Janusz Sztyber z "The Voice Senior" nie żyje
Jan Bogacz/TVP
TV-Show

Nie żyje finalista "The Voice Senior"! Swoim głosem zachwycił Polaków

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Janusz Sztyber, uczestnik i finalista "The Voice Senior" w TVP. 

Wiadomość o śmierci wokalisty podał Fakt.pl, powołując się na profil artysty na Facebooku. Janusz Sztyber zasłynął w ostatnich latach jako uczestnik "The Voice Senior". Obdarzony wspaniałym głosem artysta doszedł do ścisłego finału.

Z przykrością informuje że w dniu dzisiejszym 13.11.2021 odszedł od nas na wieczny spoczynek  Janusz Sztyber uczestnik pierwszej edycji The Voice Senior - czytamy na facebookowym profilu Janusz Sztybera.

Nie podano przyczyn śmierci, wiadomo jednak, że wokalista od jakiegoś czasu chorował. Pod postem natychmiast zaroiło się od wspomnień i kondolencji.

Piękna, poszukująca, wrażliwa dusza nigdy nie umiera. Będę pamiętać ♥️ - czytamy.

Zobacz także: Ten występ poruszył jurorów The Voice Senior! Zobaczcie fragment show TVP!

"The Voice Senior": Poruszające wyznanie uczestnika. Zaśpiewał w hołdzie nieżyjącemu synowi

Janusz Sztyber z "The Voice Senior" nie żyje

Janusz Sztyber zachwycił widzów "The Voice Senior". Uczestnik z drużyny Alicji Majewskiej w 2019 roku doszedł do ścisłego finału show i zdaniem wielu widzów był żelaznym kandydatem do zwycięstwa. Wygrały jednak wówczas siostry Szydłowskie.

Janusz Sztyber w The Voice Senior
Jan Bogacz/TVP

Sztyber miał 69 lat. Ukończył szkołę muzyczną w Warszawie i już w młodości otworzyły się przed nim drzwi do kariery. W latach 70. Pan Janusz wygrywał kolejne konkursy wokalne, a piosenkę napisał dla niego sam wielki Andrzej Zaucha! 

W 1977 roku wygrałem Ogólnopolską Giełdę Piosenki. Za to osiągnięcie był udział w Debiutach Opolskich. Andrzej Zaucha napisał mi piosenkę. Tę piosenkę komisja festiwalowa zaakceptowała. Próba kamerowa. Zaśpiewałem i nagle idzie do mnie pan i mówi: Janusz, a może masz jakąś inną piosenkę? A dlaczego? Ponieważ piosenka jest zatrzymana przez cenzurę… - mówił w „The Voice Senior”.

Ale głos i talent pozostały, praktycznie do końca.

Janusz Sztyber z
East News/Jakub Kamiński

Całe życie śpiewałem. Muzyka była dla mnie czymś najważniejszym. Co z tego, że mam 67 lat, głos mam jak 20-latek. Ja mam wszystko chore oprócz głosu – mówił Janusz Sztyber w programie.

To finałowy występ Pana Janusza:

Bliskim i przyjaciołom artysty składamy kondolencje.

Jury w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Kto wygrał "The Voice senior"? Wielki finał show TVP już za nami!
Wielki finał pierwszej edycji "The Voice Senior" już za nami! Kto wygrał muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia?

Wielki finał pierwszej edycji "The Voice Senior" już za nami! Kto wygrał muzyczne talent show dla osób po 60. roku życia? Po kilku tygodniach muzycznej walki dowiedzieliśmy się, który uczestnik zdobył tytuł Najlepszego Głosu wśród seniorów. Zwycięzca wygrał 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. W finale usłyszeliśmy: Władysława Jareckiego i Kazimierza Kiljana z drużyny Marka Piekarczyka, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej, siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski z drużyny Urszuli Dudziak oraz Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego. Kto zachwycił swoim głosem w finale i wygrał show? Finał "The Voice Senior" Finał "The Voice Senior" został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie na scenie zaprezentowało się dwoje uczestników z drużyny każdego trenera. Po ich występach jurorzy musieli zdecydować, który wokalista przejdzie do drugiego etapu. W ścisłym finale znaleźli się: - Bogumiła Kucharczyk-Włodarek z drużyny Andrzeja Piasecznego - Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej - Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka - Elżbieta, Jolanta i Krystyna czyli siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak W drugim etapie finału show, który był już emitowany na żywo, to widzowie decydowali, który uczestnik powinien wygrać pierwszą edycję "The Voice Senior". Najwięcej głosów od widzów zdobyły siostry Szydłowskie! Jacek Kurski w finale show zaprosił siostry Szydłowskie na wielki sylewstrowy koncert TVP2.  Serdecznie gratulujemy! Zobacz także:  Uczestnik "The Voice Senior" podzielił się dramatyczną historią. " Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię"! Siostry...

