Program z Agnieszką Szulim stracił widzów

Są wyniki oglądalności programu Agnieszki Szulim "Na językach"! Spadnie z anteny?

Program z Agnieszką Szulim stracił widzów

Są wyniki oglądalności programu "Na językach" z Agnieszką Szulim! Jak podają wirtualnemedia.pl, show o tematyce celebryckiej w tym sezonie oglądało średnio 800 tys. widzów. Czy TVN zechce kontynuować program, a może z niego zrezygnuje? Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

 

Program Na językach spada z anteny?

Średnia oglądalność show to około 800 tys. widzów, o 23. tys mniej niż w poprzednim sezonie. Najwięcej osób obejrzało odcinek z 14 marca - około 971 tys. widzów. W ten sposób TVN przegrał walkę z Polsatem, który wygrywa w tym czasie antenowym. Stacja wygrywa jednak z TVP 1 i TVP 2. Jak podaje portal., TVN nie podjął jeszcze decyzji o kontynuacji show. W przypadku takich hitów jak "Druga Szansa" czy "Agent-Gwiazdy" od razu było wiadomo, że powstaną kolejne sezony. Jak będzie w tym przypadku?

 

Fani Agnieszki Szulim nie powinni się jednak martwić. Gwiazda poprowadzi nowy program "Azja Express",. który na pewno zobaczymy w jesiennej ramówce show. Show z udziałem takich gwiazd jak Hanna Lis, Małgorzata Rozenek czy Agnieszka Włodarczyk musi być hitem!

 

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim odwołali ślub?! Milioner odniósł się do plotek!

 

Agnieszka Szulim w Na językach.

Agnieszka Szulim w czarnej bluzce
fot. Kasia Kiełbasińska

 

Agnieszka Szulim w programie Na językach z innymi ekspertami od show-biznesu - Karoliną Korwin Piotrowską, Mikołajem Lizutem i Basią pasek.

Agnieszka Szulim w dżinsach
fot. Kasia Kiełbasińska

Więcej na temat Agnieszka Szulim Na językach
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11