z kim byście widzieli go w parze? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nie tylko Ola i Magda znały się przed programem! Luiza była w związku z innym uczestnikiem?!

Sebastian Tokarski z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27