Jacek Kurski, siostry Szydłowskie i Urszula Dudziak w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Afera w "The Voice Senior". Fani grzmią: "Od samego początku wszystko tam było ustawione!"
Afera w "The Voice Senior". Fani grzmią: "Od samego początku wszystko tam było ustawione!"

Program "The Voice Senior" okazał się być prawdziwym hitem TVP! Śpiewający seniorzy i ich życiowe historie, wywoływały w widzach wiele emocji i wzruszeń. Już pierwszy odcinek tego muzycznego talent show przyciągnął przed telewizory 4 miliony Polaków , a o tym fakcie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, Jacek Kurski. Kolejne odsłony "The Voice Senior" również miały świetne wyniki oglądalności. Finałowe starcie muzycznie uzdolnionych seniorów wzbudziło jednak skrajne uczucia wśród widzów. Niektórzy z nich zarzucili produkcji programu, że zwycięstwo sióstr Szydłowskich zostało zaplanowane. Dlaczego?  Siostry Szydłowskie wygrały program "The Voice Senior" W sobotę odbył się finał programu "The Voice Senior". O tytuł najlepszego głosu w Polsce wśród seniorów walczyła ósemka finalistów. Decyzją jurorów do ścisłego finału przeszli Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki i siostry Szydłowskie. Ostateczna decyzja należała jednak do widzów, którzy głosami SMS zadecydowali, że to właśnie trzy siostry z drużyny Urszuli Dudziak zostały zwyciężczyniami programu. Panie zdobyły 50 tysięcy złotych nagrody oraz voucher na wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych.  Chociaż siostry Szydłowskie zyskały sympatię widzów, to jednak niektórzy internauci zarzucają produkcji programu, że finał "The Voice Senior" został ustawiony.  Fajnie zapowiadał się ten program ale dziś czuję się zmęczona a wynik to jakaś ustawka. Ustawka! Od samego początku wszystko tam było ustawione! A wyniki?! Same mówią za siebie! Razem może dobrze śpiewają, ale osobno nie miałyby szans Porażka! Żadna z tych Pań sama nie zrobiłaby furory! Nic...

Jacek Kurski, siostry Szydłowskie i Urszula Dudziak w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Finał "The Voice Senior" wywołał ogromne emocje wśród internautów! Jak fani komentują zwycięstwo sióstr Szydłowskich?
Zwycięstwo sióstr Szydłowskich w "The Voice Senior" podzieliło fanów show! Jak internauci komentują wyniki głosowania widzów?

Zwycięstwo sióstr Szydłowskich w "The Voice Senior" podzieliło fanów show! Jak internauci komentują wyniki głosowania widzów? Wielki finał pierwszej edycji talent show dla osób po 60. roku życia już za nami. Jak już wiemy, w ostatnim odcinku o tytuł Najlepszego Głosu wśród seniorów,  50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych walczyli: Władysława Jareckiego i Kazimierza Kiljana z drużyny Marka Piekarczyka, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z drużyny Alicji Majewskiej, siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski z drużyny Urszuli Dudziak oraz Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego. W ścisłym finale znaleźli się już tylko: Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki oraz Elżbieta, Jolanta i Krystyna czyli siostry Szydłowskie. W wielkim finale to widzowie głosowali na swoich faworytów- ostatecznie okazało się, że najwięcej głosów otrzymały siostry Szydłowskie! Niestety, nie wszyscy fani show są zadowoleni z takiego wyniku. Finał "The Voice Senior" podzielił fanów show Tuż po ogłoszeniu wyników w sieci pojawiło się sporo komentarzy. Część fanów gratulowała zwycięstwa Elżbiecie, Krystynie i Jolancie, a niektórzy nie ukrywali zdziwienia takim zakończeniem programu- dlaczego? Kto według internautów powinien wygrać pierwszą edycję "The Voice Senior"? Zdania są podzielone! - Gratulacje, ale Pan Janusz i Pan Władek to były najlepsze głosy. - Dla mnie faworytką była zdecydowanie Bogusia, przy utworze "Jaka róża taki cierń" uroniłam łzę :) Ale gratuluję wszystkim finalistom! Siostry również wspaniałe ❤️ - Szkoda, bo nie wygrał najlepszy, a najbardziej faworyzowane od początku siostry. Ich śpiew nie był najlepszy......

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner