Kuchenne rewolucje: Nie żyje uczestnik
East News/VIPHOTO/Facebook Łebska Chata - chata góralska
TV-Show

Nie żyje uczestnik "Kuchennych Rewolucji". Sądził się z Magdą Gessler

Zmarł Mirosław Bem z "Kuchennych rewolucji". Jakie były przyczyny śmierci? W dodatku kilka miesięcy temu stracił swoją restaurację w pożarze.

We wtorek, 9 sierpnia 2022 roku media obiegła tragiczna informacja o śmierci uczestnika "Kuchennych rewolucji". Mirosław Bem był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w historii programu prowadzonego przez restauratorkę. Po udanej metamorfozie Magda Gessler cofnęła lokalowi swoją rekomendację, a właściciela restauracji pozwała o naruszenie dóbr osobistych. Z kolei wiosną 2022 roku w pożarze spłonęła restauracja Mirosława Bema. 

"Kuchenne rewolucje": Nie żyje Mirosław Bem. Przed laty przegrał batalię sądową z Magdą Gessler 

Mirosław Bem z "Kuchennych rewolucji" nie żyje. "Kuchenne Rewolucje" w jego restauracji "Łebska Chata" początkowo można było zaliczyć do udanych. Później jednak wszystko się zmieniło, a właściciel bistro został pozwany przez Magdę Gessler o nie przestrzeganie warunków rewolucji. 

Lebork24.info informuje o śmierci Mirosława Bema z "Kuchennych Rewolucji": 

Zmarł Mirosław Bem, ekscentryczny właściciel Łebskiej Chaty. Spłonęła ona w wielkim pożarze 26 marca 2022 roku. Pożar gasiło aż 42 zastępy straży pożarnej. Drewniany budynek w ostatnich latach był opuszczony. Wraz z pożarem, który doszczętnie zniszczył lokal poważnie uszkodzone zostały sąsiednie budynki. Był to trzeci spalony obiekt w Łebie należący do Mirosława Bema

Nie wiadomo, jakie były przyczyny śmierci Mirosława Bema z "Kuchennych rewolucji". Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

Mirosław Bem zgłosił się do programu "Kuchenne rewolucje" w 2013 roku. Magda Gessler wraz z ekipą programu zawitała do Łeby, aby pomóc właścicielowi "Łebskiej Chaty" oraz jego pracownikom. Pod okiem restauratorki, po wielu rozmowach lokal przeszedł ogromną metamorfozę, a po powrocie do Łeby Magdalena Gessler była w pozytywnym szoku. Przez długi czas bistro świetnie prosperowało i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a Magda Gessler postanowiła umieścić lokal w swoim przewodniku po najlepszych restauracjach w Polsce. Gdy okazało się, że właściciel wrócił do starych nawyków, Magda Gessler cofnęła swoją rekomendację. Właściciel powiesił w lokalu banery z napisem: "Magda Gessler poleca". To nie spodobało się restauratorce i zdecydowała się na pozew sądowy. 

Zobacz także: Bezczel nie żyje. Wytwórnia zdecydowała się na poruszający gest po śmierci rapera

Proces sądowy nie był jednym zmartwieniem, z którym Mirosław Bem borykał się przed śmiercią. W marcu 2022 roku jego restauracja "Łebska Chata" stanęła w płomieniach i nie udało się jej uratować. W dodatku jak informuje Lebork24.info, nie była to pierwsza restauracja tego właściciela, która spłonęła w pożarze. 

Nie żyje właściciel restauracji, które brała udział w kuchennych rewolucjach
Facebook Łebska Chata - chata góralska

Zmarł uczestnik Kuchennych rewolucji
Facebook Łebska Chata - chata góralska

TYLKO U NAS: Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach": "Ja jestem robotnicą, gotuję, ale i... czyszczę kibel"

Właściciel Łebskiej Chaty o Magdzie Gessler
ONS/Facebook
TV-Show
Gessler cofnęła rekomendację restauracji. Teraz głos zabrał właściciel
Jak się tłumaczy?

Kilka dni temu miała miejsce sytuacja bez precedensu. Magda Gessler cofnęła rekomendację dla restauracji, która wzięła udział w jej "Kuchennych rewolucjach". Do gwiazdy TVN doszły słuchy, że jedzenie i klimat knajpy, którą umieściła w swoim przewodniku, znacznie się pogorszyły. Przypomnijmy:  Szok! Gessler COFNĘŁA rekomendację dla restauracji po dawnej rewolucji Głos w aferze postanowił zabrać sam właściciel lokalu, Mirosław Bem . Na Facebooku "Łebskiej Chaty" wystosował długie oświadczenie, w którym przeprasza wszystkich swoich klientów, a przede wszystkim Gessler za to, że zawiódł jej oczekiwania. Całą winę za nienajlepsze funkcjonowanie restauracji bierze na siebie. Wierzy jednak, że niedługo stanie na nogi, a Magda cofnie swoją decyzję: Po stokroć pragnę przeprosić wszystkich tych, którzy korzystając z usług mojej restauracji, wyszli z niej nieusatysfakcjonowani, zawiedzeni, źli .  Splot wielu czynników wpłynął na fakt, iż restauracja od kilku miesięcy notowała coraz słabszą “formę” a Państwa reakcje zaskutkowały taką a nie inną decyzją Magdy Gessler. Droga Magdo! Wiem, że wszystkie moje wyjaśnienia będą przez Ciebie odbierane jako próba trywialnego tłumaczenia sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Bardzo Cię przepraszam, iż naraziłem Twoją osobę na wiele uwag, których Ty akurat adresatem być nie powinnaś. Przeze mnie ucierpiał Twój wizerunek, na szwank wystawiłem zarówno Twoją ciężką pracę jak i wielu osób realizujących projekt “Kuchennych Rewolucji”. Moją i tylko moją winą jest “cały ten zgiełk” - pisze właściciel "Łebskiej Chaty". Będzie odpowiedź Magdy? Zobacz:  Gessler żałuje cofnięcia rekomendacji dla knajpy po rewolucji? Poruszający wpis Magdy Magda Gessler na promocji książki: 

Magda Gessler cofnęła rekomendację dla lokalu z "Kuchennych rewolucji"
ONS
Newsy
Szok! Gessler COFNĘŁA rekomendację dla restauracji po dawnej rewolucji
Pierwszy taki przypadek w historii programu

Magda Gessler to niezaprzeczalnie najpopularniejsza polska restauratorka. Gwiazda od 10-u sezonów z powodzeniem prowadzi program " Kuchenne rewolucje " , gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem uczy innych restauratorów prowadzenia gastronomicznego biznesu. Udana rewolucja przekłada się na duże zyski, a wykorzystanie wizerunku Magdy bywa zbawienne dla podupadających miejsc. Zobacz: Po wizycie Gessler restauracja przeżywa oblężenie. Właściciele w szoku Gessler wymaga od restauracji, w których wykonuje rewolucję zmiany podejścia do gastronomii o 180 stopni. Nie wszyscy są w stanie sprostać jej oczekiwaniom, i jak się okazuje, czasami nawet po udanych metamorfozach knajpa wraca do starych nawyków. Tak się stało z Łebską Chatą . Właściciele lokalu zgłosili się do show TVN kilka miesięcy temu i z pomocą Magdy stanęli na nogi. Przez długi okres bistro cieszyło się wielkim powodzeniem wśród klientów. Znakomita atmosfera, piękny wystrój i przede wszystkim dobre jedzenie przyciągały tłumy, przez co Magda postanowiła umieścić lokal w swoim przewodniku po najlepszych restauracjach w Polsce. Niestety, dotarły od niej słuchy, że od czasu jej wizyty wiele się tam zmieniło na gorsze. Restauratorka postanowiła więc zmienić nieco zasady "Kuchennych rewolucji" i odebrać właścicielom swoją rekomendację pomimo pomyślnych zmian: Kochani, znacie to powiedzenie, że nie myli się tylko ten, kto nie robi nic? Walczyłam o "Łebską Chatę" nie tylko podczas "Kuchennych Rewolucji" ale i po nich. Bezinteresownie. Polubiłam tego wariata Mirka, spodobał mi się jego zapał, uwierzyłam w to, że chce uczciwie karmi swoich gości. Smakowały mi dania w jego kuchni, śmiałam się do łez z jego żartów, zafascynowała mnie atmosfera jego "chaty"..... Tak było kiedyś. Pomna tych naprawdę dobrych wrażeń, emocji i smaków umieściłam "Łebską Chatę" w moim przewodniku. Wasze reakcje tu, na...

Magda Gessler bojkotuje Łebską Chatę
Newsy
Magda Gessler nie odpuszcza "Łebskiej Chacie": "Brud i okropne jedzenie"! O co chodzi?
Szykuje się większa afera!

Magda Gessler ponownie bojkotuje restaurację Łebska Chata w Łebie! Gwiazda TVN zamieściła apel do swoich fanów, aby omijali szerokim łukiem wspomnianą restaurację. Konflikt restauratorki z "Łebską Chatą" trwa już od dwóch lat. O co chodzi?!   Magda Gessler bojkotuje Łebską Chatę Właściciele "Łebskiej Chaty" zgłosili się do programu "Kuchenne rewolucje" w 2014 roku. Dzięki Magdzie Gessler knajpa nabrała drugiego życiu, a gwiazda postanowiła przyznać jej "poziomkę", czyli umieścić to miejsce w swoim przewodniku po najlepszych knajpach w Polsce. Po jakimś czasie doszły do niej słuchy, że jedzenie w restauracji jest okropne, a klienci strasznie na nie narzekają . Knajpa, w Googlach, ma średnią opinię... 1,5 na 5. Magda Gessler napisała wówczas:  Walczyłam o "Łebską Chatę" nie tylko podczas "Kuchennych Rewolucji" ale i po nich. Bezinteresownie. Polubiłam tego wariata Mirka, spodobał mi się jego zapał, uwierzyłam w to, że chce uczciwie karmi swoich gości. Smakowały mi dania w jego kuchni, śmiałam się do łez z jego żartów, zafascynowała mnie atmosfera jego "chaty"..... Tak było kiedyś. Pomna tych naprawdę dobrych wrażeń, emocji i smaków umieściłam "Łebską Chatę" w moim przewodniku. Wasze reakcje tu, na Facebooku ale również relacje moich dobrych znajomych i przyjaciół, którzy ostatnio odwiedzili tę restaurację uświadomiły mi, że popełniłam błąd ufając w to, że standard, który ustanowiłam nadal tam obowiązuje....Z dużym smutkiem cofam swoją rekomendację dla "Łebskiej Chaty" i choć cały czas trzymam za Mirka kciuki, to dziś nie mogę jego restauracji polecić nikomu.... dzieje się w niej za dużo złego. Mirku, zadbaj o swoje miejsce, szanuj swoich gości, nie zapominaj o naszych rozmowach.... - pisała Magda Gessler.  Niestety, knajpa najwidoczniej nie wyciągnęła żadnych wniosków. Magda Gessler znów umieściła podobny...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